LAJMI I FUNDIT:

Interi po punon në afatin kalimtar: Sensi drejt Samdorias, Vecino mund të përfundojë te Lazio, refuzohet Kurzawa

Interi po punon në afatin kalimtar: Sensi drejt Samdorias, Vecino mund të përfundojë te Lazio, refuzohet Kurzawa

Mesfushori i Interit, Stefano Sensi do t’i nënshtrohet testeve mjekësore të Sampdorias sot, ndërsa Nerazzurrët kanë refuzuar mundësinë për të huazuar Layvin Kurzawa nga PSG.

Reklama

Sonte, Nerazzurrët do të luajnë në Kupën e Italisë kundër Empolit, por drejtuesit e klubit janë të zënë me negociata.

Stefano Sensi është vendosur t’i bashkohet Sampdorias në një marrëveshje huazimi deri në fund të sezoni.

Matias Vecino gjithashtu mund të largohet nga San Siro në janar, ku ish-trajneri i tij Maurizio Sarri do ta priste me krahë hapur te Lazio.

Megjithatë, Alfredo Pedullà raporton se Biancocelestët nuk mund ta përballojë uruguaianin pa shitur më parë një lojtar dhe mund të presë deri në fund të sezonit për të nënshkruar si lojtar i lirë.

Nerazzurrët kanë refuzuar gjithashtu mundësinë për të marrë Layvin Kurzawa në huazim nga PSG.

Mbrojtësi francez është në treg, por gjigantët e Serisë A nuk janë të interesuar të sigurojnë shërbimet e tij në janar./Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

La Liga
Nga buja mediatike, mënyra si ndodhi dhe mesazhet e shqiptarëve: Armand Duka rrëfehet si zv.president i UEFA-s

Nga buja mediatike, mënyra si ndodhi dhe mesazhet e shqiptarëve: Armand Duka rrëfehet si zv.president i UEFA-s

Kombëtarja e Shqipërisë

"Sulmuesi që i ka munguar Chelseat, nuk duket si një lojtar që ka munguar për 11 muaj" - gazeta britanike me fjalë të mëdha për Armando Brojën

Premier League
“Fadil Vokrri” mund të mos rinovohet fare, Çeku zbulon arsyet

“Fadil Vokrri” mund të mos rinovohet fare, Çeku zbulon arsyet

Përfaqësuesja e Kosovës
Nainggolan nuk ndryshon kurrë, ofendon rëndë Interin dhe tifozët zikaltër

Nainggolan nuk ndryshon kurrë, ofendon rëndë Interin dhe tifozët zikaltër

Serie A

"Nuk kemi nevojë për sulmues, kemi Armando Brojën" - Pochettino beson shumë te ylli shqiptar

Premier League
Kalo në kategori