LAJMI I FUNDIT:

Taylor Swift performoi në Londër, a ishte Princi William me fëmijët e tij në audiencë?

Taylor Swift performoi në Londër, a ishte Princi William me fëmijët e tij në audiencë?

Taylor Swift “dridhi” stadiumin Wembley të premten mbrëma, duke dhënë një performancë elektrizuese në Londër para mijëra fansave të pranishëm në turneun e saj Eras Tour.

Ekzistojnë spekulime se në mesin e 90 mijë fansave ishte edhe Princi William, shkruan DailyMail.

Ai festoi të premten ditëlindjen e tij të 42-të në koncert dhe solli edhe fëmijët e tij, Princin George, Princeshën Charlotte dhe Princin Louis, por Kate nuk ishte me ta.


Princi William dhe mega-ylli, Taylor Swift njihen për miqësinë e tyre, duke qenë se kishin ndarë skenën në vitin 2013 në Pallatin Kensington për të performuar këngën “Livin’ On A Prayer” me Jon Bon Jovin.

Edhe pse kjo shfaqje u realizua më shumë se një dekadë më parë, duket se anëtarët e familjes mbretërore kanë vazhduar të jenë fansa të përkushtuar të Swift. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Pasi erdhi në Kosovë, Dua Lipa u pa mbrëmë në një klub nate në Prishtinë

Pasi erdhi në Kosovë, Dua Lipa u pa mbrëmë në një klub nate në Prishtinë

Magazina
Ish-Miss Kosova i jep fund beqarisë – publikohen pamje nga ceremonia luksoze

Ish-Miss Kosova i jep fund beqarisë – publikohen pamje nga ceremonia luksoze

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Dua Lipa për festivalin Sunny Hill: Ka qenë ëndërr ta realizoj me familjen time në qytetin tim

Dua Lipa për festivalin Sunny Hill: Ka qenë ëndërr ta realizoj me familjen time në qytetin tim

Magazina
Dukagjin Lipa nderohet me ‘Çelësin e Kryeqytetit’

Dukagjin Lipa nderohet me ‘Çelësin e Kryeqytetit’

Magazina
Transporti pa pagesë: Ndryshon orari i nisjes së autobusëve nga qendra e Prishtinës për në Sunny Hill

Transporti pa pagesë: Ndryshon orari i nisjes së autobusëve nga qendra e Prishtinës për në Sunny Hill

Magazina
Kalo në kategori