LAJMI I FUNDIT:

Modelet e Reja

Prezantohet Honda N-Van

Prezantohet Honda N-Van

Modelet e Reja
Edicioni special i Subaru WRX TR 2024 do të zbulohet muajin e ardhshëm

Edicioni special i Subaru WRX TR 2024 do të zbulohet muajin e ardhshëm

Modelet e Reja
Porsche e projektoi dhe zhvilloi modelin Mission X për vetëm 1 vit

Porsche e projektoi dhe zhvilloi modelin Mission X për vetëm 1 vit

Modelet e Reja
Porsche 911 GT3 R rennsport debuton me 611 kuaj fuqi – ka një çmim prej më shumë se 1 milion dollarë

Porsche 911 GT3 R rennsport debuton me 611 kuaj fuqi – ka një çmim prej më shumë se 1 milion dollarë

Modelet e Reja
Audi Q4 e-tron me përditësimin e ri merr më shumë rreze, më shumë fuqi dhe karikim më të shpejtë

Audi Q4 e-tron me përditësimin e ri merr më shumë rreze, më shumë fuqi dhe karikim më të shpejtë

Modelet e Reja
Tushek Aeon hiper-vetura elektrike sllovene vije me 2,500 kuaj fuqi

Tushek Aeon hiper-vetura elektrike sllovene vije me 2,500 kuaj fuqi

Modelet e Reja
Publikohet videoja promovuese Ford Ranger Hybrid 2024 përpara debutimit më 19 shtator

Publikohet videoja promovuese Ford Ranger Hybrid 2024 përpara debutimit më 19 shtator

Modelet e Reja
Rrjedhin imazhet e SUV-së re të qytetit Alfa Romeo, planifikohet të lansohet në 2024

Rrjedhin imazhet e SUV-së re të qytetit Alfa Romeo, planifikohet të lansohet në 2024

Modelet e Reja
Xiaomi nis prodhimin testues të veturës së saj të parë

Xiaomi nis prodhimin testues të veturës së saj të parë

Modelet e Reja
Mercedes-AMG GT Concept E Performance prezanton modelin hibrid plug-in me 800 kuaj/fuqi

Mercedes-AMG GT Concept E Performance prezanton modelin hibrid plug-in me 800 kuaj/fuqi

Modelet e Reja
Prezantohet vetura e re e Mini Countryman

Prezantohet vetura e re e Mini Countryman

Modelet e Reja
Tesla prezantoi veturën e ridizajnuar të Modelit 3

Tesla prezantoi veturën e ridizajnuar të Modelit 3

Modelet e Reja
Rolls-Royce Droptail – interierin e së cilës e dizajnoi shqiptari nga Tetova – mund të jetë vetura e re më e shtrenjtë në botë

Rolls-Royce Droptail – interierin e së cilës e dizajnoi shqiptari nga Tetova – mund të jetë vetura e re më e shtrenjtë në botë

Modelet e Reja
Prezantohet Mercedes-AMG GT Coupe i ri

Prezantohet Mercedes-AMG GT Coupe i ri

Modelet e Reja
Prezantohet Zenvo Aurora – pritet të jetë më i shpejtë se edhe Bugatti Chiron Super Sport

Prezantohet Zenvo Aurora – pritet të jetë më i shpejtë se edhe Bugatti Chiron Super Sport

Modelet e Reja
BAC Mono 2024 debuton me më shumë fuqi dhe më pak peshë

BAC Mono 2024 debuton me më shumë fuqi dhe më pak peshë

Modelet e Reja
Tesla sjell versionet më të lira Standard Range të Model S dhe X

Tesla sjell versionet më të lira Standard Range të Model S dhe X

Modelet e Reja
Brabus prezantoi një krijim interesant të bazuar në Range Rover

Brabus prezantoi një krijim interesant të bazuar në Range Rover

Modelet e Reja
Pasardhësi elektrik i McLaren P1 pritet të dalë në treg deri në vitin 2030

Pasardhësi elektrik i McLaren P1 pritet të dalë në treg deri në vitin 2030

Modelet e Reja
Mercedes-AMG GT 2024 do të prezantohet javën e ardhshme

Mercedes-AMG GT 2024 do të prezantohet javën e ardhshme

Modelet e Reja
Automobili Pininfarina publikon ‘teaser-in’ e B95 krejtësisht të ri, 17 gushti është data e debutimit

Automobili Pininfarina publikon ‘teaser-in’ e B95 krejtësisht të ri, 17 gushti është data e debutimit

Modelet e Reja
Bentley Continental GT shihet duke u testuar në pistën e famshme të Nurburgring

Bentley Continental GT shihet duke u testuar në pistën e famshme të Nurburgring

Modelet e Reja
Vetura elektrike urbane Fisker Pear 2025 do të ketë hapësirë për gjashtë persona

Vetura elektrike urbane Fisker Pear 2025 do të ketë hapësirë për gjashtë persona

Modelet e Reja
ZDX, vetura e parë elektrike e Acura prezantohet me 17 gusht

ZDX, vetura e parë elektrike e Acura prezantohet me 17 gusht

Modelet e Reja