LAJMI I FUNDIT:

Pejë

1532 Artikuj

Policia dënon 51 qytetarë dhe sekuestron 22 motoçikleta në Pejë

Policia dënon 51 qytetarë dhe sekuestron 22 motoçikleta në Pejë

Kosovë
Pesë të vdekur në aksidente ditën e shtunë, policia jep detaje

Pesë të vdekur në aksidente ditën e shtunë, policia jep detaje

Kosovë
Dy këmbësorë goditen për vdekje në Ozdrim të Pejës, një tjetër lëndohet rëndë

Dy këmbësorë goditen për vdekje në Ozdrim të Pejës, një tjetër lëndohet rëndë

Kronika e Zezë
Policia në Pejë nis aktivitetet me pajisje inteligjente, identifikon 130 vetura me regjistrim të skaduar

Policia në Pejë nis aktivitetet me pajisje inteligjente, identifikon 130 vetura me regjistrim të skaduar

Kosovë
Sulmi fizik ndaj të moshuarës në Pejë – caktohet seanca fillestare ndaj tri infermiereve të akuzuara

Sulmi fizik ndaj të moshuarës në Pejë – caktohet seanca fillestare ndaj tri infermiereve të akuzuara

Kosovë
Kanosën personat zyrtarë në Pejë, arrestohen një burrë dhe një grua

Kanosën personat zyrtarë në Pejë, arrestohen një burrë dhe një grua

Kronika e Zezë
13 vjeçarja përjashtohet për shkak të mbulesës, protestojnë nxënësit e shkollës “Asdreni” në Pejë

13 vjeçarja përjashtohet për shkak të mbulesës, protestojnë nxënësit e shkollës “Asdreni” në Pejë

Komunat
Zhduken dy vajza – njëra në Pejë dhe tjetra në Mitrovicë

Zhduken dy vajza – njëra në Pejë dhe tjetra në Mitrovicë

Kronika e Zezë
Nëntë të lënduar në një aksident në magjistralen Prishtinë-Pejë, u përfshinë tri vetura dhe një kombaj

Nëntë të lënduar në një aksident në magjistralen Prishtinë-Pejë, u përfshinë tri vetura dhe një kombaj

Kronika e Zezë
Arrestohet një person në Pejë, Policia i gjen drogë në shtëpi

Arrestohet një person në Pejë, Policia i gjen drogë në shtëpi

Kronika e Zezë
Sulmoi një person dhe më pas tentoi ta sulmoi edhe policin, arrestohet një femër në Pejë

Sulmoi një person dhe më pas tentoi ta sulmoi edhe policin, arrestohet një femër në Pejë

Kronika e Zezë
Vrasja në Kryshec të Pejës, dëshmitarët okularë rrëfejnë se si ndodhi ngjarja në lokal pas një telefonate

Vrasja në Kryshec të Pejës, dëshmitarët okularë rrëfejnë se si ndodhi ngjarja në lokal pas një telefonate

Drejtësi
Arrestohet një i dyshuar për shpërthimin e 23 korrikut në Pejë

Arrestohet një i dyshuar për shpërthimin e 23 korrikut në Pejë

Drejtësi
Vetura godet tre këmbësorë në Pejë

Vetura godet tre këmbësorë në Pejë

Kronika e Zezë
Haradinaj publikon pamje nga një librari në Pejë, qytetarë të shumtë presin radhën për blerjen e teksteve shkollore

Haradinaj publikon pamje nga një librari në Pejë, qytetarë të shumtë presin radhën për blerjen e teksteve shkollore

Kosovë
Policia i gjeti kokainë, arrestohet pejani

Policia i gjeti kokainë, arrestohet pejani

Kronika e Zezë
Shkeli urdhrin mbrojtës, sulmoi fizikisht një femër në Pejë

Shkeli urdhrin mbrojtës, sulmoi fizikisht një femër në Pejë

Kronika e Zezë
Vidhet një çantë me dokumente dhe para në Pejë

Vidhet një çantë me dokumente dhe para në Pejë

Kronika e Zezë
Një person rrahet nga tre të tjerë në Han të Elezit

Një person rrahet nga tre të tjerë në Han të Elezit

Kronika e Zezë
Dhunohet seksualisht një femër në Pejë

Dhunohet seksualisht një femër në Pejë

Kronika e Zezë
Peci paralajmëron rrënimin e 25 vilave në Stankaj: Prona e shtetit nuk është “bahçja e babës”

Peci paralajmëron rrënimin e 25 vilave në Stankaj: Prona e shtetit nuk është “bahçja e babës”

Kosovë
Përleshje mes shtatë personave në një kafiteri në Vitomiricë të Pejës, njëri lëndohet rëndë

Përleshje mes shtatë personave në një kafiteri në Vitomiricë të Pejës, njëri lëndohet rëndë

Kronika e Zezë
Zhduket një femër në Pejë

Zhduket një femër në Pejë

Kronika e Zezë
Operacioni “Goditja”, në Pejë arrestohet një person – iu gjetën shumë thika, elektroshokë dhe sprej

Operacioni “Goditja”, në Pejë arrestohet një person – iu gjetën shumë thika, elektroshokë dhe sprej

Kronika e Zezë