LAJMI I FUNDIT:

Vdekje e dyshimtë

416 Artikuj

Një person në Skenderaj nuk e hapi derën e dhomës për mjekët, më vonë atij i jepet një qetësues dhe vdes

Një person në Skenderaj nuk e hapi derën e dhomës për mjekët, më vonë atij i jepet një qetësues dhe vdes

Kronika e Zezë
Gjendet pa shenja jete një person në banesën e tij në Prishtinë

Gjendet pa shenja jete një person në banesën e tij në Prishtinë

Kronika e Zezë
Gjendet pa shenja jete një grua në Obiliq

Gjendet pa shenja jete një grua në Obiliq

Kronika e Zezë
Gjendet pa shenja jete një person në Istog

Gjendet pa shenja jete një person në Istog

Kronika e Zezë
Gjendet një grua e vdekur në oborrin e shtëpisë së saj në Gjakovë – policia nis hetimet

Gjendet një grua e vdekur në oborrin e shtëpisë së saj në Gjakovë – policia nis hetimet

Kronika e Zezë
Vdekja e të riut në Prizren – dyshohet se qëlloj veten me pushkë automatike

Vdekja e të riut në Prizren – dyshohet se qëlloj veten me pushkë automatike

Kronika e Zezë
Vdes një 24-vjeçar në Prizren, dyshohet për vetëvrasje

Vdes një 24-vjeçar në Prizren, dyshohet për vetëvrasje

Kronika e Zezë
Vetëvrasja e 41-vjeçares në Durrës për shkak të bullizimit, shoqërohet në komisariat bashkëshorti

Vetëvrasja e 41-vjeçares në Durrës për shkak të bullizimit, shoqërohet në komisariat bashkëshorti

Shqipëri
55 vjeçari që u dogj në veturë ishte ushtar i UÇK-së, Zafir Berisha: S’e meritove të largohesh kështu

55 vjeçari që u dogj në veturë ishte ushtar i UÇK-së, Zafir Berisha: S’e meritove të largohesh kështu

Kosovë
E rëndë, një 55 vjeçar digjet brenda veturës në Prizren – dyshohet për vetëvrasje

E rëndë, një 55 vjeçar digjet brenda veturës në Prizren – dyshohet për vetëvrasje

Kronika e Zezë
Gjendet i vdekur një person në kulmin e shtëpisë së tij në Prishtinë

Gjendet i vdekur një person në kulmin e shtëpisë së tij në Prishtinë

Kronika e Zezë
Gjendet e vdekur një grua në një ordinancë private në Viti

Gjendet e vdekur një grua në një ordinancë private në Viti

Kronika e Zezë
I riu që vdiq pasi ra nga ndërtesa në Prishtinë, është Qazim Alaj nga Deçani

I riu që vdiq pasi ra nga ndërtesa në Prishtinë, është Qazim Alaj nga Deçani

Kronika e Zezë
Dy vdekje të dyshimta në Prishtinë, rastet po hetohen

Dy vdekje të dyshimta në Prishtinë, rastet po hetohen

Kronika e Zezë
Gjendet pa shenja jete një person në Pejë, rasti po hetohet

Gjendet pa shenja jete një person në Pejë, rasti po hetohet

Kronika e Zezë
Policia gjen pa shenja jete një person në Graçanicë – dyshohet se kreu vetëvrasje

Policia gjen pa shenja jete një person në Graçanicë – dyshohet se kreu vetëvrasje

Kronika e Zezë
Vdes një grua në Mitrovicë, policia gjen një armë në vendin e ngjarjes

Vdes një grua në Mitrovicë, policia gjen një armë në vendin e ngjarjes

Kronika e Zezë
U goditën nga degët e lisit, vdes një person në Istog dhe një tjetër lëndohet

U goditën nga degët e lisit, vdes një person në Istog dhe një tjetër lëndohet

Kronika e Zezë
Gjendet i pajetë një emigrant në kufi me Greqinë

Gjendet i pajetë një emigrant në kufi me Greqinë

Shqipëri
Policia jep detaje për vdekjen e ish-truprojës të Thaçit

Policia jep detaje për vdekjen e ish-truprojës të Thaçit

Kosovë
Vdekje e dyshimtë në Fushë Kosovë, gjendet pa shenja jete një grua në banesë – policia nis hetimet

Vdekje e dyshimtë në Fushë Kosovë, gjendet pa shenja jete një grua në banesë – policia nis hetimet

Kronika e Zezë
Një person gjendet pa shenja jete në një bunar në Abri të Epërme, ishte larguar nga shtëpia ditë më parë

Një person gjendet pa shenja jete në një bunar në Abri të Epërme, ishte larguar nga shtëpia ditë më parë

Kronika e Zezë
Policia njofton për katër vdekje, dy prej tyre të dyshimta

Policia njofton për katër vdekje, dy prej tyre të dyshimta

Kronika e Zezë
Vdes një person në Klinë – u gjet i shtrirë në rrugë

Vdes një person në Klinë – u gjet i shtrirë në rrugë

Kronika e Zezë