LAJMI I FUNDIT:

Superliga e Belgjikës

110 Artikuj

Arbnor Mujës i rritet vlera, tani kushton 1.5 milionë euro

Arbnor Mujës i rritet vlera, tani kushton 1.5 milionë euro

Përfaqësuesja e Kosovës
Nga Rashica te Muriqi, Zhegrova, Rashani e Bytyqi – tetë sulmuesit e Kosovës për ndeshjet e muajit mars

Nga Rashica te Muriqi, Zhegrova, Rashani e Bytyqi – tetë sulmuesit e Kosovës për ndeshjet e muajit mars

Përfaqësuesja e Kosovës
Ikona e Serie A, Radja Nainggolan sulmoi ish-klubin e tij: Më trajtuan si parazit, tani luaj për argëtim

Ikona e Serie A, Radja Nainggolan sulmoi ish-klubin e tij: Më trajtuan si parazit, tani luaj për argëtim

Serie A
Arbnor Muja gjen golin e radhës te Antwerp, shënon kundër St. Liege

Arbnor Muja gjen golin e radhës te Antwerp, shënon kundër St. Liege

Ligat tjera
Arbnor Muja shënon edhe në kampionat, vazhdon forma e tij e shkëlqyer

Arbnor Muja shënon edhe në kampionat, vazhdon forma e tij e shkëlqyer

Ligat tjera
Transferimi i vitit nga Kosova në Evropë – Arbnor Muja flet për kalimin te Antwerp, synimet me klubin belg, klubet që e donin dhe ftesën nga ‘Dardanët’

Transferimi i vitit nga Kosova në Evropë – Arbnor Muja flet për kalimin te Antwerp, synimet me klubin belg, klubet që e donin dhe ftesën nga ‘Dardanët’

Romak Zeqiri
Legjenda holandeze Marc Overmars ka pësuar sulm në tru

Legjenda holandeze Marc Overmars ka pësuar sulm në tru

Ndërkombëtare
Bëri sensacion në Ligën e Kampionëve, por Clube Brugge e shkarkon trajnerin Carl Hoefkens

Bëri sensacion në Ligën e Kampionëve, por Clube Brugge e shkarkon trajnerin Carl Hoefkens

Liga e Kampionëve
Arbnor Muja i jashtëzakonshëm në Belgjikë, shënon dhe asiston në fitoren e Antwerp ndaj Standard Liege

Arbnor Muja i jashtëzakonshëm në Belgjikë, shënon dhe asiston në fitoren e Antwerp ndaj Standard Liege

Ligat tjera
E tmerrshme se ku ka përfunduar Nainggolan: Derisa klubi i tij ishte duke humbur, ai tymoste nga bankina

E tmerrshme se ku ka përfunduar Nainggolan: Derisa klubi i tij ishte duke humbur, ai tymoste nga bankina

Ligat tjera
Krasniqi vazhdon zyrtarisht me Royal Antwerpin

Krasniqi vazhdon zyrtarisht me Royal Antwerpin

Ligat tjera
Erion Kajtazi, ylli i ri i futbollit kosovar që pritet të kalojë te Anderlecht

Erion Kajtazi, ylli i ri i futbollit kosovar që pritet të kalojë te Anderlecht

Ligat tjera
Zbulohen të gjitha detajet rreth marrëveshjes së transferimit të De Ketelaere te Milani

Zbulohen të gjitha detajet rreth marrëveshjes së transferimit të De Ketelaere te Milani

Serie A
Klubi belg dikur nënshkroi një djalë 20 muajsh në akademinë e tyre, ai është futbollisti më i ri profesionist ndonjëherë

Klubi belg dikur nënshkroi një djalë 20 muajsh në akademinë e tyre, ai është futbollisti më i ri profesionist ndonjëherë

Ligat tjera
Arbnor Muja falënderon Dritën pas kalimit te Antwerp: Nga ju po plotësoj një ëndërr të fëmijërisë

Arbnor Muja falënderon Dritën pas kalimit te Antwerp: Nga ju po plotësoj një ëndërr të fëmijërisë

Superliga
Arbnor Muja zbarkon në Belgjikë për testet mjekësore te Antwerp

Arbnor Muja zbarkon në Belgjikë për testet mjekësore te Antwerp

Ligat tjera
Presidenti i Dritës konfirmon shitjen e Arbnor Mujës te Antwerp: Arritje për klubin dhe lojtarin, i urojmë më të mirat në karrierën e tij

Presidenti i Dritës konfirmon shitjen e Arbnor Mujës te Antwerp: Arritje për klubin dhe lojtarin, i urojmë më të mirat në karrierën e tij

Romak Zeqiri
Laurit Krasniqi i bashkohet Përfaqësueses së Kosovës

Laurit Krasniqi i bashkohet Përfaqësueses së Kosovës

Përfaqësuesja e Kosovës
Detaje rreth marrëveshjes së Milanit me Club Brugge dhe kontrata me De Ketelaere

Detaje rreth marrëveshjes së Milanit me Club Brugge dhe kontrata me De Ketelaere

Serie A
Milani është gati të paraqesë ofertën e tretë për De Ketelaere

Milani është gati të paraqesë ofertën e tretë për De Ketelaere

Serie A
Milani ka besim në transferimin e De Ketelaere

Milani ka besim në transferimin e De Ketelaere

Serie A
Pezullohet transferimi i Vedat Muriqit te Club Brugge, sulmuesi nuk doli mirë në testet mjekësore

Pezullohet transferimi i Vedat Muriqit te Club Brugge, sulmuesi nuk doli mirë në testet mjekësore

Serie A
Muriqi niset për Belgjikë, do ta kompletojë transferimin te Club Brugge

Muriqi niset për Belgjikë, do ta kompletojë transferimin te Club Brugge

Liga e Evropës
Zyrtare: Andi Koshi do të vazhdojë karrierën te Germinal Beerschot

Zyrtare: Andi Koshi do të vazhdojë karrierën te Germinal Beerschot

Ligat tjera