LAJMI I FUNDIT:
Yaya Toure

Yaya Toure

138 Artikuj

Info

Yaya Toure është lojtar nga Bregu i Fildishtë i lindur më 13 maj të vitit 1983.

Superformacioni me lojtarët që nuk i pëlqyen Guardiolas dhe i largoi (Foto)

Superformacioni me lojtarët që nuk i pëlqyen Guardiolas dhe i largoi (Foto)

Ndërkombëtare
Guardiola e lë jashtë yllin e ekipit për Ligën e Kampionëve!

Guardiola e lë jashtë yllin e ekipit për Ligën e Kampionëve!

Liga e Kampionëve
Lojtarët që dëshpërimisht janë në kërkim të një skuadre (Foto)

Lojtarët që dëshpërimisht janë në kërkim të një skuadre (Foto)

Lavdim Pireva
Këta janë futbollistët që do të luajnë kundër ish-skuadrave në Ligën e Kampionëve

Këta janë futbollistët që do të luajnë kundër ish-skuadrave në Ligën e Kampionëve

Shkumbin Pireva
Nga Hart te Nasri, këta janë lojtarët e padëshiruar në Ligën Premier (Foto)

Nga Hart te Nasri, këta janë lojtarët e padëshiruar në Ligën Premier (Foto)

Përfaqësueset
Joe Hart i shtohet listës së ‘viktimave’ të Guardiolas, këta janë shtatë super yjet që i përzëri trajneri (Foto)

Joe Hart i shtohet listës së ‘viktimave’ të Guardiolas, këta janë shtatë super yjet që i përzëri trajneri (Foto)

Ndërkombëtare
Shtatë mesfushorët që Arsenali ka tentuar t’i transferojë që nga largimi i Vieiras, por ka dështuar (Foto)

Shtatë mesfushorët që Arsenali ka tentuar t’i transferojë që nga largimi i Vieiras, por ka dështuar (Foto)

Arbios Kryeziu
Shikoni si kaloi stërvitja e parë e Guardiolas te City, kënd e përqafoi spanjolli (Video)

Shikoni si kaloi stërvitja e parë e Guardiolas te City, kënd e përqafoi spanjolli (Video)

Premier League
Yaya gjithmonë më afër Interit

Yaya gjithmonë më afër Interit

Serie A
Milani transferon objektivat e Interit?

Milani transferon objektivat e Interit?

Serie A
Mancini mohon të ketë folur me Touren

Mancini mohon të ketë folur me Touren

Serie A
Afër ‘martesa’ Inter-Toure

Afër ‘martesa’ Inter-Toure

Serie A
Revolucioni kinez te Interi, a është ky formacioni i titullit? (Foto)

Revolucioni kinez te Interi, a është ky formacioni i titullit? (Foto)

Serie A
Kjo është e ardhmja e Yaya Toure

Kjo është e ardhmja e Yaya Toure

Premier League
Dhjetë futbollistët që agjërojnë Ramazanin, mesin e tyre edhe një shqiptar

Dhjetë futbollistët që agjërojnë Ramazanin, mesin e tyre edhe një shqiptar

Përfaqësueset
Shumë yje në listën e Interit

Shumë yje në listën e Interit

Serie A
Toure dëshiron të qëndroj në Ligën Premier

Toure dëshiron të qëndroj në Ligën Premier

Premier League
Interi nuk dorëzohet për Touren

Interi nuk dorëzohet për Touren

Serie A
Agjenti i Yaya Toure konfirmon bisedimet me këtë klub

Agjenti i Yaya Toure konfirmon bisedimet me këtë klub

Serie A
Mancini flet për Touren

Mancini flet për Touren

Serie A
Lojtarët dhe menaxherët që largohen prej Ligës Premier – dhe disa të cilët mund të përshëndeten (Foto)

Lojtarët dhe menaxherët që largohen prej Ligës Premier – dhe disa të cilët mund të përshëndeten (Foto)

Nol Elshani
Gjashtë lojtarët e mëdhenj që pritet të ndërrojnë klub dhe destinacionet e tyre të mundshme (Foto)

Gjashtë lojtarët e mëdhenj që pritet të ndërrojnë klub dhe destinacionet e tyre të mundshme (Foto)

Arbios Kryeziu
Mendonte se po transferohej te Manchester United!

Mendonte se po transferohej te Manchester United!

Premier League
Tash është zyrtare: City pa lojtarin kryesor ndaj Realit

Tash është zyrtare: City pa lojtarin kryesor ndaj Realit

Liga e Kampionëve