LAJMI I FUNDIT:

Rihanna shfaqet me shumë stil, ndërsa ajo dhe ASAP Rocky largohen nga hoteli në New York

Rihanna shfaqet me shumë stil, ndërsa ajo dhe ASAP Rocky largohen nga hoteli në New York

Rihanna bëri një shfaqje të mrekullueshme teksa ajo dhe i dashuri i saj A$AP Rocky u larguan nga një hotel në New York të premten, vetëm disa orë pasi ish-I dashuri i saj Drake ia bëri diss në një këngë.

Krijuesja e hiteve, 35 vjeçe, mahniti me një bluzë të bardhë të hapur, e cila shfaqi mesin e tonifikuar, vetëm dy muaj pasi lindi fëmijën e dytë, djalin Riot.

Nëna e dy fëmijëve e përfundoi dukjen e saj me një xhaketë me material xhins dhe pantallona xhins ngjyrë të kaltër të lehtë, shkruan DailyMail.

Bukuroshja e lindur në Barbados, vendosi një palë vathë të bardhë të varur, gjerdan me shtresa dhe një pale syze të zeza.

Gjatë natës së saj me A$AP 35 vjeç, bukuroshja lëshoi flokët e saj me një pamje të lagur, duke i hedhur poshtë shpatullave dhe shpinës.

Sa i përket këpucëve, këngëtarja ka zgjedhur një palë taka të zeza.

Ndërkohë reperi kishte veshur një xhaketë ngjyrë bezhë mbi një bluzë të bardhë dhe pantallona ngjyrë bezhë.

Ashtu si gjysma e tij, ai kishte vendosur një palë syze dhe aksesorë me varëse zinxhirësh me shtresa.

Reperi kishte çizme të zeza të trasha dhe një çantë jeshile të vendosur mbi supe.

Prindërit, të cilët kanë edhe djalin më të madh RZA Athelston Mayers, i lindur në maj të vitit 2022, dukej se po shijonin një natë për vete.

Dalja erdhi pasi ish-i i saj Drake dukej se e kishte goditur atë në tekstet fyese të këngës së tij të sapo publikuar “Fear Of Heights”, nga albumi “For All The Dogs”.

Yjet e popit u ndoqën nga thashethemet për romancë nga viti 2009 deri në vitin 2018, dhe që nga ndarja e tyre e fundit ka pasur hamendje se Drake nuk arriti ta harrojë atë.

Në këngën e tij të re, megjithatë, Drake, 36 vjeç, këmbënguli se ai kishte vazhduar, duke tallur: “Pse e bëjnë të tingëllojë sikur unë jam ende i dhënë pas teje? Kjo nuk mund të jetë kështu. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Gresa Behluli reagon për herë të parë pas aksidentit të babait të saj, tregon për gjendjen e tij

Gresa Behluli reagon për herë të parë pas aksidentit të babait të saj, tregon për gjendjen e tij

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Meritoni dhe Ilnisa në çaste intime me njëri-tjetrin, puthen dhe ledhatohen në dhomën e gjumit

Meritoni dhe Ilnisa në çaste intime me njëri-tjetrin, puthen dhe ledhatohen në dhomën e gjumit

Magazina
Xhuli reagon pas deklaratës kontroverse që në

Xhuli reagon pas deklaratës kontroverse që në "çdo familje ka nga një pedofil": Statistikat dhe shoqëria na tregojnë realitetin

Magazina
Vesa Vllasaliu vihet në siklet gjatë podcastit, moderatori heq bluzën dhe i shfaqet me fanellë të Mërgim Berishës

Vesa Vllasaliu vihet në siklet gjatë podcastit, moderatori heq bluzën dhe i shfaqet me fanellë të Mërgim Berishës

Magazina
“Mua mos ma trego dashurinë me fjalë”- Përplasen Heidi dhe Romeo në “Big Brother Vip Albania”

“Mua mos ma trego dashurinë me fjalë”- Përplasen Heidi dhe Romeo në “Big Brother Vip Albania”

Magazina
Kalo në kategori