LAJMI I FUNDIT:

Teksasi

114 Artikuj

Gruaja me këmbët më të gjata në botë zbulon vështirësitë me të cilat përballet

Gruaja me këmbët më të gjata në botë zbulon vështirësitë me të cilat përballet

Interesante
Momenti i frikshëm: Kamioni i çimentos përplaset me autobusin e shkollës në një autostradë të Teksasit, dy të vdekur

Momenti i frikshëm: Kamioni i çimentos përplaset me autobusin e shkollës në një autostradë të Teksasit, dy të vdekur

Amerika
Arrestohen ‘tre mashtrues të vegjël’ për grabitjen e një banke në Teksas

Arrestohen ‘tre mashtrues të vegjël’ për grabitjen e një banke në Teksas

Amerika
Një burrë nga Teksasi u përpoq të hiqte “një qime të rritur” në trupin e tij, mbeti me 4% mundësi për të mbijetuar – pastaj gjërat morën një kthesë befasuese

Një burrë nga Teksasi u përpoq të hiqte “një qime të rritur” në trupin e tij, mbeti me 4% mundësi për të mbijetuar – pastaj gjërat morën një kthesë befasuese

Amerika
Gjarpri me zile zë vendkalimin e universitetit të Teksasit

Gjarpri me zile zë vendkalimin e universitetit të Teksasit

Interesante
Njerëz të vdekur, mijëra bagëti të ngordhura në Teksas – pamje të ‘zjarrit të dytë më të madh në historinë e SHBA-së’

Njerëz të vdekur, mijëra bagëti të ngordhura në Teksas – pamje të ‘zjarrit të dytë më të madh në historinë e SHBA-së’

Amerika
Teksasi po lufton me zjarrin e dytë më të madh në historinë e këtij shteti amerikan, digjen 850 mijë hektarë  

Teksasi po lufton me zjarrin e dytë më të madh në historinë e këtij shteti amerikan, digjen 850 mijë hektarë  

Amerika
Njihuni me trajnerin më të vjetër të fitnesit

Njihuni me trajnerin më të vjetër të fitnesit

Interesante
Policia u befasua nga kanguri në parkun e Teksasit

Policia u befasua nga kanguri në parkun e Teksasit

Fun Lajme
24 vjeçari nga Teksasi shënon rekord të ri botëror teksa përfundon gjysmë maratonën duke dribluar topin e basketbollit

24 vjeçari nga Teksasi shënon rekord të ri botëror teksa përfundon gjysmë maratonën duke dribluar topin e basketbollit

Interesante
Një i vdekur dhe të paktën pesë të lënduar – pamje dhe detaje të tjera rreth aksidentit kur një automjet u përplas në një dhomë të urgjencës në Teksas

Një i vdekur dhe të paktën pesë të lënduar – pamje dhe detaje të tjera rreth aksidentit kur një automjet u përplas në një dhomë të urgjencës në Teksas

Amerika
Një grua u vra pasi hapi zjarr në një kishë të Teksasit – dy të plagosur, në mesin e tyre dhe një 5-vjeçar

Një grua u vra pasi hapi zjarr në një kishë të Teksasit – dy të plagosur, në mesin e tyre dhe një 5-vjeçar

Amerika
Një avokat nga SHBA i futi gruas së tij shtatzënë një pilulë aborti në pije, përfundoi në burg

Një avokat nga SHBA i futi gruas së tij shtatzënë një pilulë aborti në pije, përfundoi në burg

Amerika
Kandidatja për president të SHBA-ve: Teksasi mund të shkëputet nëse dëshiron

Kandidatja për president të SHBA-ve: Teksasi mund të shkëputet nëse dëshiron

Amerika
Mbi 20 të lënduar pas një shpërthimi të mundshëm gazi në një hotel në Teksas

Mbi 20 të lënduar pas një shpërthimi të mundshëm gazi në një hotel në Teksas

Amerika
Elon Musk shpenzon 100 milionë dollarë për të hapur një universitet të ri në Teksas

Elon Musk shpenzon 100 milionë dollarë për të hapur një universitet të ri në Teksas

Lajme Teknologji
Tetë të vdekur pasi kontrabandisti i dyshuar i migrantëve u përpoq t’i ikte policisë, por përplasi makinën e tij me një tjetër në Teksas

Tetë të vdekur pasi kontrabandisti i dyshuar i migrantëve u përpoq t’i ikte policisë, por përplasi makinën e tij me një tjetër në Teksas

Amerika
Shpërthim në një fabrikë kimike në Teksas – evakuohet një shkollë aty afër, njerëzve u thanë të qëndrojnë brenda në shtëpi

Shpërthim në një fabrikë kimike në Teksas – evakuohet një shkollë aty afër, njerëzve u thanë të qëndrojnë brenda në shtëpi

Amerika
Mbi 20 të lënduar pasi një automjet u përplas dhe “u fut i tëri” në një restorant në Teksas

Mbi 20 të lënduar pasi një automjet u përplas dhe “u fut i tëri” në një restorant në Teksas

Amerika
Gruaja nga Teksasi kërkoi ndihmë për identifikimin e kafshës misterioze të kapur nga kamera pranë shtëpisë së saj

Gruaja nga Teksasi kërkoi ndihmë për identifikimin e kafshës misterioze të kapur nga kamera pranë shtëpisë së saj

Interesante
Një gjarpër ‘ra nga qielli’ mbi krahun e një gruaje në Teksas – më pas një skifter i sulmoi të dy

Një gjarpër ‘ra nga qielli’ mbi krahun e një gruaje në Teksas – më pas një skifter i sulmoi të dy

Interesante
Tre të lënduar pasi një aeroplan i vogël është përplasur në çatinë e një shtëpie në Teksas

Tre të lënduar pasi një aeroplan i vogël është përplasur në çatinë e një shtëpie në Teksas

Amerika
Adoleshenti nga Teksasi gjendet i gjallë më shumë se tetë vjet pasi ishte shpallur i zhdukur

Adoleshenti nga Teksasi gjendet i gjallë më shumë se tetë vjet pasi ishte shpallur i zhdukur

Amerika
Se mosha është vetëm numër e dëshmon 63-vjeçarja amerikane, një përdoruese e rregullt në TikTok

Se mosha është vetëm numër e dëshmon 63-vjeçarja amerikane, një përdoruese e rregullt në TikTok

Interesante