LAJMI I FUNDIT:

Sallatë

40 Artikuj

Sallatë me fasule si racion

Sallatë me fasule si racion

Sallata
Sallatë me brokoli: Nëse një herë e përgatitni këtë sallatë, familjarët gjithmonë do t’jua kërkojnë!

Sallatë me brokoli: Nëse një herë e përgatitni këtë sallatë, familjarët gjithmonë do t’jua kërkojnë!

Sallata
Sallatë me oriz dhe djathë feta, ideale për racion të lehtë

Sallatë me oriz dhe djathë feta, ideale për racion të lehtë

Sallata
Sallatë proteinash me qiqra dhe misër, e gatshme për pesë minuta

Sallatë proteinash me qiqra dhe misër, e gatshme për pesë minuta

Sallata
Sallatë nga avokadoja dhe djathi e cila do t’ju mbajë të ngopur gjithë ditën

Sallatë nga avokadoja dhe djathi e cila do t’ju mbajë të ngopur gjithë ditën

Sallata
Sallatë me rrika dhe vezë

Sallatë me rrika dhe vezë

Sallata
Shtojca më e shijshme në tryezën kreshmore: Sallata e larme me oriz dhe mish toni!

Shtojca më e shijshme në tryezën kreshmore: Sallata e larme me oriz dhe mish toni!

Sallata
Sallatë greke me sardele

Sallatë greke me sardele

Sallata
Sallatë me misër, bizele, kikirikë dhe susam

Sallatë me misër, bizele, kikirikë dhe susam

Sallata
Sallatë thjerrëzash – sillni shpirtin maroken në shtëpinë tuaj me këtë recetë!

Sallatë thjerrëzash – sillni shpirtin maroken në shtëpinë tuaj me këtë recetë!

Kuzhina e huaj
Sallatë Caesar

Sallatë Caesar

Sallata
Sallatë me shalqi, domate dhe djathë: Provojeni, shija e saj do t’ju mrekullojë

Sallatë me shalqi, domate dhe djathë: Provojeni, shija e saj do t’ju mrekullojë

Sallata
Sallatë me mish toni si racion veror

Sallatë me mish toni si racion veror

Sallata
Djali dhe nëna e tij ishin të tronditur nga ajo që gjetën në sallatë nga dyqani

Djali dhe nëna e tij ishin të tronditur nga ajo që gjetën në sallatë nga dyqani

Fun Lajme
E shijshme dhe e mirë: Sallatë pranverore me shpargull dhe qiqra

E shijshme dhe e mirë: Sallatë pranverore me shpargull dhe qiqra

Sallata
Sallatë e ngrohtë me patate me mish toni

Sallatë e ngrohtë me patate me mish toni

Sallata
Sallatë me sardele

Sallatë me sardele

Sallata
Paragjellë festive e cila gatuhet për vetëm 15 minuta!

Paragjellë festive e cila gatuhet për vetëm 15 minuta!

Antipasta
Sallatë me mish pule dhe perime

Sallatë me mish pule dhe perime

Sallata
Sallatë orientale me lakra, karota, selino

Sallatë orientale me lakra, karota, selino

Sallata
Racioni prej 75 kalorish: Sallata nga manaferrat, djathi i dhive dhe rukola

Racioni prej 75 kalorish: Sallata nga manaferrat, djathi i dhive dhe rukola

Sallata
Sallatë patatesh me kastravecë – racion ideal për ditët e nxehta të verës!

Sallatë patatesh me kastravecë – racion ideal për ditët e nxehta të verës!

Sallata
Pa gluten: Sallatë quinoa me brokoli dhe kungullesha

Pa gluten: Sallatë quinoa me brokoli dhe kungullesha

Sallata
Sallatë e shpejtë me mish pule dhe arra: Shtesë e shkëlqyeshme për tryezë solemne!

Sallatë e shpejtë me mish pule dhe arra: Shtesë e shkëlqyeshme për tryezë solemne!

Sallata