LAJMI I FUNDIT:

Reece James

84 Artikuj

“Njerëzit mendojnë se jeta e futbollistit është perfekte, por u them se është shumë larg kësaj”, pjesë nga ditari plot ‘vuajtje’ i Reece James

“Njerëzit mendojnë se jeta e futbollistit është perfekte, por u them se është shumë larg kësaj”, pjesë nga ditari plot ‘vuajtje’ i Reece James

Premier League
Abraham zbulon se kush po e kontakton nga Chelsea që të kthehet në Stamford Bridge

Abraham zbulon se kush po e kontakton nga Chelsea që të kthehet në Stamford Bridge

Serie A
Real Madrid ka një listë të ngushtë të transferimeve me pesë lojtarë, Kane dhe James pjesë e dëshirave

Real Madrid ka një listë të ngushtë të transferimeve me pesë lojtarë, Kane dhe James pjesë e dëshirave

La Liga
Lista me 12 lojtarët e Chelseat që do të largohen në verë

Lista me 12 lojtarët e Chelseat që do të largohen në verë

Premier League
Zbulohet formacioni me lojtarët më të paguar në secilën pozitë në Ligën Premier

Zbulohet formacioni me lojtarët më të paguar në secilën pozitë në Ligën Premier

Premier League
Koulibaly flet për shokët e skuadrës dhe cilësitë e tyre: Nga Silva te Kovacic e James

Koulibaly flet për shokët e skuadrës dhe cilësitë e tyre: Nga Silva te Kovacic e James

Premier League
Real Madridi i do katër yjet e Chelseat

Real Madridi i do katër yjet e Chelseat

La Liga
Real Madridi ka gati ‘operacionin Reece James’ për transferimin e anglezit

Real Madridi ka gati ‘operacionin Reece James’ për transferimin e anglezit

La Liga
Real Madridi do të monitorojë nga afër Reece James në ndeshjen kundër Chelseat

Real Madridi do të monitorojë nga afër Reece James në ndeshjen kundër Chelseat

La Liga
Wolves 1-0 Chelsea, notat e lojtarëve

Wolves 1-0 Chelsea, notat e lojtarëve

Premier League
Real Madridi po projekton transferimin e Reece James

Real Madridi po projekton transferimin e Reece James

Premier League
Tronditet Chelsea: James ka pësuar lëndim te Anglia dhe tërhiqet nga lista

Tronditet Chelsea: James ka pësuar lëndim te Anglia dhe tërhiqet nga lista

Premier League
Tri transferime të mëdha – Pochettino mund ta bëjë Chelsean të luftojë sërish për trofe me këtë formacion të frikshëm

Tri transferime të mëdha – Pochettino mund ta bëjë Chelsean të luftojë sërish për trofe me këtë formacion të frikshëm

Premier League
Kriza që ka kapluar Chelsean, 10 futbollistë të ekipit të parë të lënduar

Kriza që ka kapluar Chelsean, 10 futbollistë të ekipit të parë të lënduar

Premier League
Reece James i bashkohet debatit, zgjedh më të mirin mes Messit dhe Ronaldos

Reece James i bashkohet debatit, zgjedh më të mirin mes Messit dhe Ronaldos

Ndërkombëtare
Southgate telefonon Jamesin për t’i kumtuar lajmin se nuk përfshihet në listën e Anglisë për në Kupën e Botës

Southgate telefonon Jamesin për t’i kumtuar lajmin se nuk përfshihet në listën e Anglisë për në Kupën e Botës

Përfaqësueset
Reece James nuk dorëzohet për Botërorin: Do ta bëj maksimumin, pastaj varet nga trajneri

Reece James nuk dorëzohet për Botërorin: Do ta bëj maksimumin, pastaj varet nga trajneri

Premier League
Nga Pogba te Jota dhe James – formacioni me yjet që pritet ta humbasin Kupën e Botës “Katar 2022” shkaku i lëndimeve

Nga Pogba te Jota dhe James – formacioni me yjet që pritet ta humbasin Kupën e Botës “Katar 2022” shkaku i lëndimeve

Përfaqësueset
Ylli i Chelseat fluturoi me avion për 35 euro edhe pse fiton 12 milionë në vit

Ylli i Chelseat fluturoi me avion për 35 euro edhe pse fiton 12 milionë në vit

Liga e Kampionëve
Graham Potter flet për lëndimin e Reece James

Graham Potter flet për lëndimin e Reece James

Premier League
James ofron detaje shtesë për lëndimin që e pësoi ndaj Milanit

James ofron detaje shtesë për lëndimin që e pësoi ndaj Milanit

Liga e Kampionëve
“Reece është përpara tani…”, Rio Ferdinand pretendon se James është momentalisht më i mirë se Alexander-Arnold

“Reece është përpara tani…”, Rio Ferdinand pretendon se James është momentalisht më i mirë se Alexander-Arnold

Premier League
Chelsea me fitore bindëse ndaj Milanit

Chelsea me fitore bindëse ndaj Milanit

Liga e Kampionëve
Chelsea me dy gola të shpejtë përballë Milanit

Chelsea me dy gola të shpejtë përballë Milanit

Liga e Kampionëve