LAJMI I FUNDIT:

Të shtëna armësh

378 Artikuj

Vdes Jeton Berisha, babai që u plagos me dy djemtë në Pejë

Vdes Jeton Berisha, babai që u plagos me dy djemtë në Pejë

Elfije Boletini
Përplasën makinën e 49-vjeçarit dhe e qëlluan me armë zjarri, tre në kërkim në Kukës

Përplasën makinën e 49-vjeçarit dhe e qëlluan me armë zjarri, tre në kërkim në Kukës

Shqipëri
Kryeministri sllovak në gjendje kritike në spital pasi u qëllua disa herë

Kryeministri sllovak në gjendje kritike në spital pasi u qëllua disa herë

Evropa
Atentat ndaj kryeministrit të Sllovakisë, Robert Fico

Atentat ndaj kryeministrit të Sllovakisë, Robert Fico

Evropa
Tre të vrarë dhe disa të tjerë të plagosur nga të shtënat në një festë në Alabama

Tre të vrarë dhe disa të tjerë të plagosur nga të shtënat në një festë në Alabama

Amerika
Të shtëna armësh në Atlanta, dy të vrarë dhe katër të plagosur – gjithçka i parapriu një rrahje në klub të natës

Të shtëna armësh në Atlanta, dy të vrarë dhe katër të plagosur – gjithçka i parapriu një rrahje në klub të natës

Amerika
Si në filma, policët amerikanë dhe dy persona të armatosur shtien mbi njëri-tjetrin – humbin jetën katër zyrtarë dhe katër tjerë plagosen

Si në filma, policët amerikanë dhe dy persona të armatosur shtien mbi njëri-tjetrin – humbin jetën katër zyrtarë dhe katër tjerë plagosen

Amerika
“Ishte thjesht kaos – ka pasur të shtëna majtas e djathtas”: Katër policë të vrarë, katër të tjerë të plagosur në një ‘rrethim shtëpie’ në Karolinën e Veriut

“Ishte thjesht kaos – ka pasur të shtëna majtas e djathtas”: Katër policë të vrarë, katër të tjerë të plagosur në një ‘rrethim shtëpie’ në Karolinën e Veriut

Amerika
​Të shtëna në Gjakovë, policia në aksion

​Të shtëna në Gjakovë, policia në aksion

Kronika e Zezë
Të shtëna armësh në Washington, një i vrarë dhe pesë të plagosur

Të shtëna armësh në Washington, një i vrarë dhe pesë të plagosur

Amerika
Një sherr mes dy klientëve përfundoi në vrasjen e dy personave dhe plagosjen e nëntë të tjerëve në një bar në Florida

Një sherr mes dy klientëve përfundoi në vrasjen e dy personave dhe plagosjen e nëntë të tjerëve në një bar në Florida

Amerika
Një fëmijë i vrarë pas të shtënave në Finlandë

Një fëmijë i vrarë pas të shtënave në Finlandë

Evropa
Të shtëna me armë zjarri në Mitrovicë, Policia gjen 91 gëzhoja

Të shtëna me armë zjarri në Mitrovicë, Policia gjen 91 gëzhoja

Kronika e Zezë
Dy të vdekur dhe të tjerë të plagosur pas të shtënave me armë në Uashington, DC

Dy të vdekur dhe të tjerë të plagosur pas të shtënave me armë në Uashington, DC

Nga Bota
Britanikëve u është thënë të marrin edhe “jelek antiplumb” me vete nëse vizitojnë një resort në Spanjë

Britanikëve u është thënë të marrin edhe “jelek antiplumb” me vete nëse vizitojnë një resort në Spanjë

Evropa
Tre të vdekur dhe disa të plagosur nga të shtënat në Jonesboro, Arkansas

Tre të vdekur dhe disa të plagosur nga të shtënat në Jonesboro, Arkansas

Amerika
Katër të vdekur pasi burra të maskuar hapën zjarr në një festë në Kaliforni – mediat sjellin detajet

Katër të vdekur pasi burra të maskuar hapën zjarr në një festë në Kaliforni – mediat sjellin detajet

Amerika
Të shtëna armësh në Londër, tre të plagosur – i dyshuari në arrati

Të shtëna armësh në Londër, tre të plagosur – i dyshuari në arrati

Evropa
I vrari është Edmond Mustafa – mediat sjellin detaje rreth të shtënave në Tivar të Malit të Zi

I vrari është Edmond Mustafa – mediat sjellin detaje rreth të shtënave në Tivar të Malit të Zi

Mali i Zi
I dyshuari ka vdekur mes të shtënave nga të cilat vdiqën dy policë dhe një zjarrfikës në Burnsville, Minesota

I dyshuari ka vdekur mes të shtënave nga të cilat vdiqën dy policë dhe një zjarrfikës në Burnsville, Minesota

Amerika
Një i vdekur dhe pesë të plagosur pas të shtënave me armë në një platformë metroje në Bronx, New York

Një i vdekur dhe pesë të plagosur pas të shtënave me armë në një platformë metroje në Bronx, New York

Amerika
Të shtënat në një kompani në Athinë të Greqisë, katër të vdekur, përfshirë të dyshuarin

Të shtënat në një kompani në Athinë të Greqisë, katër të vdekur, përfshirë të dyshuarin

Greqia
Një grua u vra pasi hapi zjarr në një kishë të Teksasit – dy të plagosur, në mesin e tyre dhe një 5-vjeçar

Një grua u vra pasi hapi zjarr në një kishë të Teksasit – dy të plagosur, në mesin e tyre dhe një 5-vjeçar

Amerika
Të shtëna armësh në Universitetin e Karolinës së Jugut, policia bllokon kampuset

Të shtëna armësh në Universitetin e Karolinës së Jugut, policia bllokon kampuset

Amerika