LAJMI I FUNDIT:

Spal

173 Artikuj

Formacionet bazë: Juve kërkon pikë të plota ndaj Spalit

Formacionet bazë: Juve kërkon pikë të plota ndaj Spalit

Serie A
Kaka lë SHBA-në, Boriello e fton te Spal në Serie A

Kaka lë SHBA-në, Boriello e fton te Spal në Serie A

Serie A
Milan 2-0 Spal, notat e lojtarëve (Foto)

Milan 2-0 Spal, notat e lojtarëve (Foto)

Serie A
Milani nuk gabon me Spalin, ngjitet në tabelë (Video)

Milani nuk gabon me Spalin, ngjitet në tabelë (Video)

Serie A
Edhe Kessie shënon nga pika e bardhë ndaj Spalit (Video)

Edhe Kessie shënon nga pika e bardhë ndaj Spalit (Video)

Serie A
Milan në epërsi ndaj Spalit, Rodriguez nga penalltia (Video)

Milan në epërsi ndaj Spalit, Rodriguez nga penalltia (Video)

Serie A
Milan – Spal, formacionet zyrtare

Milan – Spal, formacionet zyrtare

Serie A
Joao Mario: Është herët të flasim për titullin, aktualisht objektivi është LK

Joao Mario: Është herët të flasim për titullin, aktualisht objektivi është LK

Serie A
“Interi do të luftojë për titullin e Serie A”

“Interi do të luftojë për titullin e Serie A”

Serie A
Inter 2-0 Spal, vlerësimi i futbollistëve (Foto)

Inter 2-0 Spal, vlerësimi i futbollistëve (Foto)

Serie A
Interi vazhdon me fitore në Serie A, mposht Spalin (Video)

Interi vazhdon me fitore në Serie A, mposht Spalin (Video)

Serie A
Gjyqtari akordon goditje dënimi, VAR-i tregon se ishte penallti: Icardi kalon Interin në epërsi (Video)

Gjyqtari akordon goditje dënimi, VAR-i tregon se ishte penallti: Icardi kalon Interin në epërsi (Video)

Serie A
Formacionet zyrtare: Inter – Spal

Formacionet zyrtare: Inter – Spal

Serie A
Inter – Spal, shiten 60 mijë bileta? Entuziazëm i madh te Nerazzurët!

Inter – Spal, shiten 60 mijë bileta? Entuziazëm i madh te Nerazzurët!

Serie A
Spalletti: SPAL të rrezikshëm, kemi nevojë për përkrahjen e tifozëve

Spalletti: SPAL të rrezikshëm, kemi nevojë për përkrahjen e tifozëve

Serie A
Formacioni i javës së dytë në Serie A, dominon Interi (Foto)

Formacioni i javës së dytë në Serie A, dominon Interi (Foto)

Serie A
Boriello barazoi rekordin e frikshëm duke shënuar gol me 12 fanella të ndryshme në Serie A, tani e do pjesëmarrjen në Kupën e Botës (Video)

Boriello barazoi rekordin e frikshëm duke shënuar gol me 12 fanella të ndryshme në Serie A, tani e do pjesëmarrjen në Kupën e Botës (Video)

Serie A
Borriello barazon rekordin e Amorusos, gjen golin me 12 skuadra në Serie A

Borriello barazon rekordin e Amorusos, gjen golin me 12 skuadra në Serie A

Serie A
Kasami mund të rikthehet në Serie A

Kasami mund të rikthehet në Serie A

Serie A
Orari i ndeshjeve në sezonin 2017/2018 në Serie A dhe derbit kryesorë

Orari i ndeshjeve në sezonin 2017/2018 në Serie A dhe derbit kryesorë

Serie A
Formacionet e mundshme të klubeve në Serie A me blerjet e deritanishme

Formacionet e mundshme të klubeve në Serie A me blerjet e deritanishme

Serie A
SPAL dëshiron Ajetin për sulmin e tyre

SPAL dëshiron Ajetin për sulmin e tyre

Serie A
Ajeti mund të mbetet përsëri në Itali, e do skuadra nga Serie A

Ajeti mund të mbetet përsëri në Itali, e do skuadra nga Serie A

Serie A
Shtatë skuadra italiane pas Memushajt

Shtatë skuadra italiane pas Memushajt

Serie A