LAJMI I FUNDIT:

Sevilla

1421 Artikuj

Barcelona triumfon si mysafir i Sevillas për ta mbyllur sezonin me fitore

Barcelona triumfon si mysafir i Sevillas për ta mbyllur sezonin me fitore

La Liga
Dy ofertat që Arda Guler i ka refuzuar tashmë

Dy ofertat që Arda Guler i ka refuzuar tashmë

La Liga
Klubi i njohur spanjoll i ofron Ansu Fatit mundësinë për ta “ringjallur” karrierën e tij

Klubi i njohur spanjoll i ofron Ansu Fatit mundësinë për ta “ringjallur” karrierën e tij

La Liga
Ardhja e Mbappe dhe Endrick do t’ia ulë ndjeshëm minutat, dy klube spanjolle i afrohen Arda Gulerit

Ardhja e Mbappe dhe Endrick do t’ia ulë ndjeshëm minutat, dy klube spanjolle i afrohen Arda Gulerit

La Liga
Shpërthen ‘bomba’ në Spanjë: Dyshohet për një ndeshje të trukuar në La Liga

Shpërthen ‘bomba’ në Spanjë: Dyshohet për një ndeshje të trukuar në La Liga

La Liga
Skuadra e La Ligës i ofron lojtarit ‘kontratën më të gjatë në histori’ vetëm disa ditë pasi ylli njoftoi largimin

Skuadra e La Ligës i ofron lojtarit ‘kontratën më të gjatë në histori’ vetëm disa ditë pasi ylli njoftoi largimin

La Liga
Vitor Roque do të largohet në verë, tre klubet që po luftojnë për shërbimet e tij

Vitor Roque do të largohet në verë, tre klubet që po luftojnë për shërbimet e tij

La Liga
Klubet saudite ndajnë buxhet prej mbi dy miliardë eurosh për nënshkrimet e verës, shumë yje në listën e dëshirave

Klubet saudite ndajnë buxhet prej mbi dy miliardë eurosh për nënshkrimet e verës, shumë yje në listën e dëshirave

Ligat tjera
Arda Guler refuzoi tri klube të La Ligas në afatin kalimtar të janarit

Arda Guler refuzoi tri klube të La Ligas në afatin kalimtar të janarit

La Liga
Tri klubet e La Ligas e duan transferimin e Arda Guler

Tri klubet e La Ligas e duan transferimin e Arda Guler

La Liga
Ansu Fati po rikthehet në La Liga, por jo tek Barcelona – dy klube të interesuara për shërbimet e tij

Ansu Fati po rikthehet në La Liga, por jo tek Barcelona – dy klube të interesuara për shërbimet e tij

La Liga
Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Ligës së Kampionëve deri në vitin 2103, rezultate krejtësisht të çmendura

Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Ligës së Kampionëve deri në vitin 2103, rezultate krejtësisht të çmendura

Liga e Kampionëve
Rivali i Real Madridit në La Liga po projekton transferimin e Arda Guler

Rivali i Real Madridit në La Liga po projekton transferimin e Arda Guler

La Liga
Shpërndarja e të ardhurave për të gjitha ekipet në këtë edicion të Ligës së Kampionëve – Man City dhe Real Madrid me më shumë fitime

Shpërndarja e të ardhurave për të gjitha ekipet në këtë edicion të Ligës së Kampionëve – Man City dhe Real Madrid me më shumë fitime

Liga e Kampionëve
Shtohen zërat për largimin e Vedat Muriqit nga Mallorca – e duan dy top klube

Shtohen zërat për largimin e Vedat Muriqit nga Mallorca – e duan dy top klube

La Liga
Gjiganti italian po përgatit ofertën fillestare për En-Nesyri

Gjiganti italian po përgatit ofertën fillestare për En-Nesyri

Ndërkombëtare
Lamtumirë futbollit falas – gjykata spanjolle del me vendim goditës për tifozët

Lamtumirë futbollit falas – gjykata spanjolle del me vendim goditës për tifozët

La Liga
Ajo që ndodhi mbrëmë në Valencia – Real Madrid kishte ndodhur edhe vitin e kaluar në La Liga, si kishte vepruar federata me gjyqtarin?

Ajo që ndodhi mbrëmë në Valencia – Real Madrid kishte ndodhur edhe vitin e kaluar në La Liga, si kishte vepruar federata me gjyqtarin?

La Liga
Tebas konfirmon se do të paraqitet në ankesën ndaj Real Madrid TV

Tebas konfirmon se do të paraqitet në ankesën ndaj Real Madrid TV

La Liga
Real Madridi triumfon ndaj Sevillas falë një super-goli nga Luka Modric

Real Madridi triumfon ndaj Sevillas falë një super-goli nga Luka Modric

La Liga
Real Madridi synon “të peshkojë” te Sevilla – e do talentin e tyre

Real Madridi synon “të peshkojë” te Sevilla – e do talentin e tyre

La Liga
Sevilla bën ankesë ndaj Real Madridit në Federatë për ‘ngacmim’ të gjyqtarëve

Sevilla bën ankesë ndaj Real Madridit në Federatë për ‘ngacmim’ të gjyqtarëve

La Liga
Zbulohet zhgënjimi i madh i Sergio Ramos me Real Madridin verën e kaluar – ka të bëjë me Eder Militaon

Zbulohet zhgënjimi i madh i Sergio Ramos me Real Madridin verën e kaluar – ka të bëjë me Eder Militaon

La Liga
La Liga pa mëshirë: Barcelonës i është ulur sërish buxheti i pagave, Real Madridi mund të shpenzojë 500 milionë më shumë

La Liga pa mëshirë: Barcelonës i është ulur sërish buxheti i pagave, Real Madridi mund të shpenzojë 500 milionë më shumë

La Liga