LAJMI I FUNDIT:

Reece James

121 Artikuj

Jeremy Doku tregon kundërshtarin e tij më të vështirë, zbulon edhe emrat e yjeve që e frymëzojnë

Jeremy Doku tregon kundërshtarin e tij më të vështirë, zbulon edhe emrat e yjeve që e frymëzojnë

Premier League
Anglia publikon listën preliminare për Euro 2024 – Southgate fton 33 futbollistë, lë jashtë shumë ‘senatorë’

Anglia publikon listën preliminare për Euro 2024 – Southgate fton 33 futbollistë, lë jashtë shumë ‘senatorë’

Përfaqësueset
‘Nuk do të shkoja aq larg’ – Cole Palmer nuk pajtohet me pretendimin e madh të Reece James për të

‘Nuk do të shkoja aq larg’ – Cole Palmer nuk pajtohet me pretendimin e madh të Reece James për të

Premier League
James rikthehet në stërvitje me ekipin e parë, Pochettino me fjalë të mëdha për kapitenin

James rikthehet në stërvitje me ekipin e parë, Pochettino me fjalë të mëdha për kapitenin

Premier League
Courtois, Gavi, Pogba dhe yjet e tjerë të futbollit që nuk do të luajnë në Euro 2024

Courtois, Gavi, Pogba dhe yjet e tjerë të futbollit që nuk do të luajnë në Euro 2024

Përfaqësueset
Chelsea po e shet përfundimisht Jamesin, ia cakton edhe çmimin

Chelsea po e shet përfundimisht Jamesin, ia cakton edhe çmimin

Premier League
Chelsea e gatshme ta shesë top yllin e ekipit tek Real Madridi, shkak problemet financiare

Chelsea e gatshme ta shesë top yllin e ekipit tek Real Madridi, shkak problemet financiare

Premier League
Plani maestral i Florentino Perezit për pozitën e mbrojtësit të djathtë

Plani maestral i Florentino Perezit për pozitën e mbrojtësit të djathtë

La Liga
Revolucion i detyrueshëm te Chelsea: Nëntë lojtarë pritet të shiten – Broja dhe James në listë

Revolucion i detyrueshëm te Chelsea: Nëntë lojtarë pritet të shiten – Broja dhe James në listë

Premier League
Kapiteni i Chelsea, James nga spitali pas operimit: Kam marrë mesazhe urrejtjeje

Kapiteni i Chelsea, James nga spitali pas operimit: Kam marrë mesazhe urrejtjeje

Premier League
Ka një çështje te Chelsea, lojtarët dalin kundër trajnerit Pochettino për shkak të Thiago Silvas

Ka një çështje te Chelsea, lojtarët dalin kundër trajnerit Pochettino për shkak të Thiago Silvas

Premier League
Chelsea konfirmon lëndimin e Reece James, kapiteni do tu mungojë londinezëve për disa muaj

Chelsea konfirmon lëndimin e Reece James, kapiteni do tu mungojë londinezëve për disa muaj

Premier League
Vetëm disa orë pas humbjes, lojtarët e Chelseat u argëtuan në klubet e natës dhe me leje të trajnerit Pochettino

Vetëm disa orë pas humbjes, lojtarët e Chelseat u argëtuan në klubet e natës dhe me leje të trajnerit Pochettino

Premier League
Pochettino flet rreth lëndimit të James dhe bën thirrje për nënshkrime të reja

Pochettino flet rreth lëndimit të James dhe bën thirrje për nënshkrime të reja

Premier League
Lojtari më i pafat i këtij viti, Reece James dëmtohet sërish dhe zëvendësohet në pjesën e parë

Lojtari më i pafat i këtij viti, Reece James dëmtohet sërish dhe zëvendësohet në pjesën e parë

Premier League
“Trupi im më paralajmëroi, por nuk dëgjova”: James flet për lëndimin që e pësoi

“Trupi im më paralajmëroi, por nuk dëgjova”: James flet për lëndimin që e pësoi

Premier League
Phil Foden tregon kundërshtarin më të vështirë me të cilin është përballur

Phil Foden tregon kundërshtarin më të vështirë me të cilin është përballur

Premier League
Pesë incidentet që ndodhën në derbin Tottenham-Chelsea, ishte një natë e madhe e kaosit

Pesë incidentet që ndodhën në derbin Tottenham-Chelsea, ishte një natë e madhe e kaosit

Premier League
Chelsea ka filluar të kompletohet, dy mbrojtës kthehen në stërvitje

Chelsea ka filluar të kompletohet, dy mbrojtës kthehen në stërvitje

Premier League
Real Madridi planifikon një strategji me katër transferime gjatë verës së ardhshme

Real Madridi planifikon një strategji me katër transferime gjatë verës së ardhshme

La Liga
Chelsea synon ta ketë në dispozicion yllin e skuadrës për derbin ndaj Arsenalit

Chelsea synon ta ketë në dispozicion yllin e skuadrës për derbin ndaj Arsenalit

Premier League
Pochettino merr lajm të madh, tre yjet e skuadrës kthehen për ndeshjen ndaj Arsenalit

Pochettino merr lajm të madh, tre yjet e skuadrës kthehen për ndeshjen ndaj Arsenalit

Premier League
Reece James ndëshkohet rëndë nga federata e Anglisë

Reece James ndëshkohet rëndë nga federata e Anglisë

Premier League
Kapiteni i Chelsea, Reece James, akuzohet nga FA për konfrontim me gjyqtarin

Kapiteni i Chelsea, Reece James, akuzohet nga FA për konfrontim me gjyqtarin

Premier League