LAJMI I FUNDIT:

Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Muaj pasi gëlltiti një insekt gjatë performancës së saj në natyrë në Chgaco, Taylor Swift e ka bërë sërish në Londër.

Këngëtarja 34-vjeçare po këndonte hitin e saj “All Too Well” kur gëlltiti një insekt dhe qeshi me shaka.

“Kam gëlltitur një insekt, a mund të këndosh?” tha ajo në një video, të kapur nga përdoruesi i TikTok @alexaelizabeth.


Months after swallowing a bu g during her outdoor performance in Chicago , Taylor Swift has done it again in London

Insekti që këngëtarja gëlltiti nuk ishte i vetmi i ftuar i papritur në Londër, me të dashurin e saj Travis Kelce që bëri një paraqitje të paparalajmëruar.

Ai u bashkua me kërcimtarët rezervë të këngëtares për të ndihmuar në ndryshimin e kostumit gjatë performancës.

The 34-year-old songstress was singing her hit All Too Well when she swallowed a bug and laughed it off with a joke

Fituesi i “Super Bowl” i “Kansas City Chiefs” e çoi në krahë atë nëpër skenë, në mënyrë që të mund të ndërronte xhaketën dhe takat e saj për këngën e saj “I Can Do It With a Broken Heart”.

Muajin e kaluar, albumi i 11-të i Swift-it “The Tortured Poet’s Department” ka kryesuar listat e albumeve Billboard 200 për të tretën javë radhazi. /Telegrafi/

@alexaelizabethh

This girl is always swallowing bugs😭 #greenscreenvideo #taylorswift #erastour #redtaylorsversion #alltoowell #taylorswiftbug #londonnightthree #foryou #fyp

♬ original sound – lex

Në trend Magazina

Më shumë
Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij Georgina Rodriguez tregojnë fleksibilitetin e tyre në një video tërheqëse

Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij Georgina Rodriguez tregojnë fleksibilitetin e tyre në një video tërheqëse

Magazina
Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Adidas fshin Bella Hadid nga reklama për atletet retro, të dizajnuara për herë të parë për Olimpiadën e vitit 1972, ku terroristët vranë 11 izraelitë

Adidas fshin Bella Hadid nga reklama për atletet retro, të dizajnuara për herë të parë për Olimpiadën e vitit 1972, ku terroristët vranë 11 izraelitë

Magazina
Me një shqipe të rrjedhshme, Bebe Rexha iu drejtohet shqiptarëve të Kosovës: Jam shumë e lumtur që po vij në Prishtinë

Me një shqipe të rrjedhshme, Bebe Rexha iu drejtohet shqiptarëve të Kosovës: Jam shumë e lumtur që po vij në Prishtinë

Magazina
Era Istrefi sjell këngën e shumëpritur “Heat”

Era Istrefi sjell këngën e shumëpritur “Heat”

Magazina
Kalo në kategori