LAJMI I FUNDIT:

Mbi 400 vespa ikonike nga Shqipëria, Kosova dhe Italia marshojnë në sheshin “Skënderbej” të Tiranës

Mbi 400 vespa ikonike nga Shqipëria, Kosova dhe Italia marshojnë në sheshin “Skënderbej” të Tiranës

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka njoftuar se sot mbo 400 vespa ikonike kanë ndaluar në sheshin “Skënderbej”.

Reklama

Veliaj bën të ditur se ata ishin nga Italia, Shqipëria dhe Kosova.

“Mbi 400 Vespa ikonike nga Italia🇮🇹, Shqipëria🇦🇱, Kosova🇽🇰 e rajoni ndaluan në sheshin Skënderbej”, ka shkruar Veliaj në Facebook, derisa ka postuar edhe disa fotografi.

Ndryshe, shumë qytetarë të pasionuar për motoçikletën kanë shëtitur në Shqipëri, duke parë nga afër bukuritë natyrore. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Radoiçiq lirohet nga paraburgimi, i ndalohet ardhja në Kosovë

Radoiçiq lirohet nga paraburgimi, i ndalohet ardhja në Kosovë

Lajme
Nga plani i Vuçiqit për veriun deri te kërkesa e Kosovës për ekstradimin e Radoiçiqit - politikani serb zbulon bisedën që kishte kohë më parë me Kurtin për “Zajednicën”

Nga plani i Vuçiqit për veriun deri te kërkesa e Kosovës për ekstradimin e Radoiçiqit - politikani serb zbulon bisedën që kishte kohë më parë me Kurtin për “Zajednicën”

Lajme
Kthehet në Shqipëri pas 85 vitesh, historia emocionuese e Remzi Mullës nga Australia

Kthehet në Shqipëri pas 85 vitesh, historia emocionuese e Remzi Mullës nga Australia

Lajme
Degradim dhe shkatërrim i mjedisit në fshatrat e Zveçanit, policia dërgon tre kamionë për verifikim të dokumentacionit në terminalin doganor

Degradim dhe shkatërrim i mjedisit në fshatrat e Zveçanit, policia dërgon tre kamionë për verifikim të dokumentacionit në terminalin doganor

Kronika e Zezë
Voziti me shpejtësi 228 km/h në autostradë, gjobitet me 300 euro

Voziti me shpejtësi 228 km/h në autostradë, gjobitet me 300 euro

Kronika e Zezë
“Do të publikojmë dëshmi të reja se Vuçiqi qëndron prapa sulmit në veri”, “Radoiçiqi të dorëzohet te autoritetet e Kosovës” – deklaratat e presidentes për CNN

“Do të publikojmë dëshmi të reja se Vuçiqi qëndron prapa sulmit në veri”, “Radoiçiqi të dorëzohet te autoritetet e Kosovës” – deklaratat e presidentes për CNN

Lajme
Kalo në kategori