LAJMI I FUNDIT:

Ronald Araujo

57 Artikuj

Sheikh Jassim ka piketuar tashmë 10 objektivat e transferimit të Manchester United

Sheikh Jassim ka piketuar tashmë 10 objektivat e transferimit të Manchester United

Premier League
Barcelona mund të pasurohet – nëse ia shet dy yjet Manchester United në verë

Barcelona mund të pasurohet – nëse ia shet dy yjet Manchester United në verë

Premier League
‘Ekipi më i mirë në botë’ kundër ‘më të paguarëve’ – disa dallime skandaloze

‘Ekipi më i mirë në botë’ kundër ‘më të paguarëve’ – disa dallime skandaloze

Ndërkombëtare
Araujo flet për përballjen me Vinicius Jr, e vlerëson dhe e këshillon

Araujo flet për përballjen me Vinicius Jr, e vlerëson dhe e këshillon

La Liga
Vinicius Jr i papërmbajtshëm ndaj Barcelonës – Araujo, Kounde dhe Garcia ishin viktima të driblimeve të jashtëzakonshme të brazilianit

Vinicius Jr i papërmbajtshëm ndaj Barcelonës – Araujo, Kounde dhe Garcia ishin viktima të driblimeve të jashtëzakonshme të brazilianit

La Liga
Vetëm tre yje janë të pashitshëm nga Barcelona – të tjerët janë në treg

Vetëm tre yje janë të pashitshëm nga Barcelona – të tjerët janë në treg

La Liga
Barca fiton ‘el Clasicon’ me përmbysje, Reali shumë prapa në garën për titull

Barca fiton ‘el Clasicon’ me përmbysje, Reali shumë prapa në garën për titull

La Liga
Pas vetëm nëntë minutash lojë në Camp Nou, Real Madridi kalon në epërsi falë një auto-goli

Pas vetëm nëntë minutash lojë në Camp Nou, Real Madridi kalon në epërsi falë një auto-goli

La Liga
“Miqësia e fshehtë” mes Araujos dhe Viniciust para El Clasicos

“Miqësia e fshehtë” mes Araujos dhe Viniciust para El Clasicos

La Liga
Barcelona dhe Xavi kanë pesë lojtarë të paprekshëm, të tjerët mund të shiten apo largohen

Barcelona dhe Xavi kanë pesë lojtarë të paprekshëm, të tjerët mund të shiten apo largohen

La Liga
‘Do ta dëshiroja’ – Araujo pranon se rikthimi i Messit te Barca do të ishte shumë i veçantë

‘Do ta dëshiroja’ – Araujo pranon se rikthimi i Messit te Barca do të ishte shumë i veçantë

La Liga
Pas Gavit, Barcelonës i dalin probleme edhe me Araujon

Pas Gavit, Barcelonës i dalin probleme edhe me Araujon

La Liga
Formacioni më i mirë i La Ligas pas raundit të parë të ndeshjeve

Formacioni më i mirë i La Ligas pas raundit të parë të ndeshjeve

La Liga
Barcelona me rekord të lojtarëve në Kupën e Botës – vetëm pesë lojtarë nuk iu ftuan në “Katar 2022”

Barcelona me rekord të lojtarëve në Kupën e Botës – vetëm pesë lojtarë nuk iu ftuan në “Katar 2022”

La Liga
Nga Suarez dhe Valverde te Nunez e Araujo – Uruguai publikon listën për “Katar 2022”

Nga Suarez dhe Valverde te Nunez e Araujo – Uruguai publikon listën për “Katar 2022”

Përfaqësueset
Largimi i Piques nuk i zbehë shpenzimet e Barcelonës – këto janë pagat e çmendura të futbollistëve

Largimi i Piques nuk i zbehë shpenzimet e Barcelonës – këto janë pagat e çmendura të futbollistëve

La Liga
Nga Pogba te Jota dhe James – formacioni me yjet që pritet ta humbasin Kupën e Botës “Katar 2022” shkaku i lëndimeve

Nga Pogba te Jota dhe James – formacioni me yjet që pritet ta humbasin Kupën e Botës “Katar 2022” shkaku i lëndimeve

Përfaqësueset
Barcelonës i duhet një plan urgjent se si ta mposhtë Interin

Barcelonës i duhet një plan urgjent se si ta mposhtë Interin

Liga e Kampionëve
Rrjedhin në internet pagat e ‘çmendura’ të lojtarëve të Barcelonës – duket se katalunasit po “luajnë me zjarrin”

Rrjedhin në internet pagat e ‘çmendura’ të lojtarëve të Barcelonës – duket se katalunasit po “luajnë me zjarrin”

La Liga
Araujo e mposhti Rudigerin në të gjitha mënyrat në El Clasico, nga dueli i shpejtësisë tek ai i forcës

Araujo e mposhti Rudigerin në të gjitha mënyrat në El Clasico, nga dueli i shpejtësisë tek ai i forcës

Shkumbin Pireva
Formacioni i mundshëm i Barcelonës në sezonin 2022/23 me Lewandowskin dhe transferimet tjera

Formacioni i mundshëm i Barcelonës në sezonin 2022/23 me Lewandowskin dhe transferimet tjera

La Liga
Barcelona jep përditësimin e fundit për gjendjen e Araujos, konfirmon lirimin nga spitali

Barcelona jep përditësimin e fundit për gjendjen e Araujos, konfirmon lirimin nga spitali

La Liga
Araujo e kaloi natën në spital pas tronditjes që kishte, Xavi thotë se ai është mirë dhe nuk duhet të shqetësohen

Araujo e kaloi natën në spital pas tronditjes që kishte, Xavi thotë se ai është mirë dhe nuk duhet të shqetësohen

La Liga
Araujo dërgohet me urgjencë në spital pas përplasjes në kokë dhe humbjes së ndjenjave

Araujo dërgohet me urgjencë në spital pas përplasjes në kokë dhe humbjes së ndjenjave

La Liga