LAJMI I FUNDIT:

Zgjedhjet parlamentare

48 Artikuj

E djathta ekstreme e Francës feston epërsinë dhe kërkon shumicën

E djathta ekstreme e Francës feston epërsinë dhe kërkon shumicën

Evropa
E djathta ekstreme shpreson të bëjë histori ndërsa Franca voton në zgjedhjet parlamentare

E djathta ekstreme shpreson të bëjë histori ndërsa Franca voton në zgjedhjet parlamentare

Evropa
AAK fillon hartimin e Programit Zgjedhor: Paga minimale 450 euro

AAK fillon hartimin e Programit Zgjedhor: Paga minimale 450 euro

Kosovë
Kusari-Lila: S’ka zgjedhje të parakohshme pa dakordim me opozitën

Kusari-Lila: S’ka zgjedhje të parakohshme pa dakordim me opozitën

Politikë
Kurti vazhdon takimet me partitë për zgjedhjet parlamentare – çfarë tha Haliti i PDK-së e çka Shala i LDK-së për koalicion me LVV-në

Kurti vazhdon takimet me partitë për zgjedhjet parlamentare – çfarë tha Haliti i PDK-së e çka Shala i LDK-së për koalicion me LVV-në

Kosovë
Kandidatura e Bedri Hamzës për kryeministër, analisti Arifi: PDK e zgjodhi me qëllim të fokusimit në temat ekonomike

Kandidatura e Bedri Hamzës për kryeministër, analisti Arifi: PDK e zgjodhi me qëllim të fokusimit në temat ekonomike

Mirjeta Hajzeraj
Konjufca: Ju e dini që unë moti jam për zgjedhje

Konjufca: Ju e dini që unë moti jam për zgjedhje

Kosovë
​LVV e bindur se në zgjedhjet e ardhshme do të fitojnë më shumë se 50 për qind

​LVV e bindur se në zgjedhjet e ardhshme do të fitojnë më shumë se 50 për qind

Kosovë
AAK dhe NISMA zyrtarizojnë marrëveshjen e koalicionit parazgjedhor

AAK dhe NISMA zyrtarizojnë marrëveshjen e koalicionit parazgjedhor

Kosovë
Kusari-Lila: Ka mundësi që sivjet të ketë zgjedhje parlamentare

Kusari-Lila: Ka mundësi që sivjet të ketë zgjedhje parlamentare

Politikë
Zgjedhjet në Serbi, a mund ta frikësojë Vuçiqin opozita e bashkuar?

Zgjedhjet në Serbi, a mund ta frikësojë Vuçiqin opozita e bashkuar?

Serbia
Kurti mbledh partinë: Do të fitojmë edhe zgjedhjet e tjera më së voni në vitin 2025

Kurti mbledh partinë: Do të fitojmë edhe zgjedhjet e tjera më së voni në vitin 2025

Politikë
Serbia shpall zgjedhjet e jashtëzakonshme parlamentare më 17 dhjetor

Serbia shpall zgjedhjet e jashtëzakonshme parlamentare më 17 dhjetor

Serbia
BE-ja mirëpret miratimin e Ligjit të ri për Zgjedhjet e Përgjithshme në Kosovë: U përfshinë rekomandimet tona

BE-ja mirëpret miratimin e Ligjit të ri për Zgjedhjet e Përgjithshme në Kosovë: U përfshinë rekomandimet tona

Politikë
Presidentja e Greqisë shpërndan Parlamentin, zgjedhjet e reja parlamentare do të mbahen më 25 qershor

Presidentja e Greqisë shpërndan Parlamentin, zgjedhjet e reja parlamentare do të mbahen më 25 qershor

Greqia


mob5