LAJMI I FUNDIT:
Stefano Sensi

Stefano Sensi

43 Artikuj

Pasi bëri disa super goditje këtë afat kalimtar, Monza dhe Galliani po përgatiten për blerjen e madhe – sulmuesi i Interit në radarin e tyre

Pasi bëri disa super goditje këtë afat kalimtar, Monza dhe Galliani po përgatiten për blerjen e madhe – sulmuesi i Interit në radarin e tyre

Serie A
Zyrtare: Monza transferon Sensin

Zyrtare: Monza transferon Sensin

Serie A
Dy javë pushim, por cilat janë pesë ndryshimet që ndodhën në Serie A

Dy javë pushim, por cilat janë pesë ndryshimet që ndodhën në Serie A

Serie A
Sensi tregon arsyen pse u largua nga Interi

Sensi tregon arsyen pse u largua nga Interi

Serie A
Interi ndryshon strategjinë e transferimeve pas golit të Sensit dhe lëndimit të Correas

Interi ndryshon strategjinë e transferimeve pas golit të Sensit dhe lëndimit të Correas

Serie A
Interi po punon në afatin kalimtar: Sensi drejt Samdorias, Vecino mund të përfundojë te Lazio, refuzohet Kurzawa

Interi po punon në afatin kalimtar: Sensi drejt Samdorias, Vecino mund të përfundojë te Lazio, refuzohet Kurzawa

Serie A
Sensi mund të quhet lojtar i Sampdorias

Sensi mund të quhet lojtar i Sampdorias

Serie A
Nga një titullar i padiskutueshëm në të padëshiruar nga Inzaghi, Interi po mendon largimin e Sensit

Nga një titullar i padiskutueshëm në të padëshiruar nga Inzaghi, Interi po mendon largimin e Sensit

Serie A
Inter 2-0 Udinese, notat e lojtarëve – Correa më i miri

Inter 2-0 Udinese, notat e lojtarëve – Correa më i miri

Serie A
Stefano Sensi mungon ndaj Real Madridit

Stefano Sensi mungon ndaj Real Madridit

Liga e Kampionëve
“Derbi i Italisë” i zjarrtë edhe jashtë fushës – gjashtë bukuroshet që janë të lidhura me yjet e Interit dhe Juventusit

“Derbi i Italisë” i zjarrtë edhe jashtë fushës – gjashtë bukuroshet që janë të lidhura me yjet e Interit dhe Juventusit

Yjet
Interi pritet ta blejë përfundimisht Sensin dhe ta shesë Nainggolanin

Interi pritet ta blejë përfundimisht Sensin dhe ta shesë Nainggolanin

Serie A
Pas Sensit, Interit i lëndohet edhe Brozovici

Pas Sensit, Interit i lëndohet edhe Brozovici

Serie A
Sassuolo: Interi do të blejë Sensin

Sassuolo: Interi do të blejë Sensin

Serie A
Interi vendos për blerjen përfundimtare të dy huazimeve

Interi vendos për blerjen përfundimtare të dy huazimeve

Serie A
Interi nuk pritet ta blejë përfundimisht Sensin

Interi nuk pritet ta blejë përfundimisht Sensin

Serie A
Sensi beson te Erikseni: Do të na rrit se ekip

Sensi beson te Erikseni: Do të na rrit se ekip

Serie A
Jo vetëm Lautaro, Barcelona synon edhe transferimin e Sensit

Jo vetëm Lautaro, Barcelona synon edhe transferimin e Sensit

La Liga
Interi jep njoftime për katër lojtarët e lënduar

Interi jep njoftime për katër lojtarët e lënduar

Serie A
Manchester City rivalizon Interin për shërbimet e Sensit

Manchester City rivalizon Interin për shërbimet e Sensit

Premier League
Barca dëshiron shkëmbimin Sensi-Rakitic

Barca dëshiron shkëmbimin Sensi-Rakitic

La Liga
Sensi pritet t’i mungojë edhe tri ndeshje Interit

Sensi pritet t’i mungojë edhe tri ndeshje Interit

Serie A
Brozovic: Ky është Interi më i mirë në të cilin kam luajtur, duhet të përmirësohem në mbrojtje

Brozovic: Ky është Interi më i mirë në të cilin kam luajtur, duhet të përmirësohem në mbrojtje

Serie A
Sensi dëmtohet sërish, i mungon Interit në dy ndeshjet e radhës

Sensi dëmtohet sërish, i mungon Interit në dy ndeshjet e radhës

Serie A