LAJMI I FUNDIT:

PSD

966 Artikuj

PSD: Kosova ta njohë Palestinën si shtet, Netanyahu po i ngjan Millosheviqit

PSD: Kosova ta njohë Palestinën si shtet, Netanyahu po i ngjan Millosheviqit

Kosovë
Molliqaj: PSD-ja në sondazhe vlerësohet si opozitë e mirë

Molliqaj: PSD-ja në sondazhe vlerësohet si opozitë e mirë

Politikë
Molliqaj: PDK-ja i ka shërbyer Kurtit, do të tallet me ta më vonë

Molliqaj: PDK-ja i ka shërbyer Kurtit, do të tallet me ta më vonë

Kosovë
PSD: Premtimi për një statut të Asociacionit që i ngjanë atij të FES-it, është premtim për autonomi

PSD: Premtimi për një statut të Asociacionit që i ngjanë atij të FES-it, është premtim për autonomi

Kosovë
Molliqaj për raportin e “Reporterëve pa Kufij”: Partia në pushtet sponsorizon ligje që duan kontrollim të mediave

Molliqaj për raportin e “Reporterëve pa Kufij”: Partia në pushtet sponsorizon ligje që duan kontrollim të mediave

Kosovë
PSD me aksion para Qeverisë, “përuron” çeshmen e milionerëve

PSD me aksion para Qeverisë, “përuron” çeshmen e milionerëve

Kosovë
Nushi: PDK-ja ka rënë në lojën e Kurtit

Nushi: PDK-ja ka rënë në lojën e Kurtit

Kosovë
PSD me aksion simbolik “vendos një plumb para Qeverisë”: Në forume po i tregojnë botës çka është paqja, e gratë në Kosovë po përballen me plumba

PSD me aksion simbolik “vendos një plumb para Qeverisë”: Në forume po i tregojnë botës çka është paqja, e gratë në Kosovë po përballen me plumba

Kosovë
Molliqaj: Është tradhti kombëtare ta shkëmbesh anëtarësimin në KiE me autonomi në veri

Molliqaj: Është tradhti kombëtare ta shkëmbesh anëtarësimin në KiE me autonomi në veri

Kosovë
Rrusta: Zgjedhje gjithsesi, por jo duke qenë pjesë e agjendës së pushtetit

Rrusta: Zgjedhje gjithsesi, por jo duke qenë pjesë e agjendës së pushtetit

Politikë
Ditët e Epopesë dhe rrëfimi i Besarta Jasharit, deklarata e ndihmësadministratores së USAID-it dhe aksionet e PSD-së – lajmet e javës

Ditët e Epopesë dhe rrëfimi i Besarta Jasharit, deklarata e ndihmësadministratores së USAID-it dhe aksionet e PSD-së – lajmet e javës

Besnike Salihu
PSD me aksion para Qeverisë, i kërkojnë Kurtit të largoj “konservatorët” prej LVV-së

PSD me aksion para Qeverisë, i kërkojnë Kurtit të largoj “konservatorët” prej LVV-së

Kosovë
Lirohen aktivistët e PSD-së

Lirohen aktivistët e PSD-së

Kosovë
Para arrestimeve mbrojtja e afërt e Kurtit u kërkoi aktivistëve të PSD-së të lirojnë sallën

Para arrestimeve mbrojtja e afërt e Kurtit u kërkoi aktivistëve të PSD-së të lirojnë sallën

Kosovë
Arrestohen nëntë aktivistë të PSD-së

Arrestohen nëntë aktivistë të PSD-së

Kosovë
PSD-ja me aksion, “vlerëson” me nota të dobëta punën e ministres Nagavci

PSD-ja me aksion, “vlerëson” me nota të dobëta punën e ministres Nagavci

Arsim
“Dua të bëhem prokuror”, PSD vendos figurën e Kurtit para Kuvendit të Kosovës 

“Dua të bëhem prokuror”, PSD vendos figurën e Kurtit para Kuvendit të Kosovës 

Politikë
Dardan Molliqaj rizgjidhet kryetar i PSD-së

Dardan Molliqaj rizgjidhet kryetar i PSD-së

Politikë
PSD mban Kuvendin Zgjedhor, Molliqaj kritikon pozitën

PSD mban Kuvendin Zgjedhor, Molliqaj kritikon pozitën

Kosovë
PSD refuzon ftesën e AAK-së dhe Nismës për koalicion

PSD refuzon ftesën e AAK-së dhe Nismës për koalicion

Kosovë
Pezullimi i dy partive nga KQZ-ja dhe reagimi i Molliqajt: Nuk mund ta shohim ndryshe, dashakeqësi ndaj PSD-së

Pezullimi i dy partive nga KQZ-ja dhe reagimi i Molliqajt: Nuk mund ta shohim ndryshe, dashakeqësi ndaj PSD-së

Kosovë
Molliqaj: Kurti po paraqet disa fitore për Kosovën para themelimit të Asociacionit

Molliqaj: Kurti po paraqet disa fitore për Kosovën para themelimit të Asociacionit

Kosovë
Dardan-Molliqaj-interviste-foto-Ridvan-Slivova

Pas pezullimit të PSD-së nga KQZ, Molliqaj: E shohim si dashakeqësi ndaj partisë

Kosovë
​KQZ pezullon PSD-në dhe Lëvizjen për Bashkëveprim

​KQZ pezullon PSD-në dhe Lëvizjen për Bashkëveprim

Kosovë


mob5