LAJMI I FUNDIT:

Efekti Taylor Swift: Kim Kardashian humb më shumë se 100 mijë ndjekës pasi këngët ‘diss’ nga Taylor, rindezën grindjen e tyre shumëvjeçare

Efekti Taylor Swift: Kim Kardashian humb më shumë se 100 mijë ndjekës pasi këngët ‘diss’ nga Taylor, rindezën grindjen e tyre shumëvjeçare

Kim Kardashian ka humbur më shumë se 100,000 ndjekës në Instagram, pasi Taylor Swift hodhi dy këngë “diss” rreth saj, javën e kaluar.

Dy këngët, “thanK you aIMee” dhe “Cassandra”, ishin pjesë e versionit surprizë të albumit të ri të Taylor, “The Troubled Poets Department”, duke shënuar anën e fundit në grindjen e gjatë shpërthyese të yllit të popit me Kim dhe ish-bashkëshortin e saj Kanye.

Njëra nga këngët, quhet “thanK you aIMee” – me shkronjat K, I dhe M të shkruara me shkronja të mëdha, shkruan DailyMail.

Pasi seksioni i komenteve të Kim-it në Instagram u mbush nga fansat e Taylor-it, 363 milionë ndjekësit e saj morën një goditje të konsiderueshme, duke rënë me 120,000.

“Kur përfytyroj qytetin tim të lindjes, ka një statujë prej bronzi të nxirë me spërkatje të tua” këndon Taylor në fillim të këngës “dhe një pllakë poshtë saj që kërcënon të më shtyjë nga shkallët e shkollës sonë.”

Më pas ‘Swifties’ (fansat e Taylor Swift) vërshuan në faqen e Kim-it në Instagram për të mbushur komentet e saj me frazën: “thanK you aIMee”, duke sinjalizuar besnikërinë e tyre ndaj Taylor. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Jam goca më me fat në botë" - Heidi Baci ndan fotografi të mrekullueshme krah Romeos

Magazina
Santiana Maloku shkëlqen në pushime me pozat e saj joshëse në bikini

Santiana Maloku shkëlqen në pushime me pozat e saj joshëse në bikini

Magazina
Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi sjellin këngën e re “Shqiptare”

Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi sjellin këngën e re “Shqiptare”

Magazina
Emily Ratajkowski shfaqet me një dukje plot stil, gjatë shëtitjes me qenin e saj Colombo në New York

Emily Ratajkowski shfaqet me një dukje plot stil, gjatë shëtitjes me qenin e saj Colombo në New York

Magazina
Bora Zemani shfaqet në bikini, tregon figurën e mrekullueshme gjatë pushimeve

Bora Zemani shfaqet në bikini, tregon figurën e mrekullueshme gjatë pushimeve

Magazina
Rihanna tregon sfidën më të madhe që ka përjetuar gjatë shtatzënisë, e cila bëri që ajo të bërtiste “mjaft më

Rihanna tregon sfidën më të madhe që ka përjetuar gjatë shtatzënisë, e cila bëri që ajo të bërtiste “mjaft më"

Magazina
Kalo në kategori