LAJMI I FUNDIT:

Sandviç

35 Artikuj

Sandviçët e nxehtë sipas recetës së Chrissy Teigenit, të gatshëm për 15 minuta

Sandviçët e nxehtë sipas recetës së Chrissy Teigenit, të gatshëm për 15 minuta

Oreksndjellëse
Ky ushqim është më i keqi për veshkat!

Ky ushqim është më i keqi për veshkat!

Nutricion
Sandviç Monte Cristo: Sandviçi më i mirë të cilin do ta provosh ndonjëherë!

Sandviç Monte Cristo: Sandviçi më i mirë të cilin do ta provosh ndonjëherë!

Oreksndjellëse
Një sandviç proteinash pa asnjë gram mish: Një racion i shpejtë për t’u marrë në punë

Një sandviç proteinash pa asnjë gram mish: Një racion i shpejtë për t’u marrë në punë

Në çdo kohë
Britanikja ‘ndez’ debat me mënyrën e saj të prerjes së sandviçit – disa e quajnë çmenduri

Britanikja ‘ndez’ debat me mënyrën e saj të prerjes së sandviçit – disa e quajnë çmenduri

Fun Lajme
Mësohet arsyeja pse mbretëresha Elizabeth nuk lejon ngrënien e sandviçit në formë trekëndëshi

Mësohet arsyeja pse mbretëresha Elizabeth nuk lejon ngrënien e sandviçit në formë trekëndëshi

Interesante
Sandviçi i nxehtë dhe i lehtë për t’u përgatitur që do t’ua ngritë disponimin menjëherë

Sandviçi i nxehtë dhe i lehtë për t’u përgatitur që do t’ua ngritë disponimin menjëherë

Oreksndjellëse
Një sandviç para gjumit? Po, por nga produkte të veçanta

Një sandviç para gjumit? Po, por nga produkte të veçanta

Të tjera
Chuck Polis – sandviçi që ju jep fuqi, i përshtatshëm për çdo vakt

Chuck Polis – sandviçi që ju jep fuqi, i përshtatshëm për çdo vakt

Në çdo kohë
Quesadilla: Sandviçi më i popullarizuar meksikan – përgatitet nga ato gjëra që i keni, nuk ka asgjë më të shijshme!

Quesadilla: Sandviçi më i popullarizuar meksikan – përgatitet nga ato gjëra që i keni, nuk ka asgjë më të shijshme!

Kuzhina e huaj
Sandviç i nxehtë që jua rritë disponimin: Domate e fërguar me sandviç djathi

Sandviç i nxehtë që jua rritë disponimin: Domate e fërguar me sandviç djathi

Oreksndjellëse
Manekinia ka ndarë recetën për shije të mrekullueshme dhe sandviç të shëndetshëm me djathë dhe pjeshka

Manekinia ka ndarë recetën për shije të mrekullueshme dhe sandviç të shëndetshëm me djathë dhe pjeshka

Oreksndjellëse
Sandviç i shijshëm me tuna dhe avokado

Sandviç i shijshëm me tuna dhe avokado

Në çdo kohë
Sa duhet të ecni apo vraponi për t’i djegur kaloritë e ushqimeve të preferuara

Sa duhet të ecni apo vraponi për t’i djegur kaloritë e ushqimeve të preferuara

Këshilla Lifestyle
Sandviç me djathë dhe dredhëza: Kombinim i cili do t’ju magjeps!

Sandviç me djathë dhe dredhëza: Kombinim i cili do t’ju magjeps!

Në çdo kohë
Deputeti slloven tregon se ka vjedhur një sandviç, pastaj jep dorëheqje

Deputeti slloven tregon se ka vjedhur një sandviç, pastaj jep dorëheqje

Interesante
Klientët e zhgënjyer me sandviçët e thatë, me shumë pak përbërës brenda (Foto)

Klientët e zhgënjyer me sandviçët e thatë, me shumë pak përbërës brenda (Foto)

Dështime
Priti dy orë për një ushqim vegan, mbeti e tronditur me atë që i shërbyen (Foto)

Priti dy orë për një ushqim vegan, mbeti e tronditur me atë që i shërbyen (Foto)

Dështime
Pështyu në sandviç, para se ta hidhte në drejtim të blerëses (Video)

Pështyu në sandviç, para se ta hidhte në drejtim të blerëses (Video)

Dështime
Ushqimet e çuditshme që kurrë nuk do t’i donit në tavolinë (Foto)

Ushqimet e çuditshme që kurrë nuk do t’i donit në tavolinë (Foto)

Fun Lajme
Sandviç në kulaç për të cilin janë çmendur miliona njerëz. Gatuani edhe ju (Video)

Sandviç në kulaç për të cilin janë çmendur miliona njerëz. Gatuani edhe ju (Video)

Oreksndjellëse
Presidenti i Venezuelës harron që ishte në transmetim të drejtpërdrejtë, kafshon sandviçin derisa po qëndronte para kamerave (Video)

Presidenti i Venezuelës harron që ishte në transmetim të drejtpërdrejtë, kafshon sandviçin derisa po qëndronte para kamerave (Video)

Dështime
Trump dhe Pence u shpërndajnë sandviç qytetarëve në Florida (Foto)

Trump dhe Pence u shpërndajnë sandviç qytetarëve në Florida (Foto)

Nga Bota
Stafi i restorantit refuzon t’ia shesin klientit sandviçin, pasi e kuptuan se ai planifikonte t’ia jepte një të pastrehu (Video)

Stafi i restorantit refuzon t’ia shesin klientit sandviçin, pasi e kuptuan se ai planifikonte t’ia jepte një të pastrehu (Video)

Nga Bota