LAJMI I FUNDIT:
Thomas Muller

Thomas Muller

239 Artikuj

Info

Muller është futbollist që luan si sulmues. Ai ka lindur më 13 shtator 1989. Gjermani vjen nga akademia e Bayernit dhe ka luajtur vetëm për këtë skuadër deri tani.

Revolucion i thellë te Bayerni – vetëm katër lojtarë e kanë vendin e sigurt

Revolucion i thellë te Bayerni – vetëm katër lojtarë e kanë vendin e sigurt

Bundesliga
Përçarje brenda klubit të Bayernit – gjashtë lojtarë po udhëheqin revoltën ndaj Tuchelit

Përçarje brenda klubit të Bayernit – gjashtë lojtarë po udhëheqin revoltën ndaj Tuchelit

Bundesliga
Formacioni i mundshëm i Mourinhos nëse bëhet trajner i Bayern Munichut

Formacioni i mundshëm i Mourinhos nëse bëhet trajner i Bayern Munichut

Bundesliga
Thomas Muller thotë se futbolli i ditëve moderne është ‘shumë i butë’ për të në një intervistë të sinqertë

Thomas Muller thotë se futbolli i ditëve moderne është ‘shumë i butë’ për të në një intervistë të sinqertë

Bundesliga
Thjeshtësia e Thomas Mullerit, fiton miliona dhe përdor një telefon të thyer

Thjeshtësia e Thomas Mullerit, fiton miliona dhe përdor një telefon të thyer

Bundesliga
Mullerit i thuhet të largohet nga Bayerni, madje i emërohet edhe destinacioni i ri

Mullerit i thuhet të largohet nga Bayerni, madje i emërohet edhe destinacioni i ri

Bundesliga
Ten Hag mund të bëjë transferim shokues te Man United në janar

Ten Hag mund të bëjë transferim shokues te Man United në janar

Premier League
“Vetëm disa dinë të respektojnë mbështetjen e tifozëve”, Muller me akuza ndaj bashkëlojtarëve pas eliminimit

“Vetëm disa dinë të respektojnë mbështetjen e tifozëve”, Muller me akuza ndaj bashkëlojtarëve pas eliminimit

Ndërkombëtare
Kush është sulmuesi shqiptar Brajan Gruda fanellën e të cilit Thomas Muller e postoi në rrjetet sociale?

Kush është sulmuesi shqiptar Brajan Gruda fanellën e të cilit Thomas Muller e postoi në rrjetet sociale?

Bardh Maxhuni
Thomas Muller pozon me fanellën e sulmuesit shqiptar Brajan Gruda që luan te Mainz

Thomas Muller pozon me fanellën e sulmuesit shqiptar Brajan Gruda që luan te Mainz

Bundesliga
“Pyetni mikun tuaj Fabrizio Romanon” – përgjigja e Thomas Mullerin kur u pyet për përzgjedhësin e ri të Gjermanisë

“Pyetni mikun tuaj Fabrizio Romanon” – përgjigja e Thomas Mullerin kur u pyet për përzgjedhësin e ri të Gjermanisë

Përfaqësueset
Walker ende nuk ka arritur te Bayern Munich –  por pa ardhur ai ka pakënaqësi te yjet e bavarezëve

Walker ende nuk ka arritur te Bayern Munich – por pa ardhur ai ka pakënaqësi te yjet e bavarezëve

Bundesliga
Thomas Tuchel sqarohet pse po e lë në bankë Thomas Muller: Vendime të tilla ekzistojnë

Thomas Tuchel sqarohet pse po e lë në bankë Thomas Muller: Vendime të tilla ekzistojnë

Bundesliga
Notat e lojtarëve, Bayern Munich 4-2 Borussia Dortmund: Muller i jashtëzakonshëm në fitoren e bavarezëve

Notat e lojtarëve, Bayern Munich 4-2 Borussia Dortmund: Muller i jashtëzakonshëm në fitoren e bavarezëve

Bundesliga
Muller thumbon Messin pasi e eliminoi nga Liga e Kampionëve, por e lavdëron për paraqitjen në Kupën e Botës

Muller thumbon Messin pasi e eliminoi nga Liga e Kampionëve, por e lavdëron për paraqitjen në Kupën e Botës

Liga e Kampionëve
Notat e lojtarëve: Bayern Munich 3-0 Union Berlin, vlerësohet paraqitja e Coman

Notat e lojtarëve: Bayern Munich 3-0 Union Berlin, vlerësohet paraqitja e Coman

Bundesliga
Bayerni triumfon ndaj Wolfsburgut për të rimarrë kreun

Bayerni triumfon ndaj Wolfsburgut për të rimarrë kreun

Bundesliga
Muller provokon Lewandowskin para ndeshjes në Ligën e Kampionëve

Muller provokon Lewandowskin para ndeshjes në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Bayerni nëpërkëmb Plzenin dhe kualifikohet në 1/8 e finales

Bayerni nëpërkëmb Plzenin dhe kualifikohet në 1/8 e finales

Liga e Kampionëve
Kimmich dhe Muller infektohen me COVID-19

Kimmich dhe Muller infektohen me COVID-19

Bundesliga
Muller zbulon shakanë që ia bën Mane: Mos ia paso topin Lewandowskit

Muller zbulon shakanë që ia bën Mane: Mos ia paso topin Lewandowskit

Liga e Kampionëve
Barazimi i tretë radhazi në Bundesliga, Muller me kritika të mëdha

Barazimi i tretë radhazi në Bundesliga, Muller me kritika të mëdha

Bundesliga
Te Bayerni tashmë kanë filluar ta thumbojnë Lewandowskin dhe Barcelonën për ndeshjet në Ligën e Kampionëve

Te Bayerni tashmë kanë filluar ta thumbojnë Lewandowskin dhe Barcelonën për ndeshjet në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Edicionin 2022/23 tashmë ka filluar, por kush janë lojtarët më të paguar – treshja e PSG-së ka ‘uzurpuar’ vendet e para

Edicionin 2022/23 tashmë ka filluar, por kush janë lojtarët më të paguar – treshja e PSG-së ka ‘uzurpuar’ vendet e para

Ndërkombëtare