LAJMI I FUNDIT:

Berlusconi shtrohet në spital

Berlusconi shtrohet në spital

Ish-kryeministri italian Silvio Berlusconi është dërguar në spitalin e Milanos.

Reklama

Berlusconi, 86-vjeçar, u lirua nga spitali muajin e kaluar pas gjashtë javësh trajtim për një infeksion të mushkërive të lidhur me leukeminë kronike ‘mielomonocitare’ (CML), transmeton Telegrafi.

Shëndeti i tij është përkeqësuar ndjeshëm viteve të fundit.

Ai ka pasur operacion në zemër në vitin 2016, derisa kishte pasur trajtime të shumta në spital që kur u infektua me COVID-19 tre vjet më parë. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Parashikimi i Severe Weather Europe, si do të jetë dimri?

Parashikimi i Severe Weather Europe, si do të jetë dimri?

Evropa
Ushtari ukrainas kapi tankun rus që nuk funksiononte, i telefonoi mbështetjes teknike në Rusi për ta zgjidhur problemin

Ushtari ukrainas kapi tankun rus që nuk funksiononte, i telefonoi mbështetjes teknike në Rusi për ta zgjidhur problemin

Evropa
U raportua për top të zjarrtë dhe shpërthim të fuqishëm në Oxford, autoritetet tregojnë se çfarë në të vërtetë ndodhi

U raportua për top të zjarrtë dhe shpërthim të fuqishëm në Oxford, autoritetet tregojnë se çfarë në të vërtetë ndodhi

Evropa
YouTuberi qëllohet me plumb në gjoks, kamera filmoi skenën rrëqethëse – personin me të cilin tentoi të tallet nuk ishte në disponim

YouTuberi qëllohet me plumb në gjoks, kamera filmoi skenën rrëqethëse – personin me të cilin tentoi të tallet nuk ishte në disponim

Amerika
Dronët kamikaz të ukrainasve hedhin në erë veturat dhe pozicionet ruse në Soledar

Dronët kamikaz të ukrainasve hedhin në erë veturat dhe pozicionet ruse në Soledar

Evropa
Avokati serb, Stojkoviq: Radoiçiq do të duhej të përgjigjet për vrasje dhe terrorizëm

Avokati serb, Stojkoviq: Radoiçiq do të duhej të përgjigjet për vrasje dhe terrorizëm

Serbia
Kalo në kategori