LAJMI I FUNDIT:

Qëndrim Gashi

26 Artikuj

Ish-ambasadori Gashi: Kosova të bëjë hapin vendimtar në normalizimin e marrëdhënieve me Serbinë

Ish-ambasadori Gashi: Kosova të bëjë hapin vendimtar në normalizimin e marrëdhënieve me Serbinë

Kosovë
Shteti amerikan Kansas e nderon Kosovën për 17 shkurt

Shteti amerikan Kansas e nderon Kosovën për 17 shkurt

Kosovë
Ish-ambasadori Qëndrim Gashi flet për hezitimin e Francës për t’i dhënë Kosovës liberalizimin e vizave

Ish-ambasadori Qëndrim Gashi flet për hezitimin e Francës për t’i dhënë Kosovës liberalizimin e vizave

Kosovë
Ish-ambasadori Qëndrim Gashi flet për agresionin rus në Ukrainë dhe ndikimin në Kosovë

Ish-ambasadori Qëndrim Gashi flet për agresionin rus në Ukrainë dhe ndikimin në Kosovë

Kosovë
Ish-ambasadori Qëndrim Gashi nderohet nga Franca me urdhërin “Komandant i Legjionit të Nderit”

Ish-ambasadori Qëndrim Gashi nderohet nga Franca me urdhërin “Komandant i Legjionit të Nderit”

Kosovë
Qëndrim Gashi konfirmon se u lirua nga detyra e ambasadorit në Francë

Qëndrim Gashi konfirmon se u lirua nga detyra e ambasadorit në Francë

Kosovë
Dënohet me një vit e gjashtë muaj burgim personi që kërcënoi ambasadorin Qëndrim Gashi

Dënohet me një vit e gjashtë muaj burgim personi që kërcënoi ambasadorin Qëndrim Gashi

Kronika e Zezë
Bëri thirrje në Facebook për vrasjen e ambasadorit Qëndrim Gashi, Prokuroria ngrit aktakuzë ndaj të dyshuarit nga Fushë Kosova

Bëri thirrje në Facebook për vrasjen e ambasadorit Qëndrim Gashi, Prokuroria ngrit aktakuzë ndaj të dyshuarit nga Fushë Kosova

Kronika e Zezë
Gashi ftohet në Elysee: Gjest i rrallë nga Macron, simbol i miqësisë ndërmjet dy vendeve tona

Gashi ftohet në Elysee: Gjest i rrallë nga Macron, simbol i miqësisë ndërmjet dy vendeve tona

Kosovë
Shefqet Krasniqi kërkon shkarkimin e ambasadorit Qëndrim Gashi: Të marrin mësim edhe të tjerët

Shefqet Krasniqi kërkon shkarkimin e ambasadorit Qëndrim Gashi: Të marrin mësim edhe të tjerët

Kosovë
Deputeti Fikrim Damka: Të shkarkohet ambasadori Qëndrim Gashi ose nuk e votojmë asnjë ligj

Deputeti Fikrim Damka: Të shkarkohet ambasadori Qëndrim Gashi ose nuk e votojmë asnjë ligj

Kosovë
Pas reagimeve të shumta dhe kërkesave për shkarkim, flet ambasadori Gashi

Pas reagimeve të shumta dhe kërkesave për shkarkim, flet ambasadori Gashi

Kosovë
Reagime të shumta në Prishtinë ndaj ambasadorit Gashi, por çfarë përmban shkrimi origjinal në medien franceze që e ka shpërndarë ambasadori?

Reagime të shumta në Prishtinë ndaj ambasadorit Gashi, por çfarë përmban shkrimi origjinal në medien franceze që e ka shpërndarë ambasadori?

Muhamet Hajrullahu
MPJ nesër deklarohet për rastin e ambasadorit Qëndrim Gashi

MPJ nesër deklarohet për rastin e ambasadorit Qëndrim Gashi

Kosovë
Gold AG i reagon Qëndrim Gashit, pasi ambasadori shpërndau karikaturën e profetit Muhamed

Gold AG i reagon Qëndrim Gashit, pasi ambasadori shpërndau karikaturën e profetit Muhamed

Yjet
Reagime të shumta në Kosovë pasi ambasadori Gashi shpërndau karikaturën e Profetit Muhamed

Reagime të shumta në Kosovë pasi ambasadori Gashi shpërndau karikaturën e Profetit Muhamed

Kosovë
BIK-u reagon ndaj ambasadorit të Kosovës në Francë, Qëndrim Gashi

BIK-u reagon ndaj ambasadorit të Kosovës në Francë, Qëndrim Gashi

Kosovë
Rrugët e Kosovës i portretizoi si “me banda të armatosura me kallashnikovë” – reagime të shumta ndaj deputetit francez

Rrugët e Kosovës i portretizoi si “me banda të armatosura me kallashnikovë” – reagime të shumta ndaj deputetit francez

Kosovë
Liria me objektiva të qarta, kthen tre futbollistë prizrenas në skuadër

Liria me objektiva të qarta, kthen tre futbollistë prizrenas në skuadër

Liga e Parë
Zyrtare: Qëndrim Gashi braktis Lirinë për Vushtrrinë

Zyrtare: Qëndrim Gashi braktis Lirinë për Vushtrrinë

Superliga
Haradinaj takohet me ambasadorët Cufaj dhe Gashi, flasin për vizitën e delegacionit gjermano-francez në Prishtinë

Haradinaj takohet me ambasadorët Cufaj dhe Gashi, flasin për vizitën e delegacionit gjermano-francez në Prishtinë

Kosovë
Lista e top-shënuesve – Alidema e  Haxhimusa vazhdojnë ngjitjen, Shillova në krizë të golit

Lista e top-shënuesve – Alidema e Haxhimusa vazhdojnë ngjitjen, Shillova në krizë të golit

Superliga
Formacioni më i mirë i javës V-të në IPKO Superligë, futbollistët e Feronikelit dhe Ballkanit e thanë fjalën kryesore

Formacioni më i mirë i javës V-të në IPKO Superligë, futbollistët e Feronikelit dhe Ballkanit e thanë fjalën kryesore

Superliga
Ambasadori Qëndrim Gashi viziton Përfaqësuesen e Kosovës në Francë

Ambasadori Qëndrim Gashi viziton Përfaqësuesen e Kosovës në Francë

Përfaqësuesja e Kosovës