LAJMI I FUNDIT:

Rihanna shfaq sofistikim me një pallto të gjatë të zezë dhe çizme të larta deri tek kofshët, vetëm dy muaj pasi lindi fëmijën e saj të dytë

Rihanna shfaq sofistikim me një pallto të gjatë të zezë dhe çizme të larta deri tek kofshët, vetëm dy muaj pasi lindi fëmijën e saj të dytë

Nëntë herë fituesja e Grammyt, Rihanna dukej aq elegante si kurrë më parë me një pallto të zezë të gjatë dhe çizme deri tek kofshët, ndërsa doli për darkë në New York City të hënën në mbrëmje.

Të gjithë sytë ishin te krijuesja e hitit ‘Diamonds’, 35 vjeçe, teksa ajo iu afrua makinës së saj me një xhaketë ‘Dries Van Noten’ gri qymyri prej 2,335 dollarësh dhe një palë këpucë ‘Balenciaga’, pasi kishte dalë për të ngrënë me miqtë, shkruan DailyMail.

Themeluesja e ‘Fenty Beauty’ aksesoi ansamblin e saj të sofistikuar me një gjerdan diamanti dhe një çantë të madhe të kuqe, të cilën e mbante nën krahun e majtë, nga ‘Bottega Veneta’.

Për grim, ajo vendosi një shkëlqim buzësh ngjyrë kafe dhe bronz, përgjatë mollëzave të saj të larta natyrale, të cilat i dhanë asaj një shkëlqim të këndshëm nga dielli.

Flokët brune i ranë poshtë shpatullave në valë të lëshuara, ndërsa ajo kaloi një natë të rrallë larg dy fëmijëve të saj dhe partnerit A$AP Rocky.

Shfaqja e saj vjen vetëm dy muaj pasi solli në jetë djalin e saj të dytë, Riot Rose Mayers.

Sipas certifikatës së lindjes të marrë nga The Blast, djali i tyre lindi më 1 gusht 2023, në Spitalin ‘Cedar Sinai’ në Los Angeles në orën 7:41 të mëngjesit.

Çifti zgjodhi të vazhdonte me traditën e tyre të emërtimit, duke përdorur një emër tjetër që fillonte me një ‘R’, pasi emëruan djalin e tyre të parë, të lindur në maj të vitit 2022, RZA Athelston Mayers.

Rihanna njoftoi shtatzëninë e saj të dytë kur u shfaq në shfaqjen e pjesës së parë të ‘Super Bowl’ në shkurt duke e vënë në pah barkun.

Çifti filloi lidhjen në vitin 2020 pasi ishin lidhur profesionalisht që në vitin 2013. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Ronaldo Sharka ironizon pas daljes së Albi Nakos nga Big Brother: Nuk e di a të kanë treguar se janë bërë protesta për ty

Ronaldo Sharka ironizon pas daljes së Albi Nakos nga Big Brother: Nuk e di a të kanë treguar se janë bërë protesta për ty

Magazina
Ndërpret emisionin me një telefonatë - Stresi thotë se i beson grimerit shqiptar, i cili hodhi akuza të rënda kundrejt Meriton Mjekiqit

Ndërpret emisionin me një telefonatë - Stresi thotë se i beson grimerit shqiptar, i cili hodhi akuza të rënda kundrejt Meriton Mjekiqit

Magazina
Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Magazina
Një tjetër ish-partner i Sara Gjordenit futet në Big Brother?

Një tjetër ish-partner i Sara Gjordenit futet në Big Brother?

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina

"Nuk dinim asgjë për motrën, nënën e nxorën policët me shkop" - Ana Kabashi rrëfen mes lotësh për luftën në Kosovë

Magazina
Kalo në kategori