LAJMI I FUNDIT:
Drake

Drake

285 Artikuj

Info

Drake është një reper i njohur kanadez, i lindur më 24 tetor të vitit 1986.

Është nga Tirana dhe jeton në New York – zbulohet shqiptarja që ia ka thyer zemrën reperit Drake dhe ka frymëzuar klipin e tij të fundit?

Është nga Tirana dhe jeton në New York – zbulohet shqiptarja që ia ka thyer zemrën reperit Drake dhe ka frymëzuar klipin e tij të fundit?

Muzikë
Kush është shqiptari që qëndron prapa hiteve të Drake dhe shfaqjes së reperit me flamurin kuq e zi në klipin e “Polar Opposites”?

Kush është shqiptari që qëndron prapa hiteve të Drake dhe shfaqjes së reperit me flamurin kuq e zi në klipin e “Polar Opposites”?

Yjet
Mediumi prestigjioz amerikan “Rolling Stone”: Drake feston Ditën e Pavarësisë së Shqipërisë në videon “Polar Opposites”

Mediumi prestigjioz amerikan “Rolling Stone”: Drake feston Ditën e Pavarësisë së Shqipërisë në videon “Polar Opposites”

Yjet
Drake befason sërish shqiptarët – pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Drake befason sërish shqiptarët – pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Muzikë
Drake me tatuazh të veçantë në fytyrë

Drake me tatuazh të veçantë në fytyrë

Yjet
Drake dhe J. Cole rikrijojnë foton ikonike të Cristiano Ronaldos dhe Lionel Messit duke luajtur shah

Drake dhe J. Cole rikrijojnë foton ikonike të Cristiano Ronaldos dhe Lionel Messit duke luajtur shah

Muzikë
Koreografja e Rihannas ia kthen ‘diss’-in Drake duke postuar një foto të reperit në tentativën e dështuar për të puthur këngëtaren në “MTV VMA”

Koreografja e Rihannas ia kthen ‘diss’-in Drake duke postuar një foto të reperit në tentativën e dështuar për të puthur këngëtaren në “MTV VMA”

Yjet
Drake bënë një tjetër gjest bamirësie, ndalon koncertin dhe ofron të paguajë faturat mjekësore për një fanse që vuan nga skleroza e shumëfishtë

Drake bënë një tjetër gjest bamirësie, ndalon koncertin dhe ofron të paguajë faturat mjekësore për një fanse që vuan nga skleroza e shumëfishtë

Yjet
Drake është akuzuar nga ‘Pet Shop Boys’ dhe reperja ‘Rye Rye’ për vjedhjen e këngëve të tyre në albumin e tij të ri, pa kërkuar leje

Drake është akuzuar nga ‘Pet Shop Boys’ dhe reperja ‘Rye Rye’ për vjedhjen e këngëve të tyre në albumin e tij të ri, pa kërkuar leje

Po Flitet
Rihanna shfaqet me shumë stil, ndërsa ajo dhe ASAP Rocky largohen nga hoteli në New York

Rihanna shfaqet me shumë stil, ndërsa ajo dhe ASAP Rocky largohen nga hoteli në New York

Yjet
“Marrëdhënia intime ishte mesatare me ty”, Drake duket se i ka bërë ‘diss’ Rihannas në këngën e re “Fear of Heights”

“Marrëdhënia intime ishte mesatare me ty”, Drake duket se i ka bërë ‘diss’ Rihannas në këngën e re “Fear of Heights”

Yjet
Drake dëshiron të largohet nga muzika pas problemeve shëndetësore

Drake dëshiron të largohet nga muzika pas problemeve shëndetësore

Po Flitet
Drake përmend Prishtinën në këngën e tij të re “Polar Opposites”

Drake përmend Prishtinën në këngën e tij të re “Polar Opposites”

Muzikë
U braktis nga e dashura para koncertit, Drake i dhuron një fansi afro 50 mijë euro si ngushëllim

U braktis nga e dashura para koncertit, Drake i dhuron një fansi afro 50 mijë euro si ngushëllim

Yjet
Drake kritikohet nga fansat pasi ka harruar tekstin e një kënge gjatë një koncerti

Drake kritikohet nga fansat pasi ka harruar tekstin e një kënge gjatë një koncerti

Yjet
Në mes të koncertit, Drake i dhuron fanses çantën e mbi 30 mijë eurove si dhuratë

Në mes të koncertit, Drake i dhuron fanses çantën e mbi 30 mijë eurove si dhuratë

Yjet
Pamjet bëhen virale – Kim Kardashian injorohet nga Drake në koncertin e tij

Pamjet bëhen virale – Kim Kardashian injorohet nga Drake në koncertin e tij

Yjet
Drake detyrohet të ndërhyjë pasi një burrë shtyhet me një grua për të kapur peshqirin që hodhi ai: Jepja asaj, a je i çmendur?

Drake detyrohet të ndërhyjë pasi një burrë shtyhet me një grua për të kapur peshqirin që hodhi ai: Jepja asaj, a je i çmendur?

Yjet
Shakira dhe Drake nxisin thashethemet për romancë pasi shihen duke u larguar nga e njëjta festë

Shakira dhe Drake nxisin thashethemet për romancë pasi shihen duke u larguar nga e njëjta festë

Yjet
Drake tregon arsyen se përse nuk është martuar kurrë

Drake tregon arsyen se përse nuk është martuar kurrë

Yjet
Drake shihet i afërt me reperen Sexxy Red, nxit dyshimet për një romancë të re

Drake shihet i afërt me reperen Sexxy Red, nxit dyshimet për një romancë të re

Yjet
Pasi u krenua me thonjtë rozë në Instagram, Drake u desh të mbrohej për shkak të kritikave

Pasi u krenua me thonjtë rozë në Instagram, Drake u desh të mbrohej për shkak të kritikave

Po Flitet
Vazhdon trendi – Drake për pak sa nuk u godit me telefon në skenë

Vazhdon trendi – Drake për pak sa nuk u godit me telefon në skenë

Yjet
Pas Cristiano Ronaldos edhe Drake merr vëmendje me thonjtë e lyer me ngjyrë rozë

Pas Cristiano Ronaldos edhe Drake merr vëmendje me thonjtë e lyer me ngjyrë rozë

Yjet