LAJMI I FUNDIT:

Tirana

415 Artikuj

Shqipëria nis regjistrimin e popullsisë javën e ardhshme

Shqipëria nis regjistrimin e popullsisë javën e ardhshme

Shqipëri
Vritet me thikë një grua në Tiranë, policia arreston motrën e viktimës

Vritet me thikë një grua në Tiranë, policia arreston motrën e viktimës

Shqipëri
Tirana e hershme dhe fëmijnia jonë e mjerë

Tirana e hershme dhe fëmijnia jonë e mjerë

Fakte
Fillon ndërtimi i kullës më të lartë në Tiranë, PD dorëzon padi për shpërdorim detyre, pastrim parash dhe korrupsion

Fillon ndërtimi i kullës më të lartë në Tiranë, PD dorëzon padi për shpërdorim detyre, pastrim parash dhe korrupsion

Shqipëri
Pas Lionel Messit edhe Birra Peja me mural gjigand në Tiranë nga piktori argjentinas Bagnasco

Pas Lionel Messit edhe Birra Peja me mural gjigand në Tiranë nga piktori argjentinas Bagnasco

Marketing
Aksidentohen turistët, shpëtojnë mrekullisht dy personat që ndodheshin në automjet

Aksidentohen turistët, shpëtojnë mrekullisht dy personat që ndodheshin në automjet

Shqipëri
Mbi 400 vespa ikonike nga Shqipëria, Kosova dhe Italia marshojnë në sheshin “Skënderbej” të Tiranës

Mbi 400 vespa ikonike nga Shqipëria, Kosova dhe Italia marshojnë në sheshin “Skënderbej” të Tiranës

Shqipëri
Shumë turistë e pak punëtorë në Shqipëri

Shumë turistë e pak punëtorë në Shqipëri

Shqipëri
Shqipëria zgjedh sot kryetarët e bashkive

Shqipëria zgjedh sot kryetarët e bashkive

Shqipëri
Vogue Italia: Tirana, kryeqyteti me nuanca dhe dimensione europiane

Vogue Italia: Tirana, kryeqyteti me nuanca dhe dimensione europiane

Shqipëri
Tirana, “kryeqyteti evropian” i RETRO-s! 

Tirana, “kryeqyteti evropian” i RETRO-s! 

Shqipëri
Mashtrimet me “Call center”, arrestohen dy persona në Tiranë

Mashtrimet me “Call center”, arrestohen dy persona në Tiranë

Shqipëri
Abi Green Hotel pjesë e Panairit Ndërkombëtar të Turizmit ‘Expo Albania’ në Tiranë, prezanton ofertat e fundit

Abi Green Hotel pjesë e Panairit Ndërkombëtar të Turizmit ‘Expo Albania’ në Tiranë, prezanton ofertat e fundit

Biznes
Bie nga çatia punëtori i një magazine në Vorë, arrestohet drejtuesi teknik i firmës

Bie nga çatia punëtori i një magazine në Vorë, arrestohet drejtuesi teknik i firmës

Shqipëri
Lëviznin me armë zjarri në makinë, arrestohen tre persona në Tiranë

Lëviznin me armë zjarri në makinë, arrestohen tre persona në Tiranë

Shqipëri
Corriere Della Sera fton italianët të vizitojnë Tiranën, jep udhëzime për vendet më interesante

Corriere Della Sera fton italianët të vizitojnë Tiranën, jep udhëzime për vendet më interesante

Shqipëri
Shtatëmbëdhjetë dëshmorët dhe dhjetë jodëshmorët e 4 shkurtit 1944

Shtatëmbëdhjetë dëshmorët dhe dhjetë jodëshmorët e 4 shkurtit 1944

Cult+
Shpërndante kokainë në Unazën e Re, arrestohet 30-vjeçari në Tiranë

Shpërndante kokainë në Unazën e Re, arrestohet 30-vjeçari në Tiranë

Shqipëri
Fallxhorja me kripë e piper të bën kryetare bashkie: Ata të PD-s i kam klientë të rregullt

Fallxhorja me kripë e piper të bën kryetare bashkie: Ata të PD-s i kam klientë të rregullt

Shqipëri
Në Panairin e Tiranës mbizotërojnë produktet nga Serbia

Në Panairin e Tiranës mbizotërojnë produktet nga Serbia

Shqipëri
Bogdani shpall kandidaturën për Tiranën: Koha për një alternativë reale dhe mirëqeverisje të kryeqytetit

Bogdani shpall kandidaturën për Tiranën: Koha për një alternativë reale dhe mirëqeverisje të kryeqytetit

Shqipëri
Samiti BE-Ballkani Perëndimor në Tiranë, Rama: Ngjarja më e madhe ndërkombëtare e historisë së kryeqytetit

Samiti BE-Ballkani Perëndimor në Tiranë, Rama: Ngjarja më e madhe ndërkombëtare e historisë së kryeqytetit

Shqipëri
Samiti i ardhshëm BE-Ballkani Perëndimor do të mbahet në Tiranë

Samiti i ardhshëm BE-Ballkani Perëndimor do të mbahet në Tiranë

Lajme
Jim Belushi në Shqipëri për realizimin e një dokumentari për Tiranën, pritet në takim nga Erion Veliaj

Jim Belushi në Shqipëri për realizimin e një dokumentari për Tiranën, pritet në takim nga Erion Veliaj

Yjet