LAJMI I FUNDIT:
Stefano Pioli

Stefano Pioli

452 Artikuj

Pioli: Milani do të bëjë gjithçka për të fituar Ligën e Evropës

Pioli: Milani do të bëjë gjithçka për të fituar Ligën e Evropës

Liga e Evropës
Pioli konfirmon prezencën e Leaos për duelin ndaj Newcastle

Pioli konfirmon prezencën e Leaos për duelin ndaj Newcastle

Liga e Kampionëve
Pioli: Milani dëshiron diçka më shumë se vendin e katërt

Pioli: Milani dëshiron diçka më shumë se vendin e katërt

Serie A
Shevchenko propozohet si alternativë e mundshme për të zëvendësuar Piolin

Shevchenko propozohet si alternativë e mundshme për të zëvendësuar Piolin

Serie A
Milan merr lajme të mira nga infermieria para sfidës ndaj Fiorentinës

Milan merr lajme të mira nga infermieria para sfidës ndaj Fiorentinës

Serie A
Pioli i dëshpëruar me humbjen nga Udinese, por thotë se Milani do të rikthehet fuqishëm

Pioli i dëshpëruar me humbjen nga Udinese, por thotë se Milani do të rikthehet fuqishëm

Serie A
Mund t’iu ketë ikur ky moment – Leao ishte gati ta sulmonte Piolin, por u ndal nga bashkëlojtarët e tij

Mund t’iu ketë ikur ky moment – Leao ishte gati ta sulmonte Piolin, por u ndal nga bashkëlojtarët e tij

Serie A
Giroud dhe Leao shpërthyen pas zëvendësimit, Pioli tregon arsyen pse i largoi nga loja

Giroud dhe Leao shpërthyen pas zëvendësimit, Pioli tregon arsyen pse i largoi nga loja

Serie A
Tension mes kapitenit Calabria dhe trajnerit Pioli pas humbjes së Milanit

Tension mes kapitenit Calabria dhe trajnerit Pioli pas humbjes së Milanit

Liga e Kampionëve
Pioli: Luajtëm më mirë se PSG për 60 minuta

Pioli: Luajtëm më mirë se PSG për 60 minuta

Liga e Kampionëve
Pioli flet pas disfatës nga Juventusi: Nuk ishim inferiorë as me 10 futbollistë në fushë

Pioli flet pas disfatës nga Juventusi: Nuk ishim inferiorë as me 10 futbollistë në fushë

Serie A
Tashmë e konfirmuar, pesë lojtarë të Milanit mungojnë në derbin ndaj Juventusit

Tashmë e konfirmuar, pesë lojtarë të Milanit mungojnë në derbin ndaj Juventusit

Serie A
Analizë, parashikim dhe formacionet e mundshme të derbit Milan – Juventus

Analizë, parashikim dhe formacionet e mundshme të derbit Milan – Juventus

Serie A
Pioli: Gara për titull është midis katër ekipeve, por kjo mund të ndryshojë

Pioli: Gara për titull është midis katër ekipeve, por kjo mund të ndryshojë

Serie A
Allegri: Është normale që njerëzit mendojnë se Juventusi është favorit

Allegri: Është normale që njerëzit mendojnë se Juventusi është favorit

Serie A
Olivier Giroud pjesë e formacionit të javës në Serie A, jo si lojtar – por si portier

Olivier Giroud pjesë e formacionit të javës në Serie A, jo si lojtar – por si portier

Serie A
Pioli tregon se çfarë nuk shkoi me Milanin në ndeshjen ndaj Dortmundit

Pioli tregon se çfarë nuk shkoi me Milanin në ndeshjen ndaj Dortmundit

Liga e Kampionëve
Arrigo Sacchi: Dje u ndjeva sikur e pashë Milanin e vjetër

Arrigo Sacchi: Dje u ndjeva sikur e pashë Milanin e vjetër

Serie A
Pioli: Juventusi është favorit për Scudetto

Pioli: Juventusi është favorit për Scudetto

Serie A
Një tjetër lojtar amerikan pritet ti bashkohet Milanit

Një tjetër lojtar amerikan pritet ti bashkohet Milanit

Serie A
Dida flet për formën e Milanit dhe se a është Pioli trajneri i duhet për ekipin

Dida flet për formën e Milanit dhe se a është Pioli trajneri i duhet për ekipin

Serie A
Yacine Adli me mundësinë për të shkëlqyer pas lëndimit të Rade Krunic

Yacine Adli me mundësinë për të shkëlqyer pas lëndimit të Rade Krunic

Serie A
Rade Krunic i bashkohet listës së të lënduarve te Milani

Rade Krunic i bashkohet listës së të lënduarve te Milani

Serie A
Milani pritet të luajë me një skemë të re ndaj Veronas

Milani pritet të luajë me një skemë të re ndaj Veronas

Serie A


mob5