LAJMI I FUNDIT:

Gjendet e vdekur një grua në Pejë

Gjendet e vdekur një grua në Pejë
Foto: Ilustrim

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një grua është gjetur pa shenja jete në Pejë.

Në raportin 24-orësh thuhet se në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante ku mjeku kujdestar e ka konstatuar vdekjen e viktimës.

“Pejë 20.05.2024-NN. Është raportuar se është gjetur pa shenja jete viktima femër kosovare…Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion”, thuhet ndër të tjera në njoftim. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Draft-statuti i Asociacionit, Joseph tregon pikën e mospajtimit me Kurtin

Draft-statuti i Asociacionit, Joseph tregon pikën e mospajtimit me Kurtin

Politikë
Digjet një veturë në autostradën Prishtinë-Prizren

Digjet një veturë në autostradën Prishtinë-Prizren

Kronika e Zezë
Rrëfimi i Demir Limës për Ukshin Hotin: Para se të dilte nga burgu i hoqi flokët vetëm që të solidarizohej me ne

Rrëfimi i Demir Limës për Ukshin Hotin: Para se të dilte nga burgu i hoqi flokët vetëm që të solidarizohej me ne

Lajme
Temperatura përvëluese në vend, sot deri në 34 gradë

Temperatura përvëluese në vend, sot deri në 34 gradë

Lajme
Shqipëria dhe Kosova bashkohen në 'Rotary International': Një ditë e rëndësishme për shqiptarët

Shqipëria dhe Kosova bashkohen në 'Rotary International': Një ditë e rëndësishme për shqiptarët

Lajme
Bislimi pas takimit me Lajçakun: Serbia në vazhdimësi e ka shkelur marrëveshjen në shumicën e neneve të saj

Bislimi pas takimit me Lajçakun: Serbia në vazhdimësi e ka shkelur marrëveshjen në shumicën e neneve të saj

Politikë
Kalo në kategori