LAJMI I FUNDIT:

Vojisllav Sheshel

47 Artikuj

Befason Sheshel: Ballisti nuk i duhet Beogradit, t’i kthehet Shqipërisë

Befason Sheshel: Ballisti nuk i duhet Beogradit, t’i kthehet Shqipërisë

Shqipëri
Sheshel: Me Rusinë mund ta kthejmë Kosovën

Sheshel: Me Rusinë mund ta kthejmë Kosovën

Politikë
Momenti kur radikalët e Sheshelit pengojnë fjalimin e Mogherinit (Video)

Momenti kur radikalët e Sheshelit pengojnë fjalimin e Mogherinit (Video)

Nga Bota
Këta emra mund ta shembin Evropën!

Këta emra mund ta shembin Evropën!

Nga Bota
Radikalët serbë protestë për shkak të Biden

Radikalët serbë protestë për shkak të Biden

Nga Bota
Vuçiqi thotë se Shesheli ka nevojë për pelena (Video)

Vuçiqi thotë se Shesheli ka nevojë për pelena (Video)

Nga Bota
Shesheli zbulon arsyet e kaosit në Maqedoni (Video)

Shesheli zbulon arsyet e kaosit në Maqedoni (Video)

Emir Hamzai
Gazetari anglez tregon fytyrën e vërtetë të Vuçiqit, në raport me Kosovën

Gazetari anglez tregon fytyrën e vërtetë të Vuçiqit, në raport me Kosovën

Kosovë
Shesheli, nga Haga në Parlament

Shesheli, nga Haga në Parlament

Nga Bota
Sheshel: Shqiptarët vlerësojnë shtrenjtë organet e mija

Sheshel: Shqiptarët vlerësojnë shtrenjtë organet e mija

Kosovë
KMDLNj: Zyrtarëve serbë, mos ua ndaloni hyrjen e as mos i dëboni, por arrestoni

KMDLNj: Zyrtarëve serbë, mos ua ndaloni hyrjen e as mos i dëboni, por arrestoni

Kosovë
Sheshel parashikon shkëputjen e Vojvodinës dhe autonominë e Rashkës

Sheshel parashikon shkëputjen e Vojvodinës dhe autonominë e Rashkës

Politikë
Në Mitrovicë erdhi zëri, por jo Shesheli (Video)

Në Mitrovicë erdhi zëri, por jo Shesheli (Video)

Kosovë
Përfundon qetë tubimi i serbëve në veri të Mitrovicës

Përfundon qetë tubimi i serbëve në veri të Mitrovicës

Politikë
Shesheli iu drejtua serbëve të Kosovës nga Beogradi (Foto)

Shesheli iu drejtua serbëve të Kosovës nga Beogradi (Foto)

Politikë
Vizita e Sheshelit në Kosovë është paralajmëruar për sot

Vizita e Sheshelit në Kosovë është paralajmëruar për sot

Politikë
Shesheli , zyrtarisht person non grata në Kosovë

Shesheli , zyrtarisht person non grata në Kosovë

Politikë
Qeveria kroate për 20 vite ia ndalon Sheshelit hyrjen ne Kroaci

Qeveria kroate për 20 vite ia ndalon Sheshelit hyrjen ne Kroaci

Nga Bota
Selimi i kundërpërgjigjet Sheshelit: Kosova është zonë e ndaluar për kriminelët si ti

Selimi i kundërpërgjigjet Sheshelit: Kosova është zonë e ndaluar për kriminelët si ti

Politikë
Shesheli, Petrit Selimit: Doni të më arrestoni për t’i shitur organet e mia!

Shesheli, Petrit Selimit: Doni të më arrestoni për t’i shitur organet e mia!

Politikë
Ky është Shesheli: Ofendonte gjykatën, u ofronte seks oral gjykatësve në Hagë (Video)

Ky është Shesheli: Ofendonte gjykatën, u ofronte seks oral gjykatësve në Hagë (Video)

Politikë
Pallaska, pas lirimit të Sheshelit: Kështu duket drejtësia e “kontraktorëve të jashtëm”

Pallaska, pas lirimit të Sheshelit: Kështu duket drejtësia e “kontraktorëve të jashtëm”

Kosovë
Selimi: Do ta arrestojmë Sheshelin, nëse futet në Kosovë

Selimi: Do ta arrestojmë Sheshelin, nëse futet në Kosovë

Kosovë