LAJMI I FUNDIT:

Shpejtim Bulliqi

312 Artikuj

​Podujevë, 13 familje në nevojë bëhen me shtëpi të reja

​Podujevë, 13 familje në nevojë bëhen me shtëpi të reja

Sociale
Nga java tjetër fillon vaksinimi masiv në Podujevë

Nga java tjetër fillon vaksinimi masiv në Podujevë

Komunat
Bulliqi: Lajm i gëzueshëm lirimi i Blerim Maqastenës që po mbahej padrejtësisht në burgun e Serbisë

Bulliqi: Lajm i gëzueshëm lirimi i Blerim Maqastenës që po mbahej padrejtësisht në burgun e Serbisë

Politikë
Përurohet pllaka përkujtimore për 31 të rënët në urën e Lluzhanit

Përurohet pllaka përkujtimore për 31 të rënët në urën e Lluzhanit

Komunat
Komuna e Podujevës kundërshton ndërtimin e hidrocentralit në lumin Kaçandolli

Komuna e Podujevës kundërshton ndërtimin e hidrocentralit në lumin Kaçandolli

Kosovë
Qytetarët e Podujevës ndjehen të mashtruar pasi u anulua tenderi për spitalin e ri

Qytetarët e Podujevës ndjehen të mashtruar pasi u anulua tenderi për spitalin e ri

Kosovë
Bulliqi reagon ashpër për anulimin e projektit të Spitalit të Podujevës, thotë se u bë si hakmarrje e LDK-së për rezultatin e zgjedhjeve

Bulliqi reagon ashpër për anulimin e projektit të Spitalit të Podujevës, thotë se u bë si hakmarrje e LDK-së për rezultatin e zgjedhjeve

Kosovë
Publikohen pamjet e incidentit mes Bulliqit dhe një qytetari

Publikohen pamjet e incidentit mes Bulliqit dhe një qytetari

Kosovë
Veliu: Shpejtim Bulliqi ka eskaluar duke përdorur edhe dhunë ndaj qytetarëve

Veliu: Shpejtim Bulliqi ka eskaluar duke përdorur edhe dhunë ndaj qytetarëve

Kosovë
Reagon Shpejtim Bulliqi: Nuk e sulmova askënd, pretendimet e tilla janë shpifje për të dëmtuar reputacionin tim

Reagon Shpejtim Bulliqi: Nuk e sulmova askënd, pretendimet e tilla janë shpifje për të dëmtuar reputacionin tim

Kosovë
Një qytetar raporton në polici se është sulmuar nga kryetari i Podujevës, Shpejtim Bulliqi

Një qytetar raporton në polici se është sulmuar nga kryetari i Podujevës, Shpejtim Bulliqi

Kronika e Zezë
Bulliqi: Në administratën komunale kemi gjetur 57 punëtorë me kontratë për shërbime të veçanta

Bulliqi: Në administratën komunale kemi gjetur 57 punëtorë me kontratë për shërbime të veçanta

Kosovë
Akademi përkujtimore për Avdush Hasanin, fjalë të mëdha për aktorin e madh

Akademi përkujtimore për Avdush Hasanin, fjalë të mëdha për aktorin e madh

Yjet
Komuna e Podujevës organizoi takim falënderues me bashkatdhetarët

Komuna e Podujevës organizoi takim falënderues me bashkatdhetarët

Komunat
Vjosa Osmani në Podujevë për ta uruar Shpejtim Bulliqin

Vjosa Osmani në Podujevë për ta uruar Shpejtim Bulliqin

Politikë
Taulant Kryeziu zëvendëson Shpejtim Bulliqin në Kuvend

Taulant Kryeziu zëvendëson Shpejtim Bulliqin në Kuvend

Kosovë
​Kurti takohet me Bulliqin, premton mbështetje

​Kurti takohet me Bulliqin, premton mbështetje

Kosovë
​Bulliqi prezantoi kabinetin qeverisës të Komunës së Podujevës

​Bulliqi prezantoi kabinetin qeverisës të Komunës së Podujevës

Kosovë
Bulliqi prezantoi kabinetin qeverisës të Komunës së Podujevës

Bulliqi prezantoi kabinetin qeverisës të Komunës së Podujevës

Kosovë
Bulliqi kërkon lirimin e dy qytetarëve të arrestuar nga policia serbe: Ishin në territorin e Podujevës

Bulliqi kërkon lirimin e dy qytetarëve të arrestuar nga policia serbe: Ishin në territorin e Podujevës

Kosovë
LDK akuzon Bulliqin se po tenton të instalojnë në drejtori të shkollave militantë partiakë

LDK akuzon Bulliqin se po tenton të instalojnë në drejtori të shkollave militantë partiakë

Politikë
Në Podujevë 33 raste të reja me COVID-19, Bulliqi thotë se rezultati si pasojë e shtimit të numrit të testimeve

Në Podujevë 33 raste të reja me COVID-19, Bulliqi thotë se rezultati si pasojë e shtimit të numrit të testimeve

Kosovë
Bulliqi vizitoi QKMF-në në Podujevë

Bulliqi vizitoi QKMF-në në Podujevë

Kosovë
Rudari ia dorëzon Bulliqit postin e kryetarit, të dy shtrëngojnë duart

Rudari ia dorëzon Bulliqit postin e kryetarit, të dy shtrëngojnë duart

Kosovë