LAJMI I FUNDIT:

Tirana

415 Artikuj

Jim Belushi ka arritur në Shqipëri, publikon fotografi nga Tirana

Jim Belushi ka arritur në Shqipëri, publikon fotografi nga Tirana

Yjet
Infantino: Gjithë sytë e botës janë këtu në Tiranë

Infantino: Gjithë sytë e botës janë këtu në Tiranë

Shqipëri
​Kriza energjetike dhe invazioni ushtarak rus në Ukrainë rrit koston e prodhimit në Shqipëri

​Kriza energjetike dhe invazioni ushtarak rus në Ukrainë rrit koston e prodhimit në Shqipëri

Shqipëri
Fansi shqiptar i propozoi martesë, Rita Ora: Çfarë pyetje palidhje

Fansi shqiptar i propozoi martesë, Rita Ora: Çfarë pyetje palidhje

Yjet
Vera Ora flet për karrierën e Ritës dhe marrëdhënien me të: Në familje jemi të barabartë, kur vjen në shtëpi fama e saj mbyllet

Vera Ora flet për karrierën e Ritës dhe marrëdhënien me të: Në familje jemi të barabartë, kur vjen në shtëpi fama e saj mbyllet

Yjet
‘DailyMail’ i kushton artikull koncertit të Rita Orës: Tirana është shtëpia e saj së bashku me Prishtinën dhe Londrën

‘DailyMail’ i kushton artikull koncertit të Rita Orës: Tirana është shtëpia e saj së bashku me Prishtinën dhe Londrën

Yjet
Rita Ora pas koncertit madhështor në Tiranë: Faleminderit që keni dalë për të bërë histori me mua

Rita Ora pas koncertit madhështor në Tiranë: Faleminderit që keni dalë për të bërë histori me mua

Yjet
Ronela Hajati zbulon se ishte e sëmurë gjatë performancës në koncertin e Rita Orës në Tiranë: Ndihem si e droguar

Ronela Hajati zbulon se ishte e sëmurë gjatë performancës në koncertin e Rita Orës në Tiranë: Ndihem si e droguar

Yjet
“Shqipëria në gjakun tim, Kosova në venat e mia” – Rita Ora i këndoi me krenari prejardhjes së saj shqiptare para mijëra fansave në Tiranë

“Shqipëria në gjakun tim, Kosova në venat e mia” – Rita Ora i këndoi me krenari prejardhjes së saj shqiptare para mijëra fansave në Tiranë

Yjet
Rita Ora elektrizoi Tiranën me veshjen kuq e zi me shqiponjë dhe “Vallen e Shotës”

Rita Ora elektrizoi Tiranën me veshjen kuq e zi me shqiponjë dhe “Vallen e Shotës”

Yjet
Rita Ora krijoi atmosferë fantastike në Tiranë

Rita Ora krijoi atmosferë fantastike në Tiranë

Muzikë
Rita para koncertit: Sigurohuni të arrini herët për t’i parë të gjitha vajzat që performojnë sonte

Rita para koncertit: Sigurohuni të arrini herët për t’i parë të gjitha vajzat që performojnë sonte

Yjet
UEFA vlerëson lart organizimin e finales së Ligës së Konferencës në Tiranë

UEFA vlerëson lart organizimin e finales së Ligës së Konferencës në Tiranë

Ndërkombëtare
Rita Ora refuzon ta konfirmojë martesën me Taika Waititin teksa thotë se është e lumtur

Rita Ora refuzon ta konfirmojë martesën me Taika Waititin teksa thotë se është e lumtur

Yjet
Rita Ora nuk e përjashton mundësinë e bashkëpunimit me artistet e tjera shqiptare me famë botërore në një të ardhme: Mund të llogarisni në mua

Rita Ora nuk e përjashton mundësinë e bashkëpunimit me artistet e tjera shqiptare me famë botërore në një të ardhme: Mund të llogarisni në mua

Yjet
Rita Ora përlotet kur flet për rastin e dhunimit të 11-vjeçares në Prishtinë

Rita Ora përlotet kur flet për rastin e dhunimit të 11-vjeçares në Prishtinë

Yjet
Prestigjiozja britanike ‘DailyMail’ shkruan për qëndrimin e Rita Orës në Shqipëri

Prestigjiozja britanike ‘DailyMail’ shkruan për qëndrimin e Rita Orës në Shqipëri

Yjet
‘Shpresoj ta kem bërë nënën krenare’ – Rita Ora përfshihet në gatim

‘Shpresoj ta kem bërë nënën krenare’ – Rita Ora përfshihet në gatim

Yjet
Rita Ora në Tiranë: Njerëzit më paragjykonin për ngjyrën e lëkurës time kur ju tregova që jam shqiptare

Rita Ora në Tiranë: Njerëzit më paragjykonin për ngjyrën e lëkurës time kur ju tregova që jam shqiptare

Yjet
Rita e befasuar nga ndryshimi i Tiranës

Rita e befasuar nga ndryshimi i Tiranës

Yjet
Rita Ora ka arritur në Tiranë, ku do ta mbajë koncertin e paralajmëruar

Rita Ora ka arritur në Tiranë, ku do ta mbajë koncertin e paralajmëruar

Yjet
​Tre të vdekur dhe mbi 1.000 raste të reja me coronavirus në Shqipëri

​Tre të vdekur dhe mbi 1.000 raste të reja me coronavirus në Shqipëri

Shqipëri
ForwardKeys: Tirana, destinacioni i dytë me rritjen më të madhe të turistëve

ForwardKeys: Tirana, destinacioni i dytë me rritjen më të madhe të turistëve

Shqipëri
​Tirana mbushet me flamuj kuqezi për betimin e presidentit të ri

​Tirana mbushet me flamuj kuqezi për betimin e presidentit të ri

Shqipëri