LAJMI I FUNDIT:
Taylor Swift

Taylor Swift

359 Artikuj

Info

Taylor Alison Swift, u lind më 13 dhjetor të vitit 1989. Ajo është këngëtare e muzikës kantri dhe pop, kompozitore, aktore amerikane si dhe fituese e çmimit Grammy.

Listës së miliarderëve iu shtua edhe Taylor Swift, por a figuron Behgjet Pacolli në Forbes dhe sa vlerësohet të jetë pasuria e tij?

Listës së miliarderëve iu shtua edhe Taylor Swift, por a figuron Behgjet Pacolli në Forbes dhe sa vlerësohet të jetë pasuria e tij?

Yjet
Taylor Swift hyn në listën e miliarderëve

Taylor Swift hyn në listën e miliarderëve

Yjet
Kënga “Meant To Be” nga Bebe Rexha është zyrtarisht më e dëgjuara në histori të zhanrit country, në Mbretërinë e Bashkuar

Kënga “Meant To Be” nga Bebe Rexha është zyrtarisht më e dëgjuara në histori të zhanrit country, në Mbretërinë e Bashkuar

Muzikë
Babai i Taylor Swift akuzohet se ka goditur me grusht një fotograf pas shfaqjes së këngëtares

Babai i Taylor Swift akuzohet se ka goditur me grusht një fotograf pas shfaqjes së këngëtares

Yjet
Jennifer Lopez zbulon se Snoop Dog, Khloe Kardashian dhe Taylor Swift ishin ndër yjet që hodhën poshtë ofertën e saj për t’u shfaqur në filmin e saj “This Is Me… Now”

Jennifer Lopez zbulon se Snoop Dog, Khloe Kardashian dhe Taylor Swift ishin ndër yjet që hodhën poshtë ofertën e saj për t’u shfaqur në filmin e saj “This Is Me… Now”

Yjet
Taylor Swift, Papa, Putini: Kujt i beson në epokën e gënjeshtrës dhe inteligjencës artificiale?

Taylor Swift, Papa, Putini: Kujt i beson në epokën e gënjeshtrës dhe inteligjencës artificiale?

Fakte
Taylor Swift vazhdon të thyejë rekorde – koncertet e saj në Melbourne u ndoqën nga afro 100 mijë njerëz

Taylor Swift vazhdon të thyejë rekorde – koncertet e saj në Melbourne u ndoqën nga afro 100 mijë njerëz

Muzikë
Beyonce dhe Taylor Swift po planifikojnë një duet?

Beyonce dhe Taylor Swift po planifikojnë një duet?

Muzikë
Gruaja e Kanye West, Bianca Censori del pothuajse e zhveshur me një paraqitje eksplicite, pas festës në Super Bowl

Gruaja e Kanye West, Bianca Censori del pothuajse e zhveshur me një paraqitje eksplicite, pas festës në Super Bowl

Yjet
Yjet në Super Bowl 2024: Beyonce, Jay-Z, Lady Gaga, Taylor Swift, Kim Kardashian, Ariana Grande dhe Justin Bieber kryesojnë në listën e madhe

Yjet në Super Bowl 2024: Beyonce, Jay-Z, Lady Gaga, Taylor Swift, Kim Kardashian, Ariana Grande dhe Justin Bieber kryesojnë në listën e madhe

Yjet
Puthja e fitores: Taylor Swift dhe Travis Kelce pas triumfit në Super Bowl nga “Kansas City Chiefs”

Puthja e fitores: Taylor Swift dhe Travis Kelce pas triumfit në Super Bowl nga “Kansas City Chiefs”

Yjet
Taylor Swift mban me krenari gjerdanin ’87’ me vlerë mbi 4 mijë dollarë, në lojën e madhe të të dashurit të saj Travis Kelce

Taylor Swift mban me krenari gjerdanin ’87’ me vlerë mbi 4 mijë dollarë, në lojën e madhe të të dashurit të saj Travis Kelce

Yjet
Taylor Swift dhe Miley Cyrus rrisin shikueshmërinë e “Grammy Awards” – shfaqja shënon rekordin më të madh të shikimeve që nga viti 2020

Taylor Swift dhe Miley Cyrus rrisin shikueshmërinë e “Grammy Awards” – shfaqja shënon rekordin më të madh të shikimeve që nga viti 2020

Muzikë
Fustani me të cilin Taylor Swift u shfaq në pas-ndejën e Grammy Awards kushtoi 16 mijë euro

Fustani me të cilin Taylor Swift u shfaq në pas-ndejën e Grammy Awards kushtoi 16 mijë euro

Yjet
Lana Del Rey shfaq magjepsjen gotike me një fustan të zi, e nominuara pesë herë humb përsëri çmimin “Grammy”

Lana Del Rey shfaq magjepsjen gotike me një fustan të zi, e nominuara pesë herë humb përsëri çmimin “Grammy”

Yjet
Grammy Awards 2024: Taylor Swift shënon historinë me çmimin për ‘albumin më të mirë’

Grammy Awards 2024: Taylor Swift shënon historinë me çmimin për ‘albumin më të mirë’

Yjet
Taylor Swift dhe Travis Kelce thuhet se do të fejohen në verë

Taylor Swift dhe Travis Kelce thuhet se do të fejohen në verë

Po Flitet
Selena Gomez zbulon të vërtetën pas dramës me Timothee Chalamet dhe Kylie Jenner

Selena Gomez zbulon të vërtetën pas dramës me Timothee Chalamet dhe Kylie Jenner

Yjet
Selena Gomez dhe Taylor Swift konfirmohet se po flisnin për Timothee Chalamet gjatë momentit viral të Golden Globes 2024

Selena Gomez dhe Taylor Swift konfirmohet se po flisnin për Timothee Chalamet gjatë momentit viral të Golden Globes 2024

Yjet
Golden Globes 2024: Taylor Swift humb fitoren e madhe për filmin “The Eras Tour”

Golden Globes 2024: Taylor Swift humb fitoren e madhe për filmin “The Eras Tour”

Yjet
Taylor Swift mahnit me një fustan të shkurtë të zi, teksa shijon një natë vajzash me Brittany Mahomes dhe Lindsay Bell

Taylor Swift mahnit me një fustan të shkurtë të zi, teksa shijon një natë vajzash me Brittany Mahomes dhe Lindsay Bell

Yjet
Këngët dhe artistët më të dëgjuar të vitit 2023

Këngët dhe artistët më të dëgjuar të vitit 2023

Muzikë
Taylor Swift rikthehet në krye të listave të albumeve Billboard 200 me albumin “1989”

Taylor Swift rikthehet në krye të listave të albumeve Billboard 200 me albumin “1989”

Yjet
Taylor Swift shfaqet me një veshje elegante dhe shumë simpatike gjatë një daljeje në New York

Taylor Swift shfaqet me një veshje elegante dhe shumë simpatike gjatë një daljeje në New York

Yjet