LAJMI I FUNDIT:

Visar Ymeri

572 Artikuj

Ymeri: Pa zgjedhje në veri nuk mund të themelohet Asociacioni

Ymeri: Pa zgjedhje në veri nuk mund të themelohet Asociacioni

Kosovë
Ymeri thotë se çështja e dinarit e ktheu qortimin te Qeveria e Kosovës: Trysnia është dashur të jetë në Beograd

Ymeri thotë se çështja e dinarit e ktheu qortimin te Qeveria e Kosovës: Trysnia është dashur të jetë në Beograd

Kosovë
Ymeri: Kurtit nuk mund t’i besohet në asgjë që thotë politikisht

Ymeri: Kurtit nuk mund t’i besohet në asgjë që thotë politikisht

Kosovë
A do të lëshojë pe Kurti për dinarin serb?

A do të lëshojë pe Kurti për dinarin serb?

Financa
Deputeti i LVV-së përplaset me Visar Ymerin për projektligjin që hap rrugën për martesa brenda gjinisë së njëjtë

Deputeti i LVV-së përplaset me Visar Ymerin për projektligjin që hap rrugën për martesa brenda gjinisë së njëjtë

Kosovë
Ymeri për deklaratat e Hovenierit: Nuk janë lajm i mirë për Kosovën

Ymeri për deklaratat e Hovenierit: Nuk janë lajm i mirë për Kosovën

Kosovë
Analistët me vlerësime të ndryshme rreth kritikave të SHBA-së për Qeverinë e Kosovës

Analistët me vlerësime të ndryshme rreth kritikave të SHBA-së për Qeverinë e Kosovës

Kosovë
Ymeri: Qeveria t’i ikë kërkesës së BE-së, çështja e dinarit të mos bëhet pjesë e diskutimeve në Bruksel

Ymeri: Qeveria t’i ikë kërkesës së BE-së, çështja e dinarit të mos bëhet pjesë e diskutimeve në Bruksel

Kosovë
Analistët japin afatet më optimale për zgjedhje të parakohshme që do t’i konvenonin Kurtit

Analistët japin afatet më optimale për zgjedhje të parakohshme që do t’i konvenonin Kurtit

Politikë
Ymeri: Kurti e ka pranuar Asociacionin duke shpresuar që Serbia s’e pranon

Ymeri: Kurti e ka pranuar Asociacionin duke shpresuar që Serbia s’e pranon

Kosovë
Hoxha, Ymerit: Njëfarë dashurie e afërsie ideologjike me Kurtin e keni pasur, ish-deputeti: Veç gjumi na ka ndarë

Hoxha, Ymerit: Njëfarë dashurie e afërsie ideologjike me Kurtin e keni pasur, ish-deputeti: Veç gjumi na ka ndarë

Kosovë
Paralajmërimi i Konjufcës për zgjedhje të parakohshme, analistët kalkulojnë se sa janë gjasat reale

Paralajmërimi i Konjufcës për zgjedhje të parakohshme, analistët kalkulojnë se sa janë gjasat reale

Politikë
Ymeri: Bashkë me Albin Kurtin ua kemi një borxh qeverive të kaluara

Ymeri: Bashkë me Albin Kurtin ua kemi një borxh qeverive të kaluara

Kosovë
Ministrat dhe opozitarët më të suksesshëm dhe më të dobët, sipas analistëve

Ministrat dhe opozitarët më të suksesshëm dhe më të dobët, sipas analistëve

Politikë
Ymeri: Kryeprokurori nuk zgjidhet sepse nuk pëlqehet nga Kurti, Osmani e Konjufca

Ymeri: Kryeprokurori nuk zgjidhet sepse nuk pëlqehet nga Kurti, Osmani e Konjufca

Kosovë
Ymeri: Nga rezistenca institucionale, Kurti kaloi te insistimi për marrëveshje

Ymeri: Nga rezistenca institucionale, Kurti kaloi te insistimi për marrëveshje

Kosovë
Debat i ashpër, Ymeri – Mujës: Buxheti po rritet, qytetarët po varfërohen

Debat i ashpër, Ymeri – Mujës: Buxheti po rritet, qytetarët po varfërohen

Kosovë
“Asociacionin e vitit 2015 bashkë e kemi quajtur tradhti ndaj Republikës”, ish-deputetët e LVV-së përplasen për qëndrimet e Kurtit për dialogun

“Asociacionin e vitit 2015 bashkë e kemi quajtur tradhti ndaj Republikës”, ish-deputetët e LVV-së përplasen për qëndrimet e Kurtit për dialogun

Kosovë
Ymeri: Kosova e ka pasur inflacionin më të madh në rajon

Ymeri: Kosova e ka pasur inflacionin më të madh në rajon

Dukagjini
Visar Ymeri i kërkon falje publike policit Amir Gërguri: Këtë duhet ta bëjë edhe ministrja Haxhiu

Visar Ymeri i kërkon falje publike policit Amir Gërguri: Këtë duhet ta bëjë edhe ministrja Haxhiu

Kosovë
Ymeri: Kurti ka mashtruar qëllimshëm me pikën 7, ose e ka bërë nga mosdija – në dyja rastet duhet mbahet përgjegjës

Ymeri: Kurti ka mashtruar qëllimshëm me pikën 7, ose e ka bërë nga mosdija – në dyja rastet duhet mbahet përgjegjës

Kosovë
Haki Abazi dhe Visar Ymeri polemizojnë se kush ka dhënë më shumë kontribut në fitoren e LVV-së

Haki Abazi dhe Visar Ymeri polemizojnë se kush ka dhënë më shumë kontribut në fitoren e LVV-së

Politikë
Ymeri: Thonin s’ka sanksion që s’ia vlen për ta ndalë Asociacionin, tash kemi edhe Asociacion edhe sanksione

Ymeri: Thonin s’ka sanksion që s’ia vlen për ta ndalë Asociacionin, tash kemi edhe Asociacion edhe sanksione

Kosovë
Ymeri: Thaçin, Mustafën e Ramën i shpallëm tradhtarë për Asociacionin, Kurti në fund vetë e pranoi

Ymeri: Thaçin, Mustafën e Ramën i shpallëm tradhtarë për Asociacionin, Kurti në fund vetë e pranoi

Kosovë