LAJMI I FUNDIT:

Olympiacos

228 Artikuj

U transferua te Olympiacos duke refuzuar një skuadër të La Liga-s, Zymer Bytyqi tregon si ia bën ‘jetën ferr’ tifozët e klubit të tij

U transferua te Olympiacos duke refuzuar një skuadër të La Liga-s, Zymer Bytyqi tregon si ia bën ‘jetën ferr’ tifozët e klubit të tij

Ndërkombëtare
Cristiano Ronaldo humbet rekordin krenar të UEFA-s që ndau me dy lojtarë të tjerë legjendar

Cristiano Ronaldo humbet rekordin krenar të UEFA-s që ndau me dy lojtarë të tjerë legjendar

Ndërkombëtare
Olympiacos mposht në vazhdime Fiorentinën për ta fituar Ligën e Konferencës

Olympiacos mposht në vazhdime Fiorentinën për ta fituar Ligën e Konferencës

Ligat tjera
Shkon në vazhdime finalja në mes të Olympiacosit dhe Fiorentinës në Ligën e Konferencës

Shkon në vazhdime finalja në mes të Olympiacosit dhe Fiorentinës në Ligën e Konferencës

Ligat tjera
Mbyllet pa gola pjesa e parë e finales së Ligës së Konferencës mes Olympiacosit dhe Fiorentinës

Mbyllet pa gola pjesa e parë e finales së Ligës së Konferencës mes Olympiacosit dhe Fiorentinës

Ligat tjera
Finalja e Ligës së Konferencës, Olympiacos – Fiorentina: Formacionet zyrtare, Mendilibar dhe Italiano duan trofeun

Finalja e Ligës së Konferencës, Olympiacos – Fiorentina: Formacionet zyrtare, Mendilibar dhe Italiano duan trofeun

Ligat tjera
Fiorentina – Olympiacos, finalja e Ligës së Konferencës

Fiorentina – Olympiacos, finalja e Ligës së Konferencës

Ligat tjera
Shok për favoritin e Ligës së Konferencës – shënohen 11 gola në dy ndeshjet gjysmëfinale

Shok për favoritin e Ligës së Konferencës – shënohen 11 gola në dy ndeshjet gjysmëfinale

Ligat tjera
Kompletohet gjysmëfinalet në Ligën e Konferencës– çiftet dhe orari i ndeshjeve

Kompletohet gjysmëfinalet në Ligën e Konferencës– çiftet dhe orari i ndeshjeve

Ligat tjera
Fenerbahce u kthye fuqishëm në lojë ndaj Olympiacosit, vendos ndeshja kthyese

Fenerbahce u kthye fuqishëm në lojë ndaj Olympiacosit, vendos ndeshja kthyese

Ligat tjera
Hidhet shorti për çerekfinalet e Ligës së Konferencës, Aston Villa-Lille ndeshja kryesore

Hidhet shorti për çerekfinalet e Ligës së Konferencës, Aston Villa-Lille ndeshja kryesore

Ndërkombëtare
Mësohen të gjitha çiftet e 1/8-tës së Ligës së Konferencës, një super ndeshje në këtë fazë

Mësohen të gjitha çiftet e 1/8-tës së Ligës së Konferencës, një super ndeshje në këtë fazë

Ndërkombëtare
Renato Sanchez refuzon tri klube

Renato Sanchez refuzon tri klube

Serie A
FFK reagon në lidhje me pankartat shoviniste në ndeshjen Olympiakos – Aris

FFK reagon në lidhje me pankartat shoviniste në ndeshjen Olympiakos – Aris

Ndërkombëtare
Huliganët nga Greqia dhe Mali i Zi vajtojnë vdekjen e serbëve në Banjskë, mesazhe politike kundër Kosovës

Huliganët nga Greqia dhe Mali i Zi vajtojnë vdekjen e serbëve në Banjskë, mesazhe politike kundër Kosovës

Ligat tjera
Hidhet shorti për grupet e Ligës së Evropës për edicionin 2023/24, vëmendja te Grupi B

Hidhet shorti për grupet e Ligës së Evropës për edicionin 2023/24, vëmendja te Grupi B

Liga e Evropës
Zyrtare: Zymer Bytyqi kompleton transferimin te Antalyaspor

Zyrtare: Zymer Bytyqi kompleton transferimin te Antalyaspor

Ndërkombëtare
Ekskluzive: Zymer Bytyqi largohet nga Olympiacos dhe rikthehet në Superligën e Turqisë

Ekskluzive: Zymer Bytyqi largohet nga Olympiacos dhe rikthehet në Superligën e Turqisë

Romak Zeqiri
Ekskluzive: Zymer Bytyqi largohet nga Olympiacos, emrat e gjashtë skuadrave që e duan transferimin e tij

Ekskluzive: Zymer Bytyqi largohet nga Olympiacos, emrat e gjashtë skuadrave që e duan transferimin e tij

Romak Zeqiri
Hadergjonaj drejt transferimit në Greqi, katër klubet e mëdha kërkojnë transferimin e tij

Hadergjonaj drejt transferimit në Greqi, katër klubet e mëdha kërkojnë transferimin e tij

Ndërkombëtare
Ofertë e madhe nga Japonia, Zymer Bytyqi mund të largohet nga Olympiacosi

Ofertë e madhe nga Japonia, Zymer Bytyqi mund të largohet nga Olympiacosi

Ndërkombëtare


mob5