LAJMI I FUNDIT:

Raul Gonzalez

40 Artikuj

Lojtarët e Real Madridit dëshirojnë Raulin para Mourinhos

Lojtarët e Real Madridit dëshirojnë Raulin para Mourinhos

La Liga
Valdano: Rauli mund të jetë Guardiola ose Simeone i Real Madridit

Valdano: Rauli mund të jetë Guardiola ose Simeone i Real Madridit

La Liga
Messi barazon rekordin e Ronaldos dhe Raulit në Ligën e Kampionëve

Messi barazon rekordin e Ronaldos dhe Raulit në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Ronaldo barazoi edhe një rekord të madh në Ligën e Kampionëve

Ronaldo barazoi edhe një rekord të madh në Ligën e Kampionëve

La Liga
Barcelona po ‘kopjon’ Real Madridin – Transferimet e Neymarit dhe Griezmannit mund t’i lënë në hije epokën e Galaktikëve  

Barcelona po ‘kopjon’ Real Madridin – Transferimet e Neymarit dhe Griezmannit mund t’i lënë në hije epokën e Galaktikëve  

La Liga
Raul konfirmohet si trajner i Real Madrid Castilla

Raul konfirmohet si trajner i Real Madrid Castilla

La Liga
Capello zbulon 11-shen e lojtarëve më të mirë që ka stërvitur, në bankën rezervë mbetet vetëm një kampion bote

Capello zbulon 11-shen e lojtarëve më të mirë që ka stërvitur, në bankën rezervë mbetet vetëm një kampion bote

Ndërkombëtare
Nga mbledhës topash në yje futbolli – Guardiola, Neymar, Raul dhe Sneijder ishin disa nga ta

Nga mbledhës topash në yje futbolli – Guardiola, Neymar, Raul dhe Sneijder ishin disa nga ta

Ndërkombëtare
Real Madridi emëron Raulin trajner në ekipin e moshave

Real Madridi emëron Raulin trajner në ekipin e moshave

La Liga
Golashënuesit më të mëdhenj në histori të El Clasicos – Messi, Ronaldo dhe të tjerët

Golashënuesit më të mëdhenj në histori të El Clasicos – Messi, Ronaldo dhe të tjerët

La Liga
Benzema bëhet golashënuesi i gjashtë më i mirë në histori të Real Madridit

Benzema bëhet golashënuesi i gjashtë më i mirë në histori të Real Madridit

La Liga
Legjendat e Realit fitojnë ndaj atyre të Arsenalit, Real shënoi gol të bukur me kokë

Legjendat e Realit fitojnë ndaj atyre të Arsenalit, Real shënoi gol të bukur me kokë

Ndërkombëtare
Messi bëhet lojtari i pestë me më shumë fitore në histori të La Ligas, Casillas mbetet ende i pari  

Messi bëhet lojtari i pestë me më shumë fitore në histori të La Ligas, Casillas mbetet ende i pari  

La Liga
Këta janë 10 shënuesit më të mirë në histori të ‘El Clasicos’

Këta janë 10 shënuesit më të mirë në histori të ‘El Clasicos’

La Liga
Perez ndihet krenar me Ronaldon, Rual e cilëson si 7-shin më të mirë të Real Madridit

Perez ndihet krenar me Ronaldon, Rual e cilëson si 7-shin më të mirë të Real Madridit

La Liga
Mehmeti vrapon përkrah legjendës Raul Gonzalez (Foto)

Mehmeti vrapon përkrah legjendës Raul Gonzalez (Foto)

Emir Hamzai