LAJMI I FUNDIT:

Taylor Swift i bën ‘diss’ Kim Kardashianit në albumin e saj të ri “The Tortured Poets Department”

Taylor Swift i bën ‘diss’ Kim Kardashianit në albumin e saj të ri “The Tortured Poets Department”

Taylor Swift e ka poshtëruar Kim Kardashian duke rikthyer grindjen e tyre me publikimin e një diss-i në albumin e ri “The Tortured Poets Department”.

Taylor, 34 vjeç, hodhi albumin e shumëpritur të premten, përpara se të bënte njoftimin tronditës të një “pjese të dytë”, të titulluar The Antology, që përmban gati dyfishin e numrit të këngëve nga sa pritej fillimisht.


Ndër këngët e përfshira në publikimin e dytë është një këngë e titulluar “thankK you aIMee”, për të cilën fansat tani janë të bindur se ka të bëjë me Kimin, duke vënë në dukje se shkronjat K, I dhe M janë të përmbledhura në titull, shkruan DailyMail.

Themeluesja e SKIMS, Kim, 43 vjeç, gjithashtu beson se kënga është një referencë e mprehtë për të, sipas burimeve të brendshme, të cilët pretendojnë se ajo ndihet e mbështetur në një qoshe dhe e paaftë të flasë nga frika se do të asgjësohet nga ‘ushtria’ e fansave të devotshëm të Taylor.

“Taylor e ka poshtëruar Kimin dhe ajo e di se nuk mund të bëjë asgjë për këtë”, tha një burim ekskluzivisht për DailyMail.com. “Kim mori atë që kishte frikë se do t’i vinte përfundimisht dhe tani është mbështetur në një cep, sepse ajo e di se ushtria e Taylor do ta shkatërrojë atë nëse ajo thotë diçka.”

“Ajo do të qëndrojë e heshtur dhe shpreson se do të largohet – por miqtë e saj e dinë se ajo sapo ka filluar.”

Burimi vazhdoi: “Fansat tashmë po komentojnë në postimet e saj në Instagram me “faleminderit aIMee”. Pjesa më e keqe e gjithë kësaj është titulli i këngës. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Magazina
“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

Magazina
Roza Lati rrëfeu se vuajti gjatë lidhjes me këngëtarin, Stine flet për marrëdhënien me moderatoren: S’kemi fare komunikim

Roza Lati rrëfeu se vuajti gjatë lidhjes me këngëtarin, Stine flet për marrëdhënien me moderatoren: S’kemi fare komunikim

Magazina
Sulmohet nga peshkaqeni dhe humb jetën aktori i

Sulmohet nga peshkaqeni dhe humb jetën aktori i "Piratëve të Karaibeve"

Magazina
Arbana dhe Edi tregojnë për herë të parë si nisi historia e tyre e dashurisë

Arbana dhe Edi tregojnë për herë të parë si nisi historia e tyre e dashurisë

Magazina
Luiz Ejlli dhe Kiara Tito me pushime në jug, sjellin fotografi krah njëri-tjetrit

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito me pushime në jug, sjellin fotografi krah njëri-tjetrit

Magazina
Kalo në kategori