LAJMI I FUNDIT:

Sheriff Tiraspol

79 Artikuj

Tahir Batatina thotë se ka refuzuar tre oferta nga Evropa: Ishin kërkesa zyrtare nga klubet në adresë të Llapit

Tahir Batatina thotë se ka refuzuar tre oferta nga Evropa: Ishin kërkesa zyrtare nga klubet në adresë të Llapit

Superliga
Jalen Blesa do të largohet në janar nga Prishtina, klubi do ta pranojë ofertën më të lartë

Jalen Blesa do të largohet në janar nga Prishtina, klubi do ta pranojë ofertën më të lartë

Superliga
Nga Antwerp te Astana dhe Plzen – 10 klubet më të vogla që kanë luajtur ndonjëherë në Ligën e Kampionëve

Nga Antwerp te Astana dhe Plzen – 10 klubet më të vogla që kanë luajtur ndonjëherë në Ligën e Kampionëve

Shkumbin Pireva
Roma me fitore komode ndaj Sheriff Tiraspolit

Roma me fitore komode ndaj Sheriff Tiraspolit

Liga e Evropës
Nuk ndalen ofertat për Jalen Blesan, tani e do edhe Sheriff Tiraspoli

Nuk ndalen ofertat për Jalen Blesan, tani e do edhe Sheriff Tiraspoli

Superliga
“Është e vështirë të kuptosh”, Mourinho ‘shfryn’ ndaj Renato Sanchesit

“Është e vështirë të kuptosh”, Mourinho ‘shfryn’ ndaj Renato Sanchesit

Serie A
Roma vuan, por merr tri pikë si mysafir i Sheriff Tiraspolit

Roma vuan, por merr tri pikë si mysafir i Sheriff Tiraspolit

Liga e Evropës
Hidhet shorti për grupet e Ligës së Evropës për edicionin 2023/24, vëmendja te Grupi B

Hidhet shorti për grupet e Ligës së Evropës për edicionin 2023/24, vëmendja te Grupi B

Liga e Evropës
Ballkani mëson kundërshtarët e mundshëm nëse shkon në ‘Play-Off’ të Ligës së Konferencës

Ballkani mëson kundërshtarët e mundshëm nëse shkon në ‘Play-Off’ të Ligës së Konferencës

Superliga
Mësohen çiftet e fazës 1/8 në Ligën e Konferencës

Mësohen çiftet e fazës 1/8 në Ligën e Konferencës

Ndërkombëtare
Hidhet shorti për fazën e eliminimit direkt në Ligën e Konferencës, përballje shumë interesante

Hidhet shorti për fazën e eliminimit direkt në Ligën e Konferencës, përballje shumë interesante

Ndërkombëtare
“Ai ishte i mrekullueshëm”, Ten Hag i kënaqur me Ronaldon pas rikthimit me gol

“Ai ishte i mrekullueshëm”, Ten Hag i kënaqur me Ronaldon pas rikthimit me gol

Premier League
Unitedi bindës ndaj Sherriffit dhe siguron kualifikimin

Unitedi bindës ndaj Sherriffit dhe siguron kualifikimin

Liga e Evropës
Formacionet zyrtare: Unitedi e kërkon kualifikimin ndaj Sheriffit

Formacionet zyrtare: Unitedi e kërkon kualifikimin ndaj Sheriffit

Liga e Evropës
Ten Hag konfirmon rikthimin e Ronaldos në skuadrën e Man Utd

Ten Hag konfirmon rikthimin e Ronaldos në skuadrën e Man Utd

Premier League
Manchjester United fiton ndaj Sheriff Tiraspolit, shënon Ronaldo

Manchjester United fiton ndaj Sheriff Tiraspolit, shënon Ronaldo

Liga e Evropës
Nga mposhtja e Real Madridit tek bashkimi me ushtrinë e Ukrainës: Historia e pabesueshme e Vernydub

Nga mposhtja e Real Madridit tek bashkimi me ushtrinë e Ukrainës: Historia e pabesueshme e Vernydub

Ndërkombëtare
Trajneri që i befasoi të gjithë në Ligën e Kampionëve me Sheriffin, i bashkohet ushtrisë ukrainase për ta luftuar Rusinë

Trajneri që i befasoi të gjithë në Ligën e Kampionëve me Sheriffin, i bashkohet ushtrisë ukrainase për ta luftuar Rusinë

Ndërkombëtare
Sot zhvillohen ndeshjet e 1/16-tës në Ligën e Evropës, vëmendja te përballja Barcelona-Napoli

Sot zhvillohen ndeshjet e 1/16-tës në Ligën e Evropës, vëmendja te përballja Barcelona-Napoli

Liga e Evropës
Zyrtare: Regi Lushkja kalon te Sheriff Tiraspol

Zyrtare: Regi Lushkja kalon te Sheriff Tiraspol

Ligat tjera
Datat zyrtare të ndeshjeve të ‘play-offit’ në Ligën e Evropës

Datat zyrtare të ndeshjeve të ‘play-offit’ në Ligën e Evropës

Liga e Evropës
Kompletohet shorti për fazën ‘play-off’ në Ligën e Evropës – vëmendja te dueli mes Barcelonës dhe Napolit

Kompletohet shorti për fazën ‘play-off’ në Ligën e Evropës – vëmendja te dueli mes Barcelonës dhe Napolit

Liga e Evropës
Notat e lojtarëve, Sheriff Tiraspol 0-3 Real Madrid: Kroos lojtar i ndeshjes

Notat e lojtarëve, Sheriff Tiraspol 0-3 Real Madrid: Kroos lojtar i ndeshjes

Liga e Kampionëve
Real Madridi i hakmerret Sheriffit, i asiston edhe Interit për kualifikim tutje

Real Madridi i hakmerret Sheriffit, i asiston edhe Interit për kualifikim tutje

Liga e Kampionëve