LAJMI I FUNDIT:

Verona

15 Artikuj

Milani me fitore komode ndaj Veronas, përforcon pozitën e dytë

Milani me fitore komode ndaj Veronas, përforcon pozitën e dytë

Serie A
Juventusi ka harruar se si duhet të fitojë, ndalet edhe nga Verona

Juventusi ka harruar se si duhet të fitojë, ndalet edhe nga Verona

Serie A
Dhuronte spektakël me veturë para të pranishmëve, i riu nga Italia humb kontrollin mbi mjetin – lëndohen nëntë persona

Dhuronte spektakël me veturë para të pranishmëve, i riu nga Italia humb kontrollin mbi mjetin – lëndohen nëntë persona

Auto Lajme
Gjyqtarët konfirmojnë se goli i Interit me Veronën duhet të anulohet

Gjyqtarët konfirmojnë se goli i Interit me Veronën duhet të anulohet

Serie A
Skuadrat me më shumë humbje në vitin 2023 – Chelsea është e vetmja top skuadër në listë

Skuadrat me më shumë humbje në vitin 2023 – Chelsea është e vetmja top skuadër në listë

Ndërkombëtare
Milani fiton minimalisht në shtëpi ndaj Veronas

Milani fiton minimalisht në shtëpi ndaj Veronas

Serie A
Mbyllet afati në Serie A – të gjitha transferimet që ndodhën në këtë verë

Mbyllet afati në Serie A – të gjitha transferimet që ndodhën në këtë verë

Serie A
Mjafton Moise Kean, Juventusi merr fitore e radhës

Mjafton Moise Kean, Juventusi merr fitore e radhës

Serie A
Portieri i Polonisë thyen këmbën shtatë ditë para Kampionatit Botëror

Portieri i Polonisë thyen këmbën shtatë ditë para Kampionatit Botëror

Serie A
Formacionet zyrtare: Milani me shumë mungesa kërkon fitoren ndaj Veronës

Formacionet zyrtare: Milani me shumë mungesa kërkon fitoren ndaj Veronës

Serie A
Milani merr vetëm një pikë përballë Veronës

Milani merr vetëm një pikë përballë Veronës

Serie A
Verona 2 – 2 Inter, vlerësimet e lojtarëve: Notat e Rrahmanit, Kumbullës dhe të tjerëve

Verona 2 – 2 Inter, vlerësimet e lojtarëve: Notat e Rrahmanit, Kumbullës dhe të tjerëve

Serie A
Një dysheme mozaiku gjendet në vreshta të Veronës në Itali

Një dysheme mozaiku gjendet në vreshta të Veronës në Itali

Interesante
Rritet ndjeshëm vlera e Amir Rrahmanit

Rritet ndjeshëm vlera e Amir Rrahmanit

Serie A
Milani ndalet në shtëpi nga Verona

Milani ndalet në shtëpi nga Verona

Serie A