LAJMI I FUNDIT:

Shakhtar Donetsk

330 Artikuj

Juventusi ka në listë pesë mesfushorë nëse Rabiot largohet

Juventusi ka në listë pesë mesfushorë nëse Rabiot largohet

Serie A
Nuk ka bindur me paraqitjet e tij, Ancelotti i thotë 20-vjeçarit të largohet nga Real Madridi

Nuk ka bindur me paraqitjet e tij, Ancelotti i thotë 20-vjeçarit të largohet nga Real Madridi

La Liga
Në janar 2023, kur Arsenali informoi Mudryk se transferimi i tij kishte dështuar – lojtari shpërtheu në lot

Në janar 2023, kur Arsenali informoi Mudryk se transferimi i tij kishte dështuar – lojtari shpërtheu në lot

Premier League
Liga e Evropës rikthehet sot me ndeshjet ‘play-off’, shumë klube të mëdha kërkojnë fitoren

Liga e Evropës rikthehet sot me ndeshjet ‘play-off’, shumë klube të mëdha kërkojnë fitoren

Liga e Evropës
Dita e ndeshjeve në Ligën e Kampionëve, vëmendja te ‘grupi i vdekjes’

Dita e ndeshjeve në Ligën e Kampionëve, vëmendja te ‘grupi i vdekjes’

Liga e Kampionëve
“Investova mbi 4 milionë euro, por nuk mund të shkoj të jetoj aty” – rrëfen ish futbollisti i njohur i prekur nga agresioni rus në Ukrainë

“Investova mbi 4 milionë euro, por nuk mund të shkoj të jetoj aty” – rrëfen ish futbollisti i njohur i prekur nga agresioni rus në Ukrainë

Ligat tjera
Pse Juventusi i ka pezulluar bisedimet me Man Utd për Sanchon dhe kush është objektivi alternativ i Bianconerëve

Pse Juventusi i ka pezulluar bisedimet me Man Utd për Sanchon dhe kush është objektivi alternativ i Bianconerëve

Serie A
Dita e ndeshjeve në Ligën e Kampionëve, shumë përballje interesante në orar

Dita e ndeshjeve në Ligën e Kampionëve, shumë përballje interesante në orar

Liga e Kampionëve
Shakhtar Donetsk shkakton befasinë dhe mposht Barcelonën

Shakhtar Donetsk shkakton befasinë dhe mposht Barcelonën

Liga e Kampionëve
Rikthehen emocionet e Ligës së Kampionëve – vëmendja në Milano

Rikthehen emocionet e Ligës së Kampionëve – vëmendja në Milano

Liga e Kampionëve
Udhëtimi i Barcelonës për sfidën ndaj Shakhtarit mund të ndërpritet pas situatës me pengje në Hamburg

Udhëtimi i Barcelonës për sfidën ndaj Shakhtarit mund të ndërpritet pas situatës me pengje në Hamburg

Liga e Kampionëve
Trajneri që luajti kundër Peles dhe kishte kundërshtar Maradonën dhe Messin përfundimisht del në pension

Trajneri që luajti kundër Peles dhe kishte kundërshtar Maradonën dhe Messin përfundimisht del në pension

Ndërkombëtare
Xavi përballet me një detyrë të madhe gjatë pesë javëve të ardhshme

Xavi përballet me një detyrë të madhe gjatë pesë javëve të ardhshme

La Liga
Shikoni “raketën” e yllit të ri të Barcelonës, e cila përfundoi në portë me një shpejtësi marramendëse

Shikoni “raketën” e yllit të ri të Barcelonës, e cila përfundoi në portë me një shpejtësi marramendëse

Liga e Kampionëve
Tri ndeshje, tri fitore – Barcelona fiton ngushtë ndaj Shakhtar Donetsk

Tri ndeshje, tri fitore – Barcelona fiton ngushtë ndaj Shakhtar Donetsk

Liga e Kampionëve
Tetë ndeshje interesante zhvillohen në Ligën e Kampionëve – vëmendja në Paris

Tetë ndeshje interesante zhvillohen në Ligën e Kampionëve – vëmendja në Paris

Liga e Kampionëve
Shakhtar punëson trajner të ri para sfidës me Barcelonën – ai u përlesh me Messin një herë

Shakhtar punëson trajner të ri para sfidës me Barcelonën – ai u përlesh me Messin një herë

Ndërkombëtare
Goli i tij nuk i mjaftoi Anwerpit – statistikat e Arbnor Mujës ndaj Shakhtar Donetsk

Goli i tij nuk i mjaftoi Anwerpit – statistikat e Arbnor Mujës ndaj Shakhtar Donetsk

Liga e Kampionëve
Arbnor Muja shënon golin e parë në Ligën e Kampionëve – driblim dhe goditje e saktë që përfundoi në rrjetë

Arbnor Muja shënon golin e parë në Ligën e Kampionëve – driblim dhe goditje e saktë që përfundoi në rrjetë

Liga e Kampionëve
Liga e Kampionëve vazhdon sot me ndeshjet e xhiros së dytë, vëmendja në Gjermani dhe Angli

Liga e Kampionëve vazhdon sot me ndeshjet e xhiros së dytë, vëmendja në Gjermani dhe Angli

Liga e Kampionëve
Një minë ruse i vrau vëllain në luftë, shtatë ditë më vonë Riznyk luajti në Ligën e Kampionëve me Shakhtar Donetsk

Një minë ruse i vrau vëllain në luftë, shtatë ditë më vonë Riznyk luajti në Ligën e Kampionëve me Shakhtar Donetsk

Liga e Kampionëve
Barcelona po e shkatërron Antwerpin pas pjesës së parë, City befasohet në Etihad – rezultatet pas 45 minutave të para në Ligën e Kampionëve

Barcelona po e shkatërron Antwerpin pas pjesës së parë, City befasohet në Etihad – rezultatet pas 45 minutave të para në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Renditja e 32 klubeve të Ligës së Kampionëve sa i përket shpenzimeve: PSG dhe City në krye, Barcelona e fundit

Renditja e 32 klubeve të Ligës së Kampionëve sa i përket shpenzimeve: PSG dhe City në krye, Barcelona e fundit

Liga e Kampionëve
Sot fillon edicioni 2023/24 në Ligën e Kampionëve, shumë ndeshje interesante në orar

Sot fillon edicioni 2023/24 në Ligën e Kampionëve, shumë ndeshje interesante në orar

Liga e Kampionëve