LAJMI I FUNDIT:

Kasami mund të rikthehet në Serie A

Kasami mund të rikthehet në Serie A

Pajtim Kasami do të largohet nga kampionët e Greqisë Olympiacos.

Një gjë e tillë tanimë është e sigurt pasi trajneri shqiptar Besnik Hasi nuk llogaritë në shërbimet e tij.

E ardhmja e mesfushorit shqiptar u lidh me kampionatin zviceran ku Grasshopper këmbëngulte për transferimin e tij.

Por tani anësori ka edhe një ofertë tjetër ku mund të rikthehet në kampionatin italian Serie A.

Është skuadra e ngjitur në elitën e futbollit italian, Spal që ka kontaktuar agjentin e lojtarit.

Spal i ka ofruar Kasamit kontratë dy vjeçare dhe një vend në formacionin bazë nëse tetovari pranon transferimin tek ta. /Telegrafi/


Në trend Sport

Më shumë
Zidane i gatshëm të marrë menjëherë drejtimin e gjigantit evropian nëse shkarkohet trajneri i tyre

Zidane i gatshëm të marrë menjëherë drejtimin e gjigantit evropian nëse shkarkohet trajneri i tyre

Bundesliga
Revolucion i thellë te Bayerni - vetëm katër lojtarë e kanë vendin e sigurt

Revolucion i thellë te Bayerni - vetëm katër lojtarë e kanë vendin e sigurt

Bundesliga
Skandal nga mjekët në Angli: I thanë lojtarit se mund të rikthehej të luante, futbollisti vdiq në fushë

Skandal nga mjekët në Angli: I thanë lojtarit se mund të rikthehej të luante, futbollisti vdiq në fushë

Ligat tjera
Pep Guardiola emëron mesfushorin më të mirë në botë sipas tij

Pep Guardiola emëron mesfushorin më të mirë në botë sipas tij

Premier League
Lëndohet lojtari më i pasur në botë, futbollisti me 20 miliardë euro pasuri

Lëndohet lojtari më i pasur në botë, futbollisti me 20 miliardë euro pasuri

Ndërkombëtare
Përse Guardiola nuk do të shkojë kurrë në Serie A si trajner – tekniku spanjoll ka dhënë një përgjigje

Përse Guardiola nuk do të shkojë kurrë në Serie A si trajner – tekniku spanjoll ka dhënë një përgjigje

Serie A
Kalo në kategori