LAJMI I FUNDIT:
Matias Vecino

Matias Vecino

75 Artikuj

Vecion arrin për testet mjekësore te Lazio

Vecion arrin për testet mjekësore te Lazio

Serie A
Shtatë lojtarët që pritet t’i largojë Interi në verë

Shtatë lojtarët që pritet t’i largojë Interi në verë

Serie A
Gjashtë kontrata afër skedimit – Interi planifikon rinovimin me tre lojtarë, tre tjerë do të largohen në verë

Gjashtë kontrata afër skedimit – Interi planifikon rinovimin me tre lojtarë, tre tjerë do të largohen në verë

Serie A
Interi detyrohet të shesë pas vazhdimit të kontratave të yjeve?

Interi detyrohet të shesë pas vazhdimit të kontratave të yjeve?

Serie A
Interi po punon në afatin kalimtar: Sensi drejt Samdorias, Vecino mund të përfundojë te Lazio, refuzohet Kurzawa

Interi po punon në afatin kalimtar: Sensi drejt Samdorias, Vecino mund të përfundojë te Lazio, refuzohet Kurzawa

Serie A
Juventusi synon transferimin e Vecinos, por marrëveshja me Interin duket e pamundur

Juventusi synon transferimin e Vecinos, por marrëveshja me Interin duket e pamundur

Serie A
Lazio 3-1 Inter, notat e lojtarëve – Shkëlqen Anderson, dështon Hysaj

Lazio 3-1 Inter, notat e lojtarëve – Shkëlqen Anderson, dështon Hysaj

Serie A
Interi shkatërron Bolognan, triumfon me gjashtë gola të shënuar

Interi shkatërron Bolognan, triumfon me gjashtë gola të shënuar

Serie A
Do të ishte asistimi i sezonit nga Alexis, mirëpo Vecino nuk shënoi

Do të ishte asistimi i sezonit nga Alexis, mirëpo Vecino nuk shënoi

Serie A
Interi nuk e fal Romën

Interi nuk e fal Romën

Serie A
“Shpërthimi i coronavirusit”, Interi konfirmon edhe dy lojtarë tjerë të infektuar – Shtyhet ndeshja me Sassuolon

“Shpërthimi i coronavirusit”, Interi konfirmon edhe dy lojtarë tjerë të infektuar – Shtyhet ndeshja me Sassuolon

Serie A
Inter dhe Napoli planifikojnë shkëmbimin Milik – Vecino

Inter dhe Napoli planifikojnë shkëmbimin Milik – Vecino

Serie A
Interi dhe Torino do të tentojnë shkëmbimin Vecino-Izzo edhe në janar

Interi dhe Torino do të tentojnë shkëmbimin Vecino-Izzo edhe në janar

Serie A
Torino i ofron Interit shkëmbimin Izzo-Vecino

Torino i ofron Interit shkëmbimin Izzo-Vecino

Serie A
Skuadra e Interit për Ligën e Evropës

Skuadra e Interit për Ligën e Evropës

Liga e Evropës
Interi ofron para dhe një futbollist për transferimin e Alvaro Moratas

Interi ofron para dhe një futbollist për transferimin e Alvaro Moratas

Serie A
Interi i ofron Napolit shërbimet e Vecinos plus para për Allanin

Interi i ofron Napolit shërbimet e Vecinos plus para për Allanin

Serie A
Vecino: Brozovic lojtari më i mirë i Interit

Vecino: Brozovic lojtari më i mirë i Interit

Serie A
Interi u jep leje lojtarëve jo-italianë të largohen nga Italia shkaku i coronavirusit

Interi u jep leje lojtarëve jo-italianë të largohen nga Italia shkaku i coronavirusit

Serie A
Interi ka gati dy largime, mesfushorët nuk bëjnë pjesë në planet e Contes

Interi ka gati dy largime, mesfushorët nuk bëjnë pjesë në planet e Contes

Serie A
Ramsey më i miri: Juventus 2-0 Inter, notat e lojtarëve

Ramsey më i miri: Juventus 2-0 Inter, notat e lojtarëve

Serie A
Chelsea pajtohet të paguajë çmimin e kërkuar nga Interi për Vecinon

Chelsea pajtohet të paguajë çmimin e kërkuar nga Interi për Vecinon

Premier League
Dramë, shtylla dhe gola – Interi e fiton me rikthim derbin ndaj Milanit

Dramë, shtylla dhe gola – Interi e fiton me rikthim derbin ndaj Milanit

Serie A
Dy gola të shpejtë dhe Interi e barazon rezultatin

Dy gola të shpejtë dhe Interi e barazon rezultatin

Serie A