LAJMI I FUNDIT:

Shpërthim

458 Artikuj

Shpërthim tritoli në Shkodër, shkatërrohet automjeti

Shpërthim tritoli në Shkodër, shkatërrohet automjeti

Shqipëri
Ishte ndalur për ta mbushur veturën në pompë, momenti kur vetura e polices argjentinase që kishte 20 kilogramë kokainë hidhet në erë

Ishte ndalur për ta mbushur veturën në pompë, momenti kur vetura e polices argjentinase që kishte 20 kilogramë kokainë hidhet në erë

Amerika Latine
Deklarohen të pafajshëm katër të akuzuarit për sulmin terrorist në zyrat e KKZ-së në Mitrovicë

Deklarohen të pafajshëm katër të akuzuarit për sulmin terrorist në zyrat e KKZ-së në Mitrovicë

Kosovë
Shpërthim në Washington DC, rrafshohet plotësisht një ndërtesë

Shpërthim në Washington DC, rrafshohet plotësisht një ndërtesë

Amerika
Shpërthimi i acidit sulfurik në Trepçë, flet minatori: Mund të ndodh çdo gjë sepse kushtet janë të tmerrshme

Shpërthimi i acidit sulfurik në Trepçë, flet minatori: Mund të ndodh çdo gjë sepse kushtet janë të tmerrshme

Kosovë
Shpërthimi në veri, identifikohen dy persona që mund të jenë të përfshirë në rast

Shpërthimi në veri, identifikohen dy persona që mund të jenë të përfshirë në rast

Siguri
​Shpërthimi në Kçiq, Uka: Dy paciente janë të varura nga aparatura

​Shpërthimi në Kçiq, Uka: Dy paciente janë të varura nga aparatura

Kosovë
Shpërthimi i granatës në veri të Mitrovicës, flasin nga Prokuroria: Personi i paidentifikuar hodhi mjetin shpërthyes në drejtim të dy viktimave

Shpërthimi i granatës në veri të Mitrovicës, flasin nga Prokuroria: Personi i paidentifikuar hodhi mjetin shpërthyes në drejtim të dy viktimave

Kosovë
Granata shpërtheu derisa tre persona po hynin në veturë, policia jep detaje për rastin në veri të Mitrovicës

Granata shpërtheu derisa tre persona po hynin në veturë, policia jep detaje për rastin në veri të Mitrovicës

Kosovë
Shpërthimi i granatës në veri – EULEX-i dhe KFOR-i shkojnë në vendin e ngjarjes

Shpërthimi i granatës në veri – EULEX-i dhe KFOR-i shkojnë në vendin e ngjarjes

Kosovë
Dy të lënduar nga shpërthimi i granatës së dorës në Mitrovicë të Veriut

Dy të lënduar nga shpërthimi i granatës së dorës në Mitrovicë të Veriut

Kronika e Zezë
15 të lënduar nga shpërthimi i bombolës së gazit në Kçiq të Mitrovicës

15 të lënduar nga shpërthimi i bombolës së gazit në Kçiq të Mitrovicës

Kronika e Zezë
Mbi 20 të lënduar pas një shpërthimi të mundshëm gazi në një hotel në Teksas

Mbi 20 të lënduar pas një shpërthimi të mundshëm gazi në një hotel në Teksas

Amerika
Tetë të vdekur dhe dhjetëra të lënduar – pamje nga shpërthimi vdekjeprurës në depon e karburanteve që tronditi kryeqytetin e Guinesë, Conakry

Tetë të vdekur dhe dhjetëra të lënduar – pamje nga shpërthimi vdekjeprurës në depon e karburanteve që tronditi kryeqytetin e Guinesë, Conakry

Afrika
Shpërthim me tritol në një lokal në Tiranë, detajet e para

Shpërthim me tritol në një lokal në Tiranë, detajet e para

Shqipëri
Shpërthim në veri të Mitrovicës – shkaktohen dëme materiale në një shtëpi

Shpërthim në veri të Mitrovicës – shkaktohen dëme materiale në një shtëpi

Kosovë
Një muaj paraburgim të dyshuarit për rastin e shpërthimit në tregun e kafshëve në Prizren

Një muaj paraburgim të dyshuarit për rastin e shpërthimit në tregun e kafshëve në Prizren

Drejtësi
I dyshuari jep versionin e tij se si ndodhi konflikti që çoi deri te shpërthimi në tregun e kafshëve në Prizren

I dyshuari jep versionin e tij se si ndodhi konflikti që çoi deri te shpërthimi në tregun e kafshëve në Prizren

Drejtësi
Policia me detaje të reja: Tregtarët në Prizren u rrahën mes vete e më pas dy prej tyre hodhën mjet shpërthyes

Policia me detaje të reja: Tregtarët në Prizren u rrahën mes vete e më pas dy prej tyre hodhën mjet shpërthyes

Kronika e Zezë
Pesë nga të lënduarit nga granata e dorës në Prizren transferohen për në QKUK – kanë lëndime në gjoks, qafë e ekstremitete

Pesë nga të lënduarit nga granata e dorës në Prizren transferohen për në QKUK – kanë lëndime në gjoks, qafë e ekstremitete

Donjeta Zeqiraj
Nëntë persona lëndohen nga shpërthimi i një granate dore në tregun e kafshëve në Prizren – në kërkim tre të dyshuar

Nëntë persona lëndohen nga shpërthimi i një granate dore në tregun e kafshëve në Prizren – në kërkim tre të dyshuar

Kronika e Zezë
Tritol në lokalin e një 24-vjeçari në Kamëz, autorët vëzhguan zonën dhe vendosën lëndën plasëse

Tritol në lokalin e një 24-vjeçari në Kamëz, autorët vëzhguan zonën dhe vendosën lëndën plasëse

Shqipëri
Shpërthim në veri të Mitrovicës, dëmtohen muret e një objekti dhe dritaret e një banese

Shpërthim në veri të Mitrovicës, dëmtohen muret e një objekti dhe dritaret e një banese

Kronika e Zezë
Shpërthim në një fabrikë kimike në Teksas – evakuohet një shkollë aty afër, njerëzve u thanë të qëndrojnë brenda në shtëpi

Shpërthim në një fabrikë kimike në Teksas – evakuohet një shkollë aty afër, njerëzve u thanë të qëndrojnë brenda në shtëpi

Amerika