LAJMI I FUNDIT:
Sokol Cikalleshi

Sokol Cikalleshi

154 Artikuj

Cikalleshi me penallti, Ethemi me gol spektakolar – Konyaspor merr fitore të madhe në udhëtim

Cikalleshi me penallti, Ethemi me gol spektakolar – Konyaspor merr fitore të madhe në udhëtim

Ndërkombëtare
“Broja, Manaj dhe Uzuni në Euro 2024” – ish futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë lë jashtë Dakun dhe Cikalleshin

“Broja, Manaj dhe Uzuni në Euro 2024” – ish futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë lë jashtë Dakun dhe Cikalleshin

Kombëtarja e Shqipërisë
Kërkoi pagat që ia kishin borxh, Cikalleshi përjashtohet nga skuadra e Konyaspor

Kërkoi pagat që ia kishin borxh, Cikalleshi përjashtohet nga skuadra e Konyaspor

Ligat tjera
Fundjavë perfekte për sulmuesit e Shqipërisë, pesë prej tyre shënojnë gola

Fundjavë perfekte për sulmuesit e Shqipërisë, pesë prej tyre shënojnë gola

Ndërkombëtare
Sokol Cikalleshi e mbyll vitin me dy gola, Konyaspor varet prej sulmuesit shqiptar

Sokol Cikalleshi e mbyll vitin me dy gola, Konyaspor varet prej sulmuesit shqiptar

Ligat tjera
Cikalleshi shënon në barazimin e Konyasporit me Samsunspor

Cikalleshi shënon në barazimin e Konyasporit me Samsunspor

Ligat tjera
Sokol Cikalleshi vjen nga stoli, gol dhe asistim në fitoren e Konyaspor

Sokol Cikalleshi vjen nga stoli, gol dhe asistim në fitoren e Konyaspor

Ligat tjera
Notat e lojtarëve, Moldavi 1-1 Shqipëri: Shkëlqejnë Berisha, Bajrami dhe Seferi

Notat e lojtarëve, Moldavi 1-1 Shqipëri: Shkëlqejnë Berisha, Bajrami dhe Seferi

Kombëtarja e Shqipërisë
SHQIPËRIA NË EURO 2024 – Kuqezinjtë barazojnë në Moldavi, festa shqiptare fillon

SHQIPËRIA NË EURO 2024 – Kuqezinjtë barazojnë në Moldavi, festa shqiptare fillon

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria shkon në pushim mes pjesëve me epërsi minimale

Shqipëria shkon në pushim mes pjesëve me epërsi minimale

Kombëtarja e Shqipërisë
Zhbllokohet sfida, Shqipëria kalon në avantazh

Zhbllokohet sfida, Shqipëria kalon në avantazh

Kombëtarja e Shqipërisë
Cikalleshi shpëton Konyasporin nga humbja me një gol në kohën shtesë

Cikalleshi shpëton Konyasporin nga humbja me një gol në kohën shtesë

Ligat tjera
Formacioni i mundshëm i Shqipërisë ndaj Çekisë – Sylvinho me tri ndryshime

Formacioni i mundshëm i Shqipërisë ndaj Çekisë – Sylvinho me tri ndryshime

Kombëtarja e Shqipërisë
Përballja me Çekinë, Sylvinho skicon formacionin e Shqipërisë

Përballja me Çekinë, Sylvinho skicon formacionin e Shqipërisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Cikalleshi: Kualifikohemi në Evropian nëse luajmë si një trup i vetëm

Cikalleshi: Kualifikohemi në Evropian nëse luajmë si një trup i vetëm

Kombëtarja e Shqipërisë
Sokol Cikalleshi, heroi i Konyaspor në përballjen me Basaksehir

Sokol Cikalleshi, heroi i Konyaspor në përballjen me Basaksehir

Ligat tjera
Gola e asistime, shkëlqimi i futbollistëve të Shqipërisë nëpër botë

Gola e asistime, shkëlqimi i futbollistëve të Shqipërisë nëpër botë

Kombëtarja e Shqipërisë
Sokol Cikalleshi shënon edhe ndaj Antalyaspor

Sokol Cikalleshi shënon edhe ndaj Antalyaspor

Ligat tjera
Turqia tokë e bekuar për futbollistët shqiptarë, 17 prej tyre pjesë e Superligës – numri pritet të rritet ndjeshëm deri në fund të muajit

Turqia tokë e bekuar për futbollistët shqiptarë, 17 prej tyre pjesë e Superligës – numri pritet të rritet ndjeshëm deri në fund të muajit

Romak Zeqiri
Sokol Cikalleshi e shpëton Konyasporin nga disfata

Sokol Cikalleshi e shpëton Konyasporin nga disfata

Ligat tjera
Baras në Torshavn pas 45 minutave të parë, kuqezinjtë humbasin edhe penallti

Baras në Torshavn pas 45 minutave të parë, kuqezinjtë humbasin edhe penallti

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria zhvillon seancën e dytë para kualifikueseve për ‘Euro 2024’, Cikalleshi i bashkohet stërvitjes

Shqipëria zhvillon seancën e dytë para kualifikueseve për ‘Euro 2024’, Cikalleshi i bashkohet stërvitjes

Kombëtarja e Shqipërisë
Cikalleshi: Ndeshje e fortë , treguam se kemi hapur një faqe të re

Cikalleshi: Ndeshje e fortë , treguam se kemi hapur një faqe të re

Kombëtarja e Shqipërisë
Cikalleshi: Polakët janë të fortë, por ne duam rezultat pozitiv

Cikalleshi: Polakët janë të fortë, por ne duam rezultat pozitiv

Kombëtarja e Shqipërisë