LAJMI I FUNDIT:
Kanye West

Kanye West

719 Artikuj

Info

Kanye West është një reperi amerikan i lindur më 8 qershor të vitit 1977.

Ai është bashkëshorti i yllit të famshëm, Kim Kardashian, dhe kanë së bashku tre fëmijë: North, Saint dhe Chicago.

Kanye West befason fansat me ‘veshjen e tmerrshme’, shfaqet i veshur me geta të ngushta i shoqëruar nga një grua e veshur çuditshëm

Kanye West befason fansat me ‘veshjen e tmerrshme’, shfaqet i veshur me geta të ngushta i shoqëruar nga një grua e veshur çuditshëm

Yjet
Kanye West paditet nga “Gap” me afro dy milionë euro

Kanye West paditet nga “Gap” me afro dy milionë euro

Yjet
Kim Kardashian: Martesa me Kanye West ishte e bukur, por nuk mund ta ndihmoja atë

Kim Kardashian: Martesa me Kanye West ishte e bukur, por nuk mund ta ndihmoja atë

Yjet
Kim Kardashian tregon sfidat me të cilat përballet si nënë beqare

Kim Kardashian tregon sfidat me të cilat përballet si nënë beqare

Yjet
Bianca Censori konfirmon martesën me Kanye Westin

Bianca Censori konfirmon martesën me Kanye Westin

Yjet
Kim Kardashian dhe Kanye West mbajnë distancë me njëri-tjetrin teksa shoqërojnë të birin në ndeshjen e futbollit

Kim Kardashian dhe Kanye West mbajnë distancë me njëri-tjetrin teksa shoqërojnë të birin në ndeshjen e futbollit

Yjet
Drake rindez rivalitetin me Kanye Westin, vendos zërin e Kim Kardashianit në këngën e tij të re

Drake rindez rivalitetin me Kanye Westin, vendos zërin e Kim Kardashianit në këngën e tij të re

Yjet
Kanye West paditet nga dy ish-punonjëset e “Donda Academy” për diskriminim racor

Kanye West paditet nga dy ish-punonjëset e “Donda Academy” për diskriminim racor

Yjet
Çifti i ri, Kanye West dhe Bianca Censori fotografohen me plot stil në Los Angeles

Çifti i ri, Kanye West dhe Bianca Censori fotografohen me plot stil në Los Angeles

Yjet
‘BBC’ po realizon dokumentar për jetën dhe karrierën e reperit kontrovers, Kanye West

‘BBC’ po realizon dokumentar për jetën dhe karrierën e reperit kontrovers, Kanye West

Yjet
Adidas mund të humbasë mbi një miliard dollarë pas përfundimit të partneritetit me Kanye Westin

Adidas mund të humbasë mbi një miliard dollarë pas përfundimit të partneritetit me Kanye Westin

Yjet
Prona e Kanye Westit në gjendje të shkatërruar që pas divorcit të tij me Kim Kardashianin

Prona e Kanye Westit në gjendje të shkatërruar që pas divorcit të tij me Kim Kardashianin

Yjet
Nga incidentet deri te performancat e paharrueshme – momentet më të veçanta të “Grammy Awards” ndër vite

Nga incidentet deri te performancat e paharrueshme – momentet më të veçanta të “Grammy Awards” ndër vite

Yjet
Amber Rose flet për marrëdhënien me Kanye Westin dhe e krahason atë me Wiz Khalifan

Amber Rose flet për marrëdhënien me Kanye Westin dhe e krahason atë me Wiz Khalifan

Yjet
Kanye West nën hetime, dyshohet se mori me forcë telefonin nga një fans që po e filmonte

Kanye West nën hetime, dyshohet se mori me forcë telefonin nga një fans që po e filmonte

Yjet
Pas pretendimeve për martesë, Kanye West njofton partneren me fëmijët e tij

Pas pretendimeve për martesë, Kanye West njofton partneren me fëmijët e tij

Yjet
Ka ndërprerë çdo komunikim, avokatët e Kanye West kërkojnë vëmendjen e mediave për ta njoftuar reperin se kanë shkëputur bashkëpunimin me të

Ka ndërprerë çdo komunikim, avokatët e Kanye West kërkojnë vëmendjen e mediave për ta njoftuar reperin se kanë shkëputur bashkëpunimin me të

Yjet
“Kim Kardashian i urren vajzat e bukura” – ylli televiziv nuk e pëlqen partneren e re të ish-bashkëshortit Kanye West

“Kim Kardashian i urren vajzat e bukura” – ylli televiziv nuk e pëlqen partneren e re të ish-bashkëshortit Kanye West

Yjet
Kim Kardashian e pashqetësuar, shihet për herë të parë në publik pas raportimeve se Kanye West është martuar

Kim Kardashian e pashqetësuar, shihet për herë të parë në publik pas raportimeve se Kanye West është martuar

Yjet
Kush është Bianca Censori? Njihuni me stilisten e cila thuhet se u martua me Kanye Westin

Kush është Bianca Censori? Njihuni me stilisten e cila thuhet se u martua me Kanye Westin

Yjet
Raportohet se Kanye West është martuar në fshehtësi me arkitekten Bianca Censori

Raportohet se Kanye West është martuar në fshehtësi me arkitekten Bianca Censori

Po Flitet
Kanye West ndez thashethemet për lidhje me një bionde misterioze, ndërsa darkonin së bashku në Waldorf Astoria Beverly Hills

Kanye West ndez thashethemet për lidhje me një bionde misterioze, ndërsa darkonin së bashku në Waldorf Astoria Beverly Hills

Po Flitet
Ndarja nga Kim Kardashian deri te humbja e miliarda dollarëve – viti kontrovers i Kanye West

Ndarja nga Kim Kardashian deri te humbja e miliarda dollarëve – viti kontrovers i Kanye West

Yjet
Kim Kardashian thotë se martesa e saj e vetme e vërtetë ishte ajo me Kanye Westin pavarësisht se u martua edhe dy herë të tjera

Kim Kardashian thotë se martesa e saj e vetme e vërtetë ishte ajo me Kanye Westin pavarësisht se u martua edhe dy herë të tjera

Yjet