LAJMI I FUNDIT:
Silvio Berlusconi

Silvio Berlusconi

183 Artikuj

Berlusconi kthehet në shtëpi pas gjashtë javë trajtimi në spital

Berlusconi kthehet në shtëpi pas gjashtë javë trajtimi në spital

Evropa
Mjeku flet rreth gjendjes së rëndë shëndetësore të Berlusconit

Mjeku flet rreth gjendjes së rëndë shëndetësore të Berlusconit

Evropa
Berlusconi nga spitali: Është e vështirë, por do t’ia dal edhe një herë

Berlusconi nga spitali: Është e vështirë, por do t’ia dal edhe një herë

Evropa
Silvio Berlusconi diagnostifikohet me leukemi

Silvio Berlusconi diagnostifikohet me leukemi

Evropa
Silvio Berlusconi po trajtohet në terapi intensive në Milano

Silvio Berlusconi po trajtohet në terapi intensive në Milano

Evropa
Ribashkimi me ish-patronin, Monza bën ofertë për Ibrahimovic

Ribashkimi me ish-patronin, Monza bën ofertë për Ibrahimovic

Serie A
Kishte yjet e futbollit si Kaka, Van Basten, Shevchenko, Maldini e shumë të tjerë në skuadër – por Berlusconi zgjedh një tjetër si më të mirin në histori

Kishte yjet e futbollit si Kaka, Van Basten, Shevchenko, Maldini e shumë të tjerë në skuadër – por Berlusconi zgjedh një tjetër si më të mirin në histori

Serie A
Ish-kryeministri i Italisë kritikon ashpër presidentin ukrainas: Kurrë nuk do të bisedoja me Zelenskyn

Ish-kryeministri i Italisë kritikon ashpër presidentin ukrainas: Kurrë nuk do të bisedoja me Zelenskyn

Evropa
Berlusconi u premtoi një autobus me eskorta nëse fitojnë ndaj Juves – lojtarët e telefonojnë qindra herë që ta mbajë premtimin

Berlusconi u premtoi një autobus me eskorta nëse fitojnë ndaj Juves – lojtarët e telefonojnë qindra herë që ta mbajë premtimin

Serie A
“Një autobus plot prostituta në zhveshtore”, Berlusconi me një premtim të pazakontë për lojtarët e klubit të tij

“Një autobus plot prostituta në zhveshtore”, Berlusconi me një premtim të pazakontë për lojtarët e klubit të tij

Serie A
Berlusconi beson se ai mund t’i japë fund luftës në Ukrainë – para Krishtlindjeve

Berlusconi beson se ai mund t’i japë fund luftës në Ukrainë – para Krishtlindjeve

Nga Bota
Berlusconi tregon formulën e përfundimit të luftës – çka mund të fitojë Ukraina dhe Rusia

Berlusconi tregon formulën e përfundimit të luftës – çka mund të fitojë Ukraina dhe Rusia

Evropa
Giorgia Meloni bën betimin si kryeministre e Italisë – partisë së Berlusconit i takojnë pesë ministri

Giorgia Meloni bën betimin si kryeministre e Italisë – partisë së Berlusconit i takojnë pesë ministri

Evropa
Pioli konfirmon mungesën e gjatë të Maignan, flet edhe për sfidën ndaj Monzës

Pioli konfirmon mungesën e gjatë të Maignan, flet edhe për sfidën ndaj Monzës

Serie A
Kryeministrja e ardhshme italiane godet Berlusconin: Qeveria e re do të ndjekë politikën e Evropës dhe NATO-s

Kryeministrja e ardhshme italiane godet Berlusconin: Qeveria e re do të ndjekë politikën e Evropës dhe NATO-s

Evropa
Berlusconi ka ‘ringjallur’ miqësinë e tij me Putinin – një regjistrim audio zbulon detaje rreth ‘letrave të ëmbla dhe dhuratave’ mes tyre

Berlusconi ka ‘ringjallur’ miqësinë e tij me Putinin – një regjistrim audio zbulon detaje rreth ‘letrave të ëmbla dhe dhuratave’ mes tyre

Nga Bota
Berlusconi dhe Galliani gjejnë ‘Arrigo Sacchin e ri’, me Palladinon në stol Monza ka marrë tri fitore radhazi

Berlusconi dhe Galliani gjejnë ‘Arrigo Sacchin e ri’, me Palladinon në stol Monza ka marrë tri fitore radhazi

Serie A
Fakte interesante rreth zgjedhjeve në Itali: Gara mes katër ish-kryeministrave deri tek fushata e parë gjatë verës

Fakte interesante rreth zgjedhjeve në Itali: Gara mes katër ish-kryeministrave deri tek fushata e parë gjatë verës

Evropa
Berlusconi: Do të ndërhyj direkt në taktikat e Monzas

Berlusconi: Do të ndërhyj direkt në taktikat e Monzas

Serie A
Berlusconi bën debutimin në TikTok në prag të zgjedhjeve

Berlusconi bën debutimin në TikTok në prag të zgjedhjeve

Evropa
“Udinese luajti me 12 lojtarë”, Berlusconi tallet me gjyqtarin – paralajmëron shkarkimin e trajnerit

“Udinese luajti me 12 lojtarë”, Berlusconi tallet me gjyqtarin – paralajmëron shkarkimin e trajnerit

Serie A
Pas nëntë vjetëve, Berlusconi po i rikthehet skenës politike

Pas nëntë vjetëve, Berlusconi po i rikthehet skenës politike

Evropa
Monza “për titull”: Berlusconi e Galliani nuk e njohin të pamundurën

Monza “për titull”: Berlusconi e Galliani nuk e njohin të pamundurën

Serie A
Berlusconi dhe Galliani shkruajnë historinë – Monza inkuadrohet në Serie A

Berlusconi dhe Galliani shkruajnë historinë – Monza inkuadrohet në Serie A

Serie A