LAJMI I FUNDIT:

US Open

43 Artikuj

Pas shkeljes së rregullave në finalen e Botërorit, Nusret Gokces i ndalohet pjesëmarrja në finalen e US Open Cup

Pas shkeljes së rregullave në finalen e Botërorit, Nusret Gokces i ndalohet pjesëmarrja në finalen e US Open Cup

Yjet
Carlos Alcarez bën mrekulli në finale, spanjolli fiton për herë të parë US Open

Carlos Alcarez bën mrekulli në finale, spanjolli fiton për herë të parë US Open

Tenis
Iga Swiatek fiton titullin e parë në US Open pasi mposhti në finalen e madhe Ons Jabeur

Iga Swiatek fiton titullin e parë në US Open pasi mposhti në finalen e madhe Ons Jabeur

Tenis
Mësohen dy finalistët e finales së madhe në US Open

Mësohen dy finalistët e finales së madhe në US Open

Tenis
Ons Jabeur dhe Iga Swiatek, në finalen e US Open për femra

Ons Jabeur dhe Iga Swiatek, në finalen e US Open për femra

Tenis
Pësoi humbje në US Open, Serena Williams mbyll karrierën e saj fantastike në tenis

Pësoi humbje në US Open, Serena Williams mbyll karrierën e saj fantastike në tenis

Sporte tjera
Yjet shfaqen plot stil në US Open 2022

Yjet shfaqen plot stil në US Open 2022

Moda
Serena Williams refuzon të përgjigjet në atë se a do të pensionohet përfundimisht

Serena Williams refuzon të përgjigjet në atë se a do të pensionohet përfundimisht

Tenis
“Efekti Serena është si një cunami” – njoftimi për pensionim nga Williams rrit kërkesat për bileta në US Open

“Efekti Serena është si një cunami” – njoftimi për pensionim nga Williams rrit kërkesat për bileta në US Open

Tenis
Fundi i një historie të madhe sportive: Serena Williams do t’i jep fund karrierës së saj në tenis

Fundi i një historie të madhe sportive: Serena Williams do t’i jep fund karrierës së saj në tenis

Tenis
Një tjetër legjendë po e njofton botën për pensionim: Serena Williams pikëllon të gjithë me deklaratën e fundit

Një tjetër legjendë po e njofton botën për pensionim: Serena Williams pikëllon të gjithë me deklaratën e fundit

Tenis
Tifozët të mësuar tashmë me sjelljet e tij anti-sportive, Djokovic nuk ndalet se thyeri reketin në humbjen e finales në US Open

Tifozët të mësuar tashmë me sjelljet e tij anti-sportive, Djokovic nuk ndalet se thyeri reketin në humbjen e finales në US Open

Tenis
Emma Raducanu zbulon gjënë e parë që do të blejë me 2.5 milionë dollarët e fituar në US Open

Emma Raducanu zbulon gjënë e parë që do të blejë me 2.5 milionë dollarët e fituar në US Open

Tenis
18-vjeçarja britanike, Emma Raducanu shkruan historinë pasi fiton US Open

18-vjeçarja britanike, Emma Raducanu shkruan historinë pasi fiton US Open

Tenis
US Open nuk do t’i ketë emrat e mëdhenj të tenisit

US Open nuk do t’i ketë emrat e mëdhenj të tenisit

Tenis
Tenisti Kei Nishikori rezulton pozitiv me COVID-19

Tenisti Kei Nishikori rezulton pozitiv me COVID-19

Tenis
Nadal fiton për herë të katërt trofeun e US Open

Nadal fiton për herë të katërt trofeun e US Open

Tenis
Federer mes dhimbjesh në shpinë, pëson humbje kundër Dimitrovit

Federer mes dhimbjesh në shpinë, pëson humbje kundër Dimitrovit

Tenis
Roger Federer për pak sa nuk u befasua nga Sumit Nagal në US Open

Roger Federer për pak sa nuk u befasua nga Sumit Nagal në US Open

Tenis
Turneu më i pasur në histori të SHBA-së: US Open me fondi prej 57 milionë dollarëve

Turneu më i pasur në histori të SHBA-së: US Open me fondi prej 57 milionë dollarëve

Tenis
Serena Williams mposhtet në finale, US Open shkon në duart e japonezes Osaka

Serena Williams mposhtet në finale, US Open shkon në duart e japonezes Osaka

Tenis
US Open: Serena luan në finale kundër Naomi Osaka

US Open: Serena luan në finale kundër Naomi Osaka

Tenis
US Open, eliminohet Kerber – Sharapova dhe Federer kualifikohen në 1/8 e finales

US Open, eliminohet Kerber – Sharapova dhe Federer kualifikohen në 1/8 e finales

Tenis
US Open: Të mëdhenjtë e tenisit luajnë për miliona euro

US Open: Të mëdhenjtë e tenisit luajnë për miliona euro

Tenis