LAJMI I FUNDIT:
Transferimet

Transferimet

25250 Artikuj

Info

Këtu do të gjeni të gjitha lajmet e fundit rreth transferimet në klubet më të njohura evropiane.

Bayern Munich hyn në garë për Granit Xhakën, i ofron super kontratë

Bayern Munich hyn në garë për Granit Xhakën, i ofron super kontratë

Bundesliga
Kai Havertz rishfaqet si objektiv i Real Madridit

Kai Havertz rishfaqet si objektiv i Real Madridit

La Liga
Xavi: Messi vendos të ardhmen e tij në javën e ardhshme, është i mirëpritur te Barcelona

Xavi: Messi vendos të ardhmen e tij në javën e ardhshme, është i mirëpritur te Barcelona

La Liga
Simeone zbulon emrat e dy transferimeve të para të Atleticos, tregon edhe situatën e Carrasco me Barcelonën

Simeone zbulon emrat e dy transferimeve të para të Atleticos, tregon edhe situatën e Carrasco me Barcelonën

Ndërkombëtare
Ronaldo mirëpret Benzeman dhe Messin në Arabisë Saudite pas spekulimeve të transferimit të tyre

Ronaldo mirëpret Benzeman dhe Messin në Arabisë Saudite pas spekulimeve të transferimit të tyre

Ligat tjera
Man Utd do të përfshijë Maguire në ofertën e re për Mount

Man Utd do të përfshijë Maguire në ofertën e re për Mount

Premier League
Ëndrra e Jurgen Klopp: Ky pritet të jetë formacioni startues i Liverpoolit me katër nënshkrime të reja

Ëndrra e Jurgen Klopp: Ky pritet të jetë formacioni startues i Liverpoolit me katër nënshkrime të reja

Premier League
Pioli kërkon përforcime te Milani, zbulohet se prioritet është sulmi

Pioli kërkon përforcime te Milani, zbulohet se prioritet është sulmi

Serie A
Ministri i Sportit i Arabisë Sauditë lë të kuptohet për transferimet e Messit dhe Benzemas

Ministri i Sportit i Arabisë Sauditë lë të kuptohet për transferimet e Messit dhe Benzemas

Ligat tjera
U lidh me Real Madridin, Zanetti flet për situatën e Lautaros

U lidh me Real Madridin, Zanetti flet për situatën e Lautaros

Serie A
Man City nis bisedimet për transferimin e Kovacicit

Man City nis bisedimet për transferimin e Kovacicit

Premier League
Zyrtare: Diogo Dalot vazhdon kontratën me Manchester Unitedin

Zyrtare: Diogo Dalot vazhdon kontratën me Manchester Unitedin

Premier League
Dy gjigantët italianë vihen pas Edon Zhegrovës, garë e nxehtë na pret në verë

Dy gjigantët italianë vihen pas Edon Zhegrovës, garë e nxehtë na pret në verë

Serie A
Inteligjenca Artificiale parashikon se kë ka më shumë gjasa të nënshkruajë Man Utd këtë verë, krijon një listë me nëntë lojtarë

Inteligjenca Artificiale parashikon se kë ka më shumë gjasa të nënshkruajë Man Utd këtë verë, krijon një listë me nëntë lojtarë

Premier League
Berbatov: Kane do të ishte një nënshkrim i shkëlqyer për Real Madridin

Berbatov: Kane do të ishte një nënshkrim i shkëlqyer për Real Madridin

Premier League
Liverpooli fillon negociatat për transferimin e Khephren Thuram

Liverpooli fillon negociatat për transferimin e Khephren Thuram

Premier League
Barcelona do të vazhdojë ndjekjen e Joshua Kimmich, duke llogaritur në faktorin kyç

Barcelona do të vazhdojë ndjekjen e Joshua Kimmich, duke llogaritur në faktorin kyç

La Liga
Interi ka hapur bisedimet me Nachon, spanjolli shihet si pasues i Skriniar

Interi ka hapur bisedimet me Nachon, spanjolli shihet si pasues i Skriniar

Serie A
Paga problem për rinovimin, PSG po tenton të përfitojë dhe ta transferoj William Saliban

Paga problem për rinovimin, PSG po tenton të përfitojë dhe ta transferoj William Saliban

Premier League
Zbulohet plani i largimeve me transferimeve të reja të Atletico Madridit këtë verë

Zbulohet plani i largimeve me transferimeve të reja të Atletico Madridit këtë verë

La Liga
Barcelona shpreson të huazojë Messin nga klubi i ardhshëm i argjentinasit

Barcelona shpreson të huazojë Messin nga klubi i ardhshëm i argjentinasit

Ndërkombëtare
‘Operacioni fshesa’ te Chelsea, lista e zezë e Pochettinos me 15 lojtarë

‘Operacioni fshesa’ te Chelsea, lista e zezë e Pochettinos me 15 lojtarë

Premier League
Xavi tregon se Man City bllokoi transferimin e Cancelos

Xavi tregon se Man City bllokoi transferimin e Cancelos

La Liga
Kane i thotë kryetarit të Tottenhamit ta shesë te Man Utd

Kane i thotë kryetarit të Tottenhamit ta shesë te Man Utd

Premier League