LAJMI I FUNDIT:
Rihanna

Rihanna

788 Artikuj

Info

Robyn Rihanna Fenty (e lindur më 20 shkurt 1988) është këngëtare, aktore, stiliste dhe biznesmene Barbadiane.

Rihanna nxit dyshimet se është martuar me ASAP Rockyn

Rihanna nxit dyshimet se është martuar me ASAP Rockyn

Yjet
Rihanna duket rrezatuese në një dalje tjetër plot stil në New York

Rihanna duket rrezatuese në një dalje tjetër plot stil në New York

Yjet
Rihanna po vazhdon të shkëlqejë me stilin e veshjes gjatë shtatzënisë teksa në fokus ka ekspozimin e barkut

Rihanna po vazhdon të shkëlqejë me stilin e veshjes gjatë shtatzënisë teksa në fokus ka ekspozimin e barkut

Yjet
Rihanna mori pjesë në festën e Dua Lipës pas përfundimit të Met Gala

Rihanna mori pjesë në festën e Dua Lipës pas përfundimit të Met Gala

Yjet
Nga Rita Ora, Dua Lipa e deri te Kim Kardashian – paraqitjet më të bukura në Met Gala 2023

Nga Rita Ora, Dua Lipa e deri te Kim Kardashian – paraqitjet më të bukura në Met Gala 2023

Butrint Avdyli
Rihanna mbërrin me vonesë në Met Gala 2023, por gjithsesi arrin të rrëmbejë vëmendjen me dukjen glamuroze

Rihanna mbërrin me vonesë në Met Gala 2023, por gjithsesi arrin të rrëmbejë vëmendjen me dukjen glamuroze

Yjet
Rihanna shfaqet e veçantë me një dukje nga Karl Lagerfeld në daljen përpara Met Gala 2023

Rihanna shfaqet e veçantë me një dukje nga Karl Lagerfeld në daljen përpara Met Gala 2023

Yjet
Teksa pret të bëhet nënë për herë të dytë, Rihanna njofton se do të jetë pjesë e filmit të animuar “The Smurfs”

Teksa pret të bëhet nënë për herë të dytë, Rihanna njofton se do të jetë pjesë e filmit të animuar “The Smurfs”

Yjet
Rihanna dhe ASAP Rocky shfaqen tërë stil rrugëve të Los Angelesit teksa bëjnë përgatitjet për fëmijën e dytë

Rihanna dhe ASAP Rocky shfaqen tërë stil rrugëve të Los Angelesit teksa bëjnë përgatitjet për fëmijën e dytë

Yjet
Brenda ‘penthuese’-it luksoz të Rihannas i cili gjendet në katin e 39-të dhe kushton mbi 19 milionë euro

Brenda ‘penthuese’-it luksoz të Rihannas i cili gjendet në katin e 39-të dhe kushton mbi 19 milionë euro

Yjet
Shtatzënë dhe me stil, Rihanna merr sërish vëmendjen me paraqitjen e saj gjersa është në pritje të fëmijës së dytë

Shtatzënë dhe me stil, Rihanna merr sërish vëmendjen me paraqitjen e saj gjersa është në pritje të fëmijës së dytë

Yjet
Rihanna mahnit në një nga paraqitjet e fundit

Rihanna mahnit në një nga paraqitjet e fundit

Yjet
Si rrallë herë, Rihanna shihet në një dalje me të birin në Los Angeles

Si rrallë herë, Rihanna shihet në një dalje me të birin në Los Angeles

Yjet
Një person i panjohur shkon në shtëpinë e Rihannas për t’i propozuar martesë, arrestohet nga policia

Një person i panjohur shkon në shtëpinë e Rihannas për t’i propozuar martesë, arrestohet nga policia

Yjet
Rihanna shtatzënë ekspozon barkun e rrumbullakosur gjatë një daljeje me partnerin ASAP Rocky

Rihanna shtatzënë ekspozon barkun e rrumbullakosur gjatë një daljeje me partnerin ASAP Rocky

Yjet
Rihanna dhuron performancë të mrekullueshme në “Oscars”, interpreton këngën “Lift Me Up”

Rihanna dhuron performancë të mrekullueshme në “Oscars”, interpreton këngën “Lift Me Up”

Yjet
Yjet që do të performojnë në Oscars dhe mungesa që i ka zhgënjyer fansat

Yjet që do të performojnë në Oscars dhe mungesa që i ka zhgënjyer fansat

Muzikë
Gjyshet bëhen virale në TikTok pasi krijuan një performancë të Rihanna-s në Super Bowl

Gjyshet bëhen virale në TikTok pasi krijuan një performancë të Rihanna-s në Super Bowl

Virale
PETA i kërkon Rihannas të mos mbajë gëzof, ata i sugjerojnë t’i dhurojë veshjet e tilla për Turqinë dhe Sirinë

PETA i kërkon Rihannas të mos mbajë gëzof, ata i sugjerojnë t’i dhurojë veshjet e tilla për Turqinë dhe Sirinë

Po Flitet
Rihanna do të performojë në “Oscars 2023”

Rihanna do të performojë në “Oscars 2023”

Muzikë
Shfaqja e Rihannas në hapje të ‘Super Bowl 2023’ cilësohet si përmbajtje e filmave për të rritur

Shfaqja e Rihannas në hapje të ‘Super Bowl 2023’ cilësohet si përmbajtje e filmave për të rritur

Yjet
Rihanna mahnit me dukjen në fustan të shkurtër teksa festoi ditëlindjen e 35-të me partnerin ASAP Rocky

Rihanna mahnit me dukjen në fustan të shkurtër teksa festoi ditëlindjen e 35-të me partnerin ASAP Rocky

Yjet
Dafina Zeqiri rikrijon performancën e Rihannas në “Super Bowl” e veshur në të kuqe dhe barkun e fryrë artificial

Dafina Zeqiri rikrijon performancën e Rihannas në “Super Bowl” e veshur në të kuqe dhe barkun e fryrë artificial

Yjet
Nuk e dinte më herët – babai i Rihannas u befasua kur kuptoi për shtatzëninë e dytë të këngëtares në “Super Bowl”

Nuk e dinte më herët – babai i Rihannas u befasua kur kuptoi për shtatzëninë e dytë të këngëtares në “Super Bowl”

Yjet